Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано16.11.06 18:56



Аз също съм за нови,явни избори на мод

Редактирано от ani_vk81 на 16.11.06 18:57.



Тема Re: Едно важно уточнение!нови [re: cchery]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано16.11.06 18:57



и неуважение също...

някак обидно иронично звучи...



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Kapakoлю]  
Автор ПиcaнaМодератор (Консерва)
Публикувано16.11.06 19:00



В отговор на:

Почна да говориш като българските политици докопали се до власт




Май не се познаваме с теб? Така съм писала винаги, справка- всичките ми публикации

В отговор на:

Какво толкова като си или не си модератор?




Много уместен въпрос, лично на мен ми е все тая, но като гледам борбата, явно другите не го чувстват така ...







Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Andrea$]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано16.11.06 19:04



С част от нещата, които казваш, съм напълно съгласна, както вече написах в първия ми постинг в тази тема тая вечер!

Но ето с това
В отговор на:

Точно политиката на дисциплина и дресираност на клуба, която провеждахте никога не съм харесвала и подкрепяла. Никой не пише вече по темата, щото на никой от новите пишещи в клуба не му пука кой ще е модератор. Темите не спряха да си текат по време на цялата дандания след изборите. Пука им само на 15-тина стари потребители, включително и на мен - поради сантимент към клуба.



не мога да се съглася, защото никак не съм усещала да се провежда такава политика на дресираност на клуба. Освен това сега може на повечето потребители тук да не им пука кой точно е модератор, но дали този непукизъм ще е вечен?!?



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Пиcaнa]  
Автор ivka1O (ПРИЗВАНИЕ МАЙКА)
Публикувано16.11.06 19:41



Аз съм една от старите потребителки,която във този клуб се регистрира за пръв път,когато имах нужда от подкрепа и съвет.Повечето от старите потребители във този клуб, знаят моята история,и през какви перипети съм минала.Напоследък обаче не пиша а съм само като читател,защото повече от темите,като захранване и т.н са далеч от мен.
Стана ми болно след всичко,което се случи напоследък.
Момичета не искам да заставам на страната на никой и не искам да съм съдник,опомнете се.Големи,зрели жени и майки сме.Всички наскачаха срещу Ню.Добре,сгрешила е,извини ви се.Кой от вас е безгрешен?Нека тази,която се чувства безгрешна тук и сега каже.Всички грешим,защото преди всичко сме хора.Защо трябва по-този грозен начин,да се решават нещата.
Мисля,че въпреки грешката си Ню се опитва от няколко дни да я поправи,като въстанови наново изтритата тема.
Сега за изборите.След като е имало съмнение,че изборите не са реални,защо не беше прекратено гласуването?
Това е което исках да каже.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: ivka1O]  
Автор ПиcaнaМодератор (Консерва)
Публикувано16.11.06 19:45



В отговор на:

Сега за изборите.След като е имало съмнение,че изборите не са реални,защо не беше прекратено гласуването?




Това е само един пример, че безгрешни хора няма



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Tinkerbell (the bright side)
Публикувано16.11.06 21:12



Против нови избори!
Този клуб при сегашния си брой потребители няма нужда от двама модератори. Писана е достатъчна.
Всъщност и тя да си каже дали се наема да се справи сама.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Tinkerbell]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано16.11.06 21:17



Според мен една от най-важните роли на модератора е да бъде проактивен и да съблюдава добрия тон. Всеки ден тук влизат нови и нови бъдещи майки с въпросите, които ние преди години сме си задавали. За мен мода е този, който да им подаде ръка, да им намери линка към вярната тема (знаем как работи търсенето тук) и същевременно да не отблъсне "старите пушки" като нас. Да има мир и любов и всеки да има защо да влиза

. Не че съм върха на модераторите или поне средно успешен такъв, но така си го представям - за мен лично флагчето след името на някой винаги е значело много и мнението му или дори само това, че се е включил в темата ми, ми е било ценно. И ценно го прави именно доверието на хората, които са му дали флагче,то не е просто парцал, който да развяваме насам-натам.

Не можах да проследя в детайли разразилата се буря тук, но каквото и да е станало, предлагам ви да сложим кръст и в изборите със "служебна номинация" да се включат и Ню и Писана, все пак за тях са дадени немалко гласове. Целувки, момичета, стига спорове



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Пиcaнa]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано16.11.06 21:23



Здрасти


Аз съм Караколю Дрила
Предимно чета, рядко в пиша в този клуб, но имам дете и отсявам полезната информация която ми давате.
Мислех да те питам защо избягваш въпроса с изборите, но видях че Ню е пуснала тема. Разбрах че сте приятелки - благородно от твоя страна. Браво и благодаря!!!
Мисля, че нямам право да правя номинации и да гласувам, но мисля че ставаш за модератор след това което направи. Продължавай все така. Успех!!!

КРИВА НИВА ШАМПИОН

Тема Андреанови [re: Andrea$]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано16.11.06 22:06



Пусни такава тема-анкета, че мен ме сърбят пръстите...


Много ми стана интересно наистина колко от "тукашните" влизаме и в бг-мама!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.