Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчета?!нови  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано12.12.06 23:58



Хора, аз ли не помня, но по мое време нямаше чак такава мания за лЮбимидетски герои!?
Мария ляга и става с прасето от мечо пух, трие му дупето с мокри кърпички като 'ака', мием му зъбите, с него излизаме и с него се прибираме. Лепим му лепенки когато е болен и сутрин му даваме 'витамин' за да не се разболее. Следва ме като сянка, чак почвам да се дразня! Не ми дава да го изпера, а той милия се е превърнал в един ми ти мърльо, жал да ти стане като го видиш. Не, че е само той, но ТОЙ единствен е 'така' боготворен в нашата къща, но някой път като го видя да сяда с нас и на масата за хранене, направо ми иде да сложа още една чиния с прибори.



Иначе харесваме и принцеса Пепеляшка от Дисни филмчето и О'Боже! от една седмица прасето Пепа. Тази вечер ми се 'наложи' да купя тениска с нейния обожаван образ. Тук вече ми иде да ревна, хубаво де, моето дете само на прасета ли ще обръща внимание!?
То да имаше нещо кой знае какво в тая Пепа, а то като говори грухти, уригва се и пръцка и на всичкото отгоре не е и толкова симпатична чак.



Дайте ми съвет, хубаво ли е детето да се поощрява да има чак толкова 'лЮбима' играчка или не?

Ето го и прасето... абсолЮтни 1:1 даже калинката 'все' още стои кацнала на крака му!



Показвам снимките, защото искам да видите и цвета също, дали не е просто предпочитание към точно този тип розово (дай Боже да е така!) или си е чисто и просто прасе-мания?!



Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчета?!нови [re: Eлф]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано13.12.06 09:43



Това ми напомня на кръщелницата ми, която беше със zаеко_мания...върти сучи цялата къще беше пълна с рисунки на zайци(ЗЕЛЕНИ!!!!), към 50 плЮшени такива, картинии в нейната стая, пижами, обувки, чанти_всичко беше само zайци

...Сега zавършва първи клас и ряzко смени zайците с делфини...та след няколко години(най_късно) ще и мине и ще можеш да го иzпереш въпросното прасе...до тогава най_много да предложиш някое съвместно къпане.
Аz лично смятам, че е нормално всеки си има някакъв "лЮбим" период, аz събирах картинки от дъвки и шоколади, а като тийн бях на "лилава" вълна_всичко, което се сетиш беше лилаво, пък като гледам не съм станала някое психо(...или поне се надявам).


Simona-25.1.2006

Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчета?!нови [re: surfline]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано13.12.06 09:55



Спеше ли с тия картинки от дъвки?





Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчетнови [re: Eлф]  
Автор TeдиМодератор (есенна)
Публикувано13.12.06 10:03



Мацка, синът ми преди две нощи спа с едни чорапи, гушкаше ги!
Ако му позволя, целия кош с играчки ще си вкара в леглото за през нощта



Изобщо не си слагай на сърцето играчкоманията! Това е преиод, през който минават много деца. Любимата играчка успокоява детето, не е нищо притеснително
Я да го нацелуваш розовия бонбон от нас



Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчетнови [re: Teди]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано13.12.06 10:18



Някъде бях чела...ама не помня вече къде,че ако пристрастеността на детето към дадена играчка е голяма,се препоръчва на родителите да купят същата такава като резерва,за да не се стресира малчугана при изгубване,скъсване,..пране и др.такива и да му се сменят двете играчки без това да е явно,за да не си личи "овехтяването"


Привързаността към определен предмет значително се увеличава ако родителите ходят на работа...особено мама,която до скоро е била до детето през по-голямятя част от времето.



Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчетнови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор TeдиМодератор (есенна)
Публикувано13.12.06 10:26



Обаче детето може да не иска новата - познавали си любимата играчка и по миризмата


Не знам колко е вярно, така съм чела.



Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчетнови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано13.12.06 10:28



Не ходя на работа, ние от близо 3 години се познаваме с моята дъщеря и не сме се разделяли от тогава.


Но това за резервата е много добра идея. Дори и само за да види, че не е чак толкова уникален тоя розов приятел.



Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчетнови [re: Teди]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано13.12.06 10:31



Да де, ама тук става дума за една конкретна играчка. Само нея, само с нея... предимно с нея, не два дни с чорапи, а на следващия с прасето, после пак с друго... компрендо?





Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчета?!нови [re: Eлф]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано13.12.06 10:33



ха ха ха ха ха ха...неееееееееееее....zа спане си имах един барбарон, които накрая като гледам по снимките е бил zаприличал на степан губер, но си спомням колко драматиzъм влагах при всеки опит zа отнемането му от страна на майка ми...картинките си ги държах под кревата_3 грамадни кашона и вечер/сутрин първо в тях се zаравях....спомням си обече, че една вечер zаспах с една дъвка под въzглавницата(що не ме питай) и сутринта се сещай какво беше станало

.


Simona-25.1.2006

Тема Re: Мой проблем с ЛЮБИМИ 'розови' герои от филмчет [re: Eлф]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано13.12.06 10:34



Абе...целта е да не разбира детенце,че му се подменя играчката-докато спи например...така и двете играчки да са еднакво оцапани


Защо не и предложиш да се окъпе заедно с прасенцето-нали добрите деца са чистички!Щом й идва на ум да му бърше дупето с кърпички...

Редактирано от ДжacтaПpacтa на 13.12.06 10:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.