Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Щастие за 16 000 майки!нови  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано08.12.06 20:07



Честито момичета, вече и тези, които са в заварено положение ще взимат 90 % от заплатата си до оставане на 9 месеца!
Дерзайте и знайте, че каквото си пожелавате се сбъдва, още по хубаво, че това се случва съвсем близо до Коледа!

Специални благодарности на Сдружение Настоящи и Бъдещи майки, без чиято помощ този успех нямаше да е реалност



Тема Re: Щастие за 16 000 майки! [re: Nasinda78]  
Автор r-aqua ()
Публикувано08.12.06 20:22



Да бе!А майчинството става ЦЕЛИ 180лв.!А не дето се борихме майките за 170!Виждате ли колко са добри управляващите....



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: Nasinda78]  
Автор NikiR ((близнаците))
Публикувано11.12.06 16:33



Честито и от мен!
Мами моля Ви осветете ме за всички мами ли се отнася това т.е.е тези които са в майчинство.Аз съм мама на близнаци на 1 г. и почети 2 месеца - това отнася ли се и за мен.В "24 часа" примера бе даден така"Ако имате бебена 6 месеца към 01.01.2007 г. то ...."
Благодарности на Сдружение Бъдещи и настоящи майки за всеотдайната работа!

Ще следя темата с интерес.



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: NikiR]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано11.12.06 18:19



Доколкото схванах от това което четох из нета не те хваща. Отнася се за майки чиито деца към 1.01.2007г. не са навършили 9 месеца.
Дано не те объркам но мисля , че затова иде реч.



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: topi]  
Автор NikiR ((близнаците))
Публикувано11.12.06 18:40



Не се учудвам.За пореден път шамара е ударен.Просто малка надеждичка се таеше у мен, но...



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: NikiR]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано11.12.06 18:49



Винаги съм била много учудена когато чета , че майките на близнаци получават по едно майчинство. То е ясно ,че няма да хване всички деца под две години но можеха да направят нещо по въпроса с близнашките майки. Да им дадът поне майчинство и половина.



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: topi]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано11.12.06 19:23



Topi, това е така, защото майчинството е обещетение на майките в период когато те не са трудоспособни, а не се плаща на дете!
Еднократната помощ, която се изплаща на дете в размер на 200 лв. тя е двукратна в случай на близнаци.
Това не означава, че е коректно за близнашките майки.



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: Nasinda78]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано11.12.06 19:26



Съгласна съм , че обезщетяват майките ама нали тези същите майки имат двоини разходи. Абе недомислица си е и това е .





Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: topi]  
Автор NikiR ((близнаците))
Публикувано11.12.06 19:44



Нямам думи.
Вече страшно се уморих да коментирам този кязус и съм невероятно обидена от това отношение.Ако в някоя "бяла" страна съм родила близнаци , ще ме затрупат с боноси и т.н., а тук те гледат като прокажена и едва ли не те наказват - щом като си решила да раждаш близнаци си ги гледай на общо основание...плащай двойно за раждане, чуди се какво да купиш с 160лв., да не говорим че много близнаци, като моите са с АБКМ и са нужни специални млека, храни и т.н. болно ми е, много ми е болно...
НО Аз съм горда мама на прекрасни момченца и напук на всички си ги гледам по-възможно най-добрия начин.Благодална съм на мамчетата, които ми помагат (морално, някои и материално), чрез този форум.
БЛАГОРЯ!



Тема Re: Щастие за 16 000 майки!нови [re: NikiR]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано12.12.06 09:12



Напълно съм съгласна, че не е много добре обмислено това с майките на блиzнаци...Ми, ако се случи да си от теzи "късметлии" дето се сдобиват с триzнаци какво става? Двете ги оставяш в болницата или...? То вярно, че такова нещо се случва много рядко, но на истина трябва да се по оправи положението zа блиzнашките майки.

Истина е, че обещетението е ЗА една майка, но детските са толкова ЖАЛКИ, че определено не е zле да се обмисли някакъв по_сериоzен бонус.




Simona-25.1.2006


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.