Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор meshko1O6 (новак)
Публикувано08.01.07 11:01



Доц. Кременски, боя се, че не сте ме разбрали. Слава Богу не става дума за Даун, а за Дюан. Това е синдром свързан със зрението - невъзможност за прехвърляне на окото извън средната очна линия.




Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор koяли ()
Публикувано08.01.07 13:07



Уважаеми професора. Бих искала да ви попитам какво от изброените от Вас изиследвания трябва да направя. На 37 години съм, в 9 г.с., имам едно дете на 7 години и 3 планирани аборта, съпругът ми е на 50. От София съм и имам възможност да ползвам изследвания в Майчин дом, /там родих и детето си/. Благодаря.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: meshko1O6]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано09.01.07 17:35



Уважаема Госпожо,

Много се радвам, че съм сбъркал.
При Вашето дете става дума за очен синдром.
Мога да Ви съдействам за очен лекар.
Аз лично не съм компетентен в Тази област

Успех
Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: koяли]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано09.01.07 17:40



Уважаеме госпожо,

По отношение на генетичните рискове се препоръчват:
1) в 11-14 ултразвуков преглед с оценка на риска за Даун.
2) Консултация при нас с обсъждане евентуално на амниоцентеза.
3) Независимо от Вашето решение ултразкувото изследване "Фентална морфология".

Желая Ви успех

Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор koяли ()
Публикувано10.01.07 10:12



Гинекологът ми е от Майчин дом, първо трябва с него да направя ултразвук за риска на Даун и после да дойда при Вас за обсъждане ли? Необходими ли са направление за посещението при вас, иначе имам направление3 за Майчин дом.Благодаря предварително.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: koяли]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано10.01.07 11:21



Уважаема Госпожо,

При мен се идва без направления, но с всички налични други медицински докуминти - епикризи изслодвания и т.н..
Консултациите са безплатни.

Кременски



Тема БРАВО, ПРОФЕСОРЕ!!!нови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано13.01.07 22:12



Гледах Ви в новините на националния ефир, поздравявам Ви за откритието, което сте направили!!!


Само като Ви съобщиха името, и си казах: "Я, нашият доктор!"
Още веднъж Ви благодаря за всичко, което правите!



Тема Alagille syndromeнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор jenny_K (непознат)
Публикувано14.01.07 23:24



Здравейте проф.Кременски,

преди време посетихме Вашата лаборатория за съдействие за изследване на този синдром, за съжаление консултацията проведена с Вашата колежка не ни удовлетвори напълно. Възможно ли е да направим среща с Вас? Става въпрос за генетично изследване за потвърждаване на диагнозата

Поздрави
Е.Крумова



Тема Re: Alagille syndromeнови [re: jenny_K]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано15.01.07 15:38



ДА

Всеки работен ден след 9 часа.

Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор ivamiteva78 (непознат )
Публикувано19.01.07 13:44



Здравейте проф.Кремински,
тъй като съм от гр.Плевен, имам нужда от насока, за да знам дали е необходимо да идвам до София.На 29 г. съм и в момента съм в 11 г.с. Забременяването е станало по време на прием на Fromolid Uno -9 дена преди и 5 дена след въпросната дата и Ciprofloxacin 4 дена след края на Fromolid Uno. Ходих при няколко лекаря в Плевен, всеки от които ми изказаха различни мнения -от препоръчителен аборт до липса на проблем. Решението с аборта отхвърлих веднага, но продължих да се интересувам. Посетих катедрата по генетика към ВМИ гр.Плевен и от там ми препоръчаха около 15 г.с. да си направя Биохимичен скрининг при тях , като те ще пратят кръвта за самото изследване в София. Засега бременността протича безпроблемно и последния път на ехографа всичко изглеждаше нормално.
Моля, посъветвайте ме необходимо ли е , и ако е така къде, кога и какви други изследвания да си направя.
Благодаря предварително за оказаната помощ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.