Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бира за кърмачкинови  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано02.12.06 18:30



Днес разбрах, че имало и бира за кърмачки - безалкохолна, стимулираща лактацията! Да, но не и у нас

! А на мен ми се налага да дохранвам малкия. Искам и аз такава бира!!!



Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано02.12.06 18:39



В Б-я има безалкохолна бира. Моля, не ме обвинявайте в реклама, но съм виждала безалкохолна бира Каменица /син етикет/.



Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: coccinella]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано02.12.06 18:41



Безалкохолна - да , но не и за кърмачки. То какво ли имаме тук!? И педиатрите не знаят какво да правят - как да ни помагат с кърменето. И специалисти такива не се намират, за ОГРОМНО съжаление. Но може би някой има сметка от АМ - не и нашите деца.

Редактирано от e_mili_1 на 02.12.06 18:43.



Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано02.12.06 18:44



Ами всъщност аз не зная какво трябва да съдържа една бира, за да е "за кърмачки". Бирата се прави само от 4 компонента и мисля, че така е навсякъде. Стана ми интересно, защото и аз съм любителка на биричката

. Вече кърмя само по един път на ден и започнах да си позволявам повечко удоволствия.



Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: coccinella]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано02.12.06 18:49



Не зная какво съдържа, но е специално за тази цел и се продава в Гърция. И педиатрите я предписват, а не АМ като нашите. Направо яд ме хвана, като разбрах, защото на нашия пазар такова чудо няма. Тези чайове дето се продават тук работа не вършат

.



Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано02.12.06 19:16



Пробвай с хомеопатичното Рицинус комунис 5 СН. 3х2 перлички се смучат. Прочети в клуб Хомеопатия за антидотирането,беше в закованата тема най-отгоре.



Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор SlaveyaLEX (инат)
Публикувано02.12.06 21:32



E-e-e, не се ядосвай толкова!!! Има много по-добри начини за увеличаване на лактацията. Пробвай с лактогонен чай и с по-често слагане на бебето на гърдите (а не на 3 часа и плюс добавка). Ще видиш, че ще стане. Ако имаш въпроси, обърни се към най-големия капацитет по кърмене - мене





Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано02.12.06 21:43



В същност бирената мая и малка чаша шампанско преди сън правят чудеса.ВЕрвай ми

.




Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано02.12.06 21:49



Каква марка е бирата?
В България има няколко вида безалкохолна бира. Може да се нарече и бира за бременни


Докато бях бременна пиех три вида, които купувах от Метро.
Не вярвам да е нещо по-специално и добро от бирената мая. Не се ядосвай

без настроение

Тема Re: Бира за кърмачкинови [re: e_mili_1]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано02.12.06 22:33



Наистина, пробвала ли си с лактогонен чай? Да го пиеш редовно поне седмица? И повече течности като цяло? Според мен ще има ефект, както и да слагаш бебо по-често да суче и да го държиш по-дълго на гърдата, докато той сам не иска повече, а не да му фиксираш време. И изобщо, ако съветът за дохранването е дошъл от същия педиатричен "гений" дето е казал да почвате соковете от втория месец... аз доста бих се замислила






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.