Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: До потребителине на клубанови [re: tswete]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано16.11.06 13:35



Според мен личните бележки са си доказателство за това, че е можело да се наруши честността на изборите и че тя е била нарушена. А колко пъти - това не можем да знаем, а и няма никакво значение. Факт е, че изборите са опорочени и то от избрания с най-много гласове. Но мен лично тия бележки не са ми били известни, когато съм заела позиция срещу настоящото модератерстване.
Възмути ме заключването на двете теми, едната на Чета - явно противопоставяща се на действията на Ню, а другата - на Теди, която се мъчеше да помири нещата и да намери изход. За мен е абсолютно некоректно обвиненият да може сам да решава края на спора, сам да има права да трие чужди мнения или части от тях, да ги заключва, да има право сам и винаги на последната дума. НЕ МОЖЕ ТАКА! Трябва решаващият да е различен от участниците в спора, които да имат еднакви права. А при нас какво стана - Ню затвори устите на всички, които дори и малко не бяха съгласни с действията й, независимо от конструктивността на предложенията им - и ние си млъкнахме послушно. Да, Андреас, съгласна съм, че тук сме по-послушни отколкото трябва! Да, мълчанието ни досега го доказва!
Не съм съгласна, че изгледът на клуба трябва да носи отпечатък само на последните модератори. А какво да кажем за създателите на клуба, за предшествениците и тяхната къртовска и безвъзмездна работа?!! Те са направили толкова много и нека, поне това, което сами са създали и подбрали, да остане от тяхно име. Не ми харесва сегашния вид на форума!
Не съм съгласна с действията на настоящите модератори - на Ню за категоричната й и крайна преценка, а на Писана - за неясно помирителския й тон.
Смятам, че нови и явни избори са наложителни.


Само мога да кажа, че Цветето изключително точно е предала всичко което и аз исках да кажа!!!
Най-малкото едни нови избори не биха застрашавали новоизбарните модератори, ако са толкова убедени в правотата си!
Ако си убеден, че си спечели честно и почтенно един двубой, не би се поколебал да го докажеш отново, нали?! Но виж ако не си играл честно, се вкопчваш в купата и си готов да браниш трофея на всяка цена, като едногодишно дете докопало на пясъчника чуждата кофичка. Жалка картинка!
И не само това, но си готов и да залепиш /образно казано / устата на всеки осмелил се да заяви, че "Царят е гол".
За мен това е недостойно не само за модератор, но и за обикновен човек. Влизала съм в полемики с много хора, но никога не съм изпадала до там да нанасям лични обиди, да изкарвам чужди кирливи ризи на показ или пък да се опитвам да накарам някого да млъкне.
Всеки има право на мнение и позиция - особено в този клуб, винаги е било така!
Досега ............



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано16.11.06 14:11



Никога не съм се включвала в скандалите ставали тук в клуба/те не са малко/. Смятам ,че всичко което има да се обсъжда е добре да бъде тук, а не на лични бележки както става винаги. Всички пишещи тук имат право да знаят какво става.
Не намирах промяната на клуба за нещо толкова страшно, а и беше поправимо. Но не одобрявам заключването на двете теми!
Чета ,мисля,че след тази бележка веднага е трябвало да спреш гласуването.
Аз съм за ново явно гласуване.

Златко и Стоян

Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Tedulina (мама на Хриси)
Публикувано16.11.06 15:47



Хубаво е хората да се разбират помежду си.
Ако това ще стане с нови явни избори, аз съм - ЗА.
Според мен това е единствения изход от създалата се ситуация.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор anamari (новак)
Публикувано16.11.06 16:36



Аз съм от редовно четящите и рядко пишещите, но сега искам да подкрепя идеята за нови избори с явно гласуване и дано патърдиите да утихнат вече. Мисля, че модератора трябва незабележимо да присъства в живота на клуба и да се намесва само при крайна необходимост, а не да дирижира властно всичко и всички. Заприличахме на женския клуб по джавкането една срещу друга, не ни отива всички сме големи жени и разумни майки, надявам се!



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: anamari]  
Автор Aдpиaнa (:-))
Публикувано16.11.06 16:51



Напълно съм съгласна с мненията на Tedulina и anamari. Мисля, че е крайно време този въпрос да се реши цивилизовано и да престанат споровете, като се направи явно гласуване и да няма повече разправии. На предните избори гласувах, но дори не съм се и замисляла, че могат да се манипулират резултатите. Много жалко за всичко, което се случва и дано скоро нещата да си дойдат по местата.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Чeтa]  
Автор Grami ()
Публикувано16.11.06 16:57



Отдавна не пиша тук, но чета когато имам време.
Обичам клуба и имам много приятели тук.
Имах рамо на което да се опра и винаги съм срещала разбиране.
Не бях влизала няколко месеца и това което видях тази седмица не ми хареса.
Подкрепям Чета!!!
Момичета, все пак сме големи хора и сме майки, ако се дракаме тук по този начин ,всъщност какво постигаме?
Тук винаги е царяло разбирателство и спокойствие. Идеята е да можеш да споделиш, да се оплачеш, да поплачеш, да ти дадат съвет! А не да си играем на кой е По-По- Най!.
Подкрепям нов избор на модератор.
Пожелавам успех на новия избор и много търпение и професионализъм на новия Модератор!



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Пиcaнa]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано16.11.06 18:21



Почна да говориш като българските политици докопали се до власт.
Какво толкова като си или не си модератор?
Виждаш какво е желанието на народа, организирай едни избори, а като имаш желание се кандидатирай за модератор.



КРИВА НИВА ШАМПИОН

Тема ЗА НОВИ НОМИНАЦИИ И ИЗБОРИнови [re: tswete]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано16.11.06 18:31



Предвид новоподнесената информация и създалата се ситуация в клуба ни, подкрепям мнението на цвете:

В отговор на:

Смятам, че нови и явни избори са наложителни!



Освен това според мен те трябва да бъдат проведени с наличието на контрол, за да бъдем всички тук сигурни, че нарушения този път няма да има!!!
Съгласна съм с позициите на повечето потребителки, писали днес по темата. И по-конкретно с тези на Чета /"смятамe, че е наложително провеждане на нови номинации и избори с явно гласуване, както и връщане на правата на един от старите модератори за определен гратисен период, докато новоизбраните влязат в ритъм"/, на джеминариус /"ако не бях пропуснала събитието, съвсем искрено каzвам, от поzицията на бивш модератор, още в началото бих дала предложение иzборите да не са с анкета, а да са явни. Във всички клубове така е нормално да се иzбира модератор и след като има съмнения, ..., мисля, че е редно и честно иzборите да се проведат наново"/, на андреас /"заключването на темите срещу самата нея не беше достоен ход", "тези бележки в случая въобще не са доказателствен материал, че Ню е фалшифицирала изборите. Те само показват, че тя е тествала и алармирала за наличието на такава възможност. Останалото е в сферата на догадките/, на цвете /"според мен личните бележки са си доказателство за това, че е можело да се наруши честността на изборите и че тя е била нарушена. А колко пъти - това не можем да знаем, а и няма никакво значение", "нито с Ню, нито с Писана някога съм имала конфликти, нито пък съм имала лоши впечатления от която и да е от тях", "нови избори са наложителни. Пък, ако клубарките са доволни от модератерстването на Ню, от Писана - ми те пак ще си ги изберат"/, на Лени /"най-малкото едни нови избори не биха застрашавали новоизбраните модератори, ако са толкова убедени в правотата си! Ако си убеден, че си спечелил честно и почтено един двубой, не би се поколебал да го докажеш отново, нали?! Но виж, ако не си играл честно, се вкопчваш в купата и си готов да браниш трофея на всяка цена ... Жалка картинка!"/, на милена /"смятам, че всичко което има да се обсъжда, е добре да бъде тук, а не на лични бележки, както става винаги. Всички пишещи тук имат право да знаят какво става. Не намирах промяната на клуба за нещо толкова страшно, а и беше поправимо. Но не одобрявам заключването на двете теми! Чета, мисля, че след тази бележка веднага е трябвало да спреш гласуването. Аз съм за ново явно гласуване."/ и на Тедулина /"Хубаво е хората да се разбират помежду си. Ако това ще стане с нови явни избори, аз съм - ЗА. Според мен това е единственият изход от създалата се ситуация."/!!!
Ако отворите темите, в които остро се критикуваше Ню и поведението й, ще видите, че тогава аз пламенно се изказвах в нейна защита. С нея се познаваме лично и отдавна, харесвам я много като човек и гласувах за нея. Пак бих я подкрепила, ако не бяха сторените от нея грешки СЛЕД първоначалната й грешка /промяна във визията, подредбата на клуба и загуба на част от важна за клуба информация/. След поднесените от нея извинения и труда й по връщането на темата на Дебора Ню обаче, за голямо мое СЪЖАЛЕНИЕ, смени посоката и курса си на поведение /... защо, Ню, не можа ли да потърпиш още малко?!?... щеше да е за добро.../ - стана видимо докачлива, агресивна и нетърпяща чуждо мнение, заключи рязко въпросните две теми, което вече на мен не ми се хареса също. Сега като знам вече и за реално съществуващата възможност изборните резултати изобщо да не са били коректни, ами... промених си отношението и позицията и аз, сори...
Позволявам си да се обърна към сегашните модераторки:
Мили момичета! От сърце се надявам и искрено се моля сега да реагирате достойно и нормално, а именно в най-скоро време да насрочите нови номинации за модератор, а след това и избори, които да се извършват под контрола примерно на Елф /временно да й бъдат върнати модераторските права/. Така ще докажете на всички тук, и гласували за вас, и гласували за някой друг, че вие самите също ИСКАТЕ честни избори и не се боите от резултатите им. Разбира се, че предвид новата информация от днес е доста вероятно потребители, които ПРЕДИ са гласували за някоя от вас двете, този път да не гласуват - напълно нормално и предвидимо е. Затова призовавам още отсега да не се правят обобщения и погрешни изводи накрая... от рода на... ето реално колко хора са гласували за Ню и Писана... значи те са фалшифицирали изборите преди коренно... това ще бъде грозно и обидно... и невярно!!! Ню и Писана, аз лично ви ценя като личности, потребители, майки, считала съм ви винаги за виртуални /и не само!/ приятелки, уважавам ви и ви харесвам, но сегашната ситуация мисля, че е ясна... много ясна... направени са грешки, които влекат последици след себе си... неизбежно е... просто... затова и аз заставам зад твърдата позиция да има ново гласуване!!! Това беше от мен. Дано остана ПРАВИЛНО разбрана!!!

Редактирано от desykv на 16.11.06 18:44.



Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Kapakoлю]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано16.11.06 18:34







Тема Re: До потребителине на клубанови [re: Andrea$]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано16.11.06 18:43



Хайде, спомени трети път Елфа и бг-мамма, пък дано ти олекне






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.