Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Среднощни писъци  
Автор SERBEZ (непознат )
Публикувано06.11.06 16:45



Имам дъщеря на 2 години и 2 месеца. От няколко нощи на сън за почва да пищи, да рита, никой не иска да я взима като обезумяла става. Мисля, че в този момент бълнува или нещо подобно. Незнам какво да я правя. Стискам зъби за да не се разрева и аз и като мине малко я взимам да я успокоя. Понякога става, друг път не. След това се успокоява от веднъж. Това се повтаря в периода 1 - 5 часа след полунощ. Преди 1 година имахме подбни сцени в рамките на 1 месец и 1/2 което беше ужасно. Нямаше някакви конкретни причини за зъби, въпреки че ние така решихме че това е проблема. Сменихме стаята където спеше и нещата се по успокоиха. В момента живеем в нов апартамент така, че всичко е ново и чисто и незнам кое я води до тази истерия. Дали и става горещо или нещо е стресирана. Чуствавм се ужасно безпомощна и това ми действа много депресиращо





Тема Re: Среднощни писъци [re: SERBEZ]  
Автор jana (...)
Публикувано06.11.06 17:03



И при нас се наблюдава от известно време такова положение, аз мислех чече защото почнах работа и някакси си го изживява това детето ама знам ли, ще следя темата






Тема Re: Среднощни писъци [re: SERBEZ]  
Автор SERBEZ (непознат )
Публикувано06.11.06 17:15



Аз работя почти веднага след като родих така, че дъщеря ми е свикнала с моята липса през деня. Лошото е че немога да намеря никаква връзка между двата случая сега и миналата година. Тогава стигнахме до някакъв наш си извод че нещо се беше стресирала от къпането вечер, тъй като след това не искаш да влиза в корито и миенето стана доста неприятно. В момента нямаме такъв проблем. В момента което се сещам е че и дадох едно мазило за пръстите за да не си ги смуче преди заспиване. Ако това е отключило нещо вътре в нея че да изпада в някакви подобни истерии, незнам.



Тема Re: Среднощни писъци [re: SERBEZ]  
Автор Teди (есенна)
Публикувано06.11.06 17:15



Трябва да има причина, търсете я.
Моят син всяка нощ след детска градина бълнува или скърца със зъби. Никога не се е случвало след ден, прекаран вкъщи, а само след детска градина.
Отдавам го на превъзбуждането в детската - често като го взимаме е потен от беснеене.



Тема Re: Среднощни писъцинови [re: SERBEZ]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано06.11.06 23:18



Четене на приказки? Страх от приказен герой? Нещо видяно от ТВ, улицата, детската градина? Има си причина и трябва да се открие. Нямали сме такъв проблем, но съм чела в бг-мамма за бълнуване на малко дете на вашата възраст от четене на приказка за Батман и Робин.....



Тема Re: Среднощни писъци [re: нeмиpницa]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано07.11.06 09:03



Синът ми е на 2 години и 2 месеца, наблюдавам същото нещо след като се събуди, не често, но го има и аз не знам на какво се дължи. Аз си го гледам,не ходи на ясла. Вчера след следобедния сън се събуди така мятайки се, не искаше никой да го гушка, ревеше, даже и бибата неискаше, беше кисел поне половин час. Тази сутрин също, събуди се, почна да реве, да се мята из кревата, после искаше само на ръце като бебе, татко си неискаше да погледне, ревеше ако той му кажеше нещо. Дали е сънувал нещо, просто не знам на какво се дължат тия изблици. Заради студеното време не е излизал от 4-5 дена, дали причината може да е в това, че седи затворен вкъщи вече толкова дни и няма къде да израсходи енергия, как мислите....? Ако някой научи за това мятане из кревата, моля казвайте....





Тема Re: Среднощни писъци [re: fada]  
Автор jana (...)
Публикувано07.11.06 09:12



Незнам дали е повдо за притеснение щом доста деца минават по тоя път, може да е нещо нормално, знам ли и аз какво може да им минава през главиците, пък и моята е още малка и не може да ми каже още нищо






Тема Re: Среднощни писъци [re: jana]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано07.11.06 10:32



ми то и мойто човече нищо, че е на 2 и той не говори още та не мога да разбера...освен да не разбират, че това което сънуват е само сън и затова така да се разстройват....но направо е ужасно да реве спейки и нищо да не може да го успокои.....





Тема Re: Среднощни писъци [re: fada]  
Автор jana (...)
Публикувано07.11.06 10:50



Аминай-гадното е че ние сме безсилни и незнаем точно, но явно са сънищата това.






Тема Re: Среднощни писъци [re: jana]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано07.11.06 11:25



просто като се замисля няма какво друго да е....като се събуди и така реве просто си личи, че спи с отворени очи, нищо не възприема, само се дере....чак като изплакнем очите, надуем музика се "събужда"......какво ли толкова сънуват милинките душинки...?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.