Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Aдpиaнa (:-))
Публикувано17.11.06 13:25



Не само на 17-ти и 19-ти е станало мазалото с профилите на моя профил пише, че съм регистрирана на 18.10.2006г, а всъщност регистрацията ми е от 2004г.





Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Acя (непознат)
Публикувано17.11.06 13:28



Оки, разбрано!

Редактирано от Acя на 17.11.06 13:29.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Aдpиaнa]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано17.11.06 13:53



Добре, отбелязвам те и теб.
Ако има още някой да свирка!


чаша бада

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано17.11.06 22:11



Както всички и аз искам да си кажа моето мнение за случващото се в този клуб:
1. Чета, не само че беше неетично постването на бележките от ню към теб, но и некоректно. Незнам какво си целя с тази си постъпка, но на дали е имало положителна нагласа. Вината за случващото се в момента е изцяло твоя. Видях, че си се извинила, което ти прави чест.
2. Не ми хареса отношението към новите модератори. Ти като бивша такава мисля, че доброволно сдаде поста, а след това толкова настървено се нахвърли върху Ню, все едно насила е трябвало да се откажеш от модераторството. Тя беше модератор и е сметнала, че трябва да преустрои клуба. Нещо за което я привествам, защото има нужда от малко раздвижване. Направи глупостта да изтрие тема, значеща много за хората тук, е поправи си грешката възстанови по-голяма част от информацията. Плюс това си взе и бележка за действията...........
Чета, нима ти не грешиш?
Не ти прави чест като бивш модератор (незнам поради какви причини се отказваш, но на първо око май не ти се ще да го правиш, съдя по действията ти) да предизвикваш подобни скандали. Всичко можеше да мине кротко, ако беше пуснала бележка на Ню и да и обясниш какво е направила, а тя както и сега щеше да възстанови инфото, но не ти търсише показност и видяхте ли няма по-добър модератор от мен! Нещо не разбирам може би и аз съм лош потребител?
Това е излях си душата
п.с Не познавах Ню до преди 2 дена.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Nasinda78]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано17.11.06 23:49



Съжалявам, че не си разбрала каква беше целта на всичко което направих/ме до тук (въпреки, че предполагам си чела първият постинг на тази тема), за това ще се опитам да ти обясня.

Първо искам да заявя, че се отказах от модераторството доброволно и по собствено желание.
Второ освен изтритите теми, от които не цялата информация е възстановена - особено часта в която много момичетата положиха усилен труд (визирам библиотеката с линковете към стари теми, за чието възстановяване ще трябвада се положат доста усилия), реформите в клуба и всичко останало което смятам за неуместно, Ню направи една основна глешка и това е, че се опита да затвори устата на критиката по толкова бецеремонен начин, че обиди потребител, който не беше заслужил с нищо отправените към него думи, че заключи тема, която целеше да успокои страстите.
Трето като добавим и съмнителната коректност на проведените по-рано избори, сметнах, че е необходимо да се проведат нови такива.

Един път се опитах на намекна, че не всичко с проведената анкетата е наред, втори път аз и част от потребителите на този форум писахме до администратора на кубовете, който поради заетостта си отказа съдействие в нормален срок.
Всичко това ни принуди да пуснем публична тема, с която потребителите на този клуб да решат трябва ли да има нови избори или не.

Мнозинството реши, така че мисля темата за приключена.


чаша бада

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор bezdelnicaМодератор (непозната)
Публикувано18.11.06 00:08



че обиди потребител, който не беше заслужил с нищо отправените към него думи, че заключи тема, която целеше да успокои страстите.

Чета, кой потребител обидих и какви думи отправих към него?
Ако визираш Теди, с нея се разбирам прекрасно и сме си говорили дълго на бележки. Ако искаш, да ти ги копирам

?
Ако изтипосаните мои бележки в темата, наричаш НАМЕК, не знам, какво би станало, ако беше решила да действаш активно.
За пореден път съжалявам за откровеността си, че още същия ден като пусна анкетата за модератори, ти написах, че може да се гласува до безкрай от един и същ компютър. Само аз ли съм разбрала това? Аз ли съм най-остроумната в този клуб, та никой друг не е разбрал, че тази анкета е такава?
Аз не пазя твоите бележки, да ги пейстна тука, за да видим, ти какво си отговорила и да правим разбор... Но надали и щях да го направя.
И тогава ми казваше, че си гласувала за мен, а сега колко съм недостойна и как не ставам за тая работа.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано18.11.06 00:10



Напротив разбрах сегашните действия и по тях нямам възражения. Имам забележки към действията ти от преди една седмица.
Мисля, че всички разбраха, че Ню е сбъркала, защо продължаваш да я принизяваш до степен некадърност. В този клуб освен стари потребителки има и много нови, които с нетърпение чакат някой да им помогне. Тях не ги интересува каква тема е имало с какви линкове, от кои потребители. Те просто искат съвет. Защо пренебрегваш тази не малка част от новите момичета, а като одавник за сламка си се хванала за старите клубарки.
Тук права имат всички.
Не смятам, че Ню не е виновна, напротив, но чак пък такова раздухване мисля, че е малко пресилено. Това е моето мнение и неангажирам никой с него.
И още нещо: Кой определя кое е мнозинството?



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: bezdelnica]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано18.11.06 00:24



Както казах, за мен темата е приключила, но щом държиш...

обида:
Ню написа:

В отговор на:


Ти пак, cchery, забелязвам, че се правиш много оборотна и искаш да си в събитията, но изобщо не те познавам. Не съм те забелязвала дори.




намек:
Миоки написа:
В отговор на:

Най-честно (по мое мнение) ще е да се проведат нови избори за мястото на Ню.

Първо: защото първите избори бяха с анкета, в чиято честност аз много се съмнявам (имам си причини)...




Гласувах за теб, защото те смятах за подходяща за модератор, но след действиятат ти промених мнението си. Съжалявам, но до колкото си спомням си говорихме за триенето след като ти дадоха правата и те предупредих да внимаваш с него...
Извини ме, че ти изтипосах бележките пред всички, но не ми остана друг избор. Не исках да те злепоставям пред целия клуб, за това писах първо на Киро. Някой беше копирал по-горе неговият отговор, така че сигурно си го прочела.

Какво сте си говорили с други потребители не ми е работа да знам, а и честно не ме интересува.

Вече започнах да се повтарям, за това за мен тази тема е изчерпана.


чаша бада

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Nasinda78]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано18.11.06 00:36



Винаги съм се старала да отговарям на всички, на които мога да помогна без значение нови ли са или стари. Не съм пренебрегвала абсолютно никой, който се е обръщал директно към мен, старала съм се да помогна на всяко момиче в темата за пробите на лентички и снимки. По теми, които съм имала какво да кажа съм го казвала. Не ме обвинявай в незаинтересованост, защото не е вярно и всеки един потребител който посещава редовно клуба може да го потвърди.
Аз ценя труда на момичетата които пишат тук били то нови или стари. Никога не съм нагрубила или натирила някой само защото не го познавам.
Човек съм и аз съм правила грешки, но тогава съм си понасяла упреците. Ако някой е имал нещо против моят начин на работа да го е отнесъл до администраторите, както направих аз.

Мнозинството в случая е съвкупността от пишещите тук. Който е бил заинтересован от тематиката е дал мнението си.


чаша бада

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор bezdelnicaМодератор (непозната)
Публикувано18.11.06 00:43



Мда... изчерпана е, разбира се. Какъв е смисъла да се разправяме тука? Така можем да се репликираме до Коледа и всяка да оправдава себе си в постъпките си. А истината е, че ти се впи като питбул в мен и ако не бях се отказала от всичко това, беше готова да пишеш и на папата. Работата взе да намирисва на психопатство...
Аз се извиних за постъпката си, но това беше глас в пустиня. Ти, обаче, като каза за анкетата: "Момичета, момчета, извинявайте!"... много мъдро прозвуча. Край - всичко е наред вече.
Чери първа скочи да ме обижда, както и всеки друг, който съм... ах, Боже, наранила... Направих хилав опит да се защитя, но видях, че това е невъзможно.
Бог прощава, но Чета - не

.

И след като ти е толкова мил клуба и винаги си искала да бъдеш полезна за него, що се инатиш и не си постнеш статията за онези отровни растения, дето се унижих да те помоля да ги сложиш в темата на Дебора? Нали уж я беше сложила там, за да е полезна за майките..., за да я четат? А сега - НЯМА ПЪК! ТИ ЩЕ МИ КАЖЕШ!... нали? Има нещо такова.
Хайде, поплюй ме малко, но утре като събереш дружинката. Сговооорна дружина.........
Аз пак млъквам като една сдържана и мъдра Мадам, каквато трябваше да бъда, като ми сложат след ника това М.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.