Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: До потребителине на клубанови [re: bezdelnica]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано18.11.06 01:07



Мдам...гледам че и мен започна да обиждаш...ок психопатка ме наречи или както искаш.
За това, че не съм пуснала още материала си имам причини и те не са, защото ти си модератор или защото си ме помолила да го пусна, а защото в някои от линковете липсват картинки, тези които бях сложила тогава не се отварят, а още не съм намерила подходящи.
Не съм те "плюла", но ако така приемаш критиката, твоя воля! и да, трябваше да бъдеш по-сдържана, така нямаше да си навлечеш неприязънта на доста от момичетата, които преди те харесваха.

п.с. моля те, ако имаш желание цитирай постинга, в който cchery те обижда.


чаша бада

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор bezdelnicaМодератор (непозната)
Публикувано18.11.06 01:26



В отговор на:

Мдам...гледам че и мен започна да обиждаш



Наистина ли така ще извъртиш нещата? Ти по мен изля тон помия, а това, че съм определила постъпката ти като психопатска, ще изкара мен нападателната и тази, която обижда...


п.с. моля те, ако имаш желание цитирай постинга, в който cchery те обижда.


А това защо? За да прецениш ти, дали е бил обиден или не?! Остави аз да си направя тази преценка. Може ли?
Казах ти, можем да се разправяме до Коледа. Нямам нито нерви, нито желание за това. За мен това, което правиш е психопатщина и ти го казах. Ако се почувствах безкрайно обидена за това - моля, темите са отворени за "интелигентно линчуване" /според теб/. Да, аз казвам прямо нещата, а ти по-завоалирано? И какво от това? Става въпрос за едно и също нещо.

Нима някой от тези, които са ме подкрепили да стана модератор е очаквал от мен, че ще си сменя стила на писане, начина на мислене и ще си променя характера ли? Защото имам някаква титла?

Казваш, че си помагала на всеки. Аз - също. Хайде да се хвалим, кой какво е правил, ама поименно, за да не стават фалшификации.

Чета, нямам какво повече да ти кажа. Всъщност, имам, но не ми се казва... Просто не ми се занимава повече. Много мразя дребните неща и дребнавите хора. Отегчавам се до смърт от това.

Хайде, млъквам вече...

Редактирано от bezdelnica на 18.11.06 01:33.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: bezdelnica]  
Автор Teди (есенна)
Публикувано18.11.06 09:34



Щом се споменава моето име, май трябва да напиша и аз няколко изречения...
Стана ми обидно за заключената тема, затова потърсих обяснение от Ню на лични. Получих го. Вярно, не ме убеди достатъчно, но разбрах посоката на мислите и реших да не задълбавам.
С Ню имахме малко работа на лични и я свършихме заедно.
Разбирам се и с двете ви, мога да работя и с двете ви, но и на двете ви съм казала, че зад гърба на другата не говоря.

Кой ми е по-близо до сърцето (публична тайна е, че има такъв) в създалата се ситуация няма значение. Има значение, че въпреки скандала започнахме да работим заедно, в една посока. Много се зарадвах и на желанието на мама surfline да помогне... на всички ни е мило клубчето, значи има надежда





Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор lesna (минаващ)
Публикувано18.11.06 13:42



Чeтa,не става въпрос само до заинтересованост.Прочитам всичко което се изписва в тази и останалите подобни теми , ама няма какво да кажа по въпроса.Защото моето мнение няма да бъде взето под внимание.По същата причина няма да номинирам никого за мод, а още по-малко пък ще гласувам за такъв.И причината е , че не "мнозинството" избира модератора, а малцинството(съжалявам за думата, друга не ми доиде на ум...

).Като погледнеш реално на ситуациата много малко момичета се включват в темите с мнение, различно от твоето.
Подкрепям Насинда с две ръце.И искам да добавя само ,че които и да стане модератор, ще се случи същото.Айде да речем няма да е заради забърсана тема-защото вече видяхме последствията от едно такова действие,ама ще е за нещо друго, което няма да ти хареса...
Чета, никои не казва ,че си била лош мод.Дори ако искаш се върни!Но трябва да разбереш, че никой няма да работи както ти ,и всеки има мнение и виждания различни от твойте.Не те упреквам за нищо, но трябва да приемаш действията на новите модератори и да се доверяваш на тяхната предценка.Защото именно това правеше "мнозинството , докато ти беше мод, и дори на някой да не му е изнасяло, не е правил драми от това.Тук сме за да си помагаме, а не да се караме, още повече ,че дори не се познаваме.Нека поддържаме един добър тон, и които има да казва нещо на някого това да става на лични.Мен не ме касае да речем мнението на някого за друг...тук съм просто да чета и това правя, но напоследък чета много негативни мнения...
Желая ви успех с новите избори , и дано новите модератори бъдат избрани според вкуса ви!



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: lesna]  
Автор Acя ()
Публикувано18.11.06 14:53



Мнението не е само на Чета, ако беше само нейно никовете на останалите дето е изброила за какво са?Ние не сме никой?Или сме марионетки без мнение?
Чета и Елф доколкото разбрах сами са решили да се откажат от модераторските си места. Така че обвиненията са безпочвени. Всеки има право на мнение, но ако не го изкаже няма как да бъде взето под внимание.
Обърнете внимание и на изказването на служебния ни мод, че добрия модератор е незабележимия. В тази връзка Ню въобще не се държа като такава. Аз съм доста одавна в клуба и инфото събирано в закованата тема го нямаше, поне не всичко, събирало се е доста време и понеже някой е решил да го трие ние трябва край веднага да му се доверим, и нищо да не споменаваме, нали тази информация е събирана в помощ на всички момичета, да е събрана на едно място и систематизирана за да е лесно на всички. Това не е стила на Чета или Елф ами е такъв още от времето преди да изберем тях за модератори.
Не това обначе е основния проблем, а неравнопоставеността, ние не сме модератори и нямаме право на мнение различно от него защото ни се заключват темите от къде на къде!!!
Искам да попитам Ню къде и с кои точно думи те обижда Чери, че думите ти към нея са много меко казано груби?

Елена 10.11.2003
Габриела 13.09.2006

Редактирано от Acя на 18.11.06 14:54.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Acя]  
Автор lesna (минаващ)
Публикувано18.11.06 15:27



Ася, не обвинявам никого.Изказах мнението си , и го смятам за правилно., въпреки ,че няма да бъде взето под внимание

.Не съм написала никъде ,че момичетата които подкрепят мението на Чета са никои!Още по- малко марионетки..., съжалявам ,че въобще писах по въпроса..
Както и да е.
Лек ден



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: lesna]  
Автор Acя ()
Публикувано18.11.06 15:50



аз пак питам защо да не бъде взето под внимание?
не си писала никъде че сме марионетки вярно е, но излиза от постинга ти, че само Чета е обидена и че нещата иска да става както само тя еднолично си е решила, което няма нищо общо с действителността.
Защо съжаляваш че си писала?Хубаво е човек да има позиция, сподели я!



Елена 10.11.2003
Габриела 13.09.2006

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: lesna]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано18.11.06 15:52



Започвам по ред:
1. Човек като няма какво да каже, не го казва. От дългия ти постинг излиза, че, независимо дали знаеш какво имаш да кажеш или просто искаш да жегнеш Чета, казваш много неща.
2. Не е много ясно какво е мнението ти, освен свързаните с Чета нападки, но, след като аз съм втората, която пише по темата - явно се взима предвид.
3. Откак съм в Майките на Дир-а за първи път виждам да се затриват теми, да се променя изцяло вида на първата страница като грейне на челните места името на 1-та нова модераторка. И това не ми харесва никак.
4. Със заключването на темите с дългия защитен постинг от страна Ню, показва, че точно тя - и то в началото на работата си като мод, не затича чуждото мнение. Че тя държи на принципа - "аз като говоря, другите ще мълчат" и "the rest is silence". С тези принципи, не се модерира в клуб за ВЗАИМОПОМОЩ.
5. Може за вас да е странно, но не само Чета има достойнство.
6. И - да - на мен са ми вкусни разни неща, но хора не ям! Надявам се избраните модератори да са достойни, коректни, неконфликтни и търпеливи.
7. А който заявява, че няма да гласува и т.н. - просто бяга от отговорност. Вместо настоящия ти постинг, би могла да номинираш и избереш Ню за модератор, а явното гласуване ще ти даде възможност да обясниш защо.

Но, както вече Ню показа, все искате да имате последната дума.
Решила съм да подкрепя Чета след заключването на двете теми, намерих кю-№ й в профила й и се свързах с нея. Не съм си говорила преди с нея, не сме създавали "плаващи пясъци", в които Ню да попадне. Нейните собствени действия и позиции я вкараха в тях.
И всеки път като обиждате позицията на Чета, знайте, че обиждате и всички останали, които са застанали зад мнението й и не им се сърдете, че се чувстват обидени и ви отговарят... А точно така се зараждат конфликтите и негативните мнения!





Тема Re: До потребителине на клубанови [re: tswete]  
Автор lesna (минаващ)
Публикувано18.11.06 16:19



Не съм искала да обидя никого с постинга си!





Тема Re: До потребителине на клубанови [re: lesna]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано18.11.06 16:41



Не виждам защо трябва да съжаляваш, че си писала по въпроса. Ако си очаквала, че няма да се появи някой който ще ти опонира, по-лошо за теб.
Казваш, че малцинството избира модераторите.... На избори президента го избират тези, които са отишли да гласуват и другите, които са предпочели да си останат вкъщи нямат право да се сърдят за избора на гласувалите и оправдания от сорта "ами защо да гласувам като моят кандидат няма да бъде избран" показват чиста липса на заинтересованост.
Много малко момичета се включват с мнение различно от моето...мислиш, че аз съм виновна за това, така ли? Тук всеки може да изкаже мнението си стига да желае - личен избор. Ето, ти си против някои мои постъпки и го изказваш.
Никога не съм си мислила, че съм идеалният модератор и по-добри от мен няма, напротив сигурна съм че има много по-добри от мен. Не страдам от мания за величие. Не еднолично аз определям кой да бъде мод на този клуб. Вярно е, че всеки има стил на работа, но все пак трябва да се спазват някои правила, защото този клуб е на всички пишещи и четящи в него, а не собственост на модератора. Не мога да се доверявам сляпо на някой, само защото той има жълто флагче зад името си, аз имам мнение и го изказвам. Ако желанието за нови избори беше само и единствено мое, нямаше да се стигне до провеждането на нови такива и съм сигурна, че добре го знаеш.
На няколко пъти се е случвало при спорове в клуба да приканям който толкова е против моите действия и решения да се отнесе до администраторите на форумите. Нямам нищо общо с това, че този някой не го е направил - отново личен избор.
И накрая, модераторите ще бъдат избрани от активните потребители на този клуб и аз ще приема решението им без значение дали ми харесва или не.


чаша бада


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.