Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор lvaamp;Mitko (непознат )
Публикувано04.08.07 13:31



Здравейте проф. Кременски,

Благодаря Ви за отговора. Решихме да дойдем при Вас на консултация и изследване вторник, както се разбрахме по телефона. Ще се опитаме да сме в София още рано сутринта. Моля за информация необходимо ли е да се запише час при Вас? Кога ще са готови резултатите при вземане на проба вторник? Трябва ли да изчакаме на място резултатите?

Предварително се извиняваме за многото въпроси.

Сърдечни поздрави,

Ива и Митко



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: megan@]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано06.08.07 11:34



Моля,
Запишете час.
Ще стане на другия ден.
Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: lvaamp;Mitko]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано06.08.07 11:48



Здравейте,

Д-р Радева е предупредена и Ви чака да прегледа детето.
Вземете все пак Направление №7 за хоспитализация.
Първо се явете при нас - без записване.
Резултатът ще бъде готов до края на работния ден.

Кременски.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор megana (непознат )
Публикувано08.08.07 11:15



Много ви благодаря!! В понеделник се обадихме и вчера сутринта я приеха в Майчин дом - консултация с доц. Георгиева, за съжаление с вас не се видя, и после д-р Карагьозова направи амниоцентезата.
Чакаме резултатите в понеделник!
Благодаря ви!!!





Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: megana]  
Автор zari_a (непознат )
Публикувано13.08.07 11:17



ох,много се радвам че ви открих.Много съм притеснена ,направо отчаяна.Бременна съм на 39 год.Имам 2 деца на 19год. и на 13 год.Прочетох че на определена възраст трябва да се направят определени изследвания.Лекаря който води ЖК не ми каза нищо за това и след като прочетох съм направо отчаяна и незная към кого да се обърна.много се радвам,че д-р Кременски дава отговори тук и се надявам да отговори и на мен.Искам да си запиша час за фетална морфология и каквито изследвания е необходимо,но мисля че е вече късно,аз съм 20 седмица.Незная дали д-р Кременски гледа на 3D,но прочетох много добри думи за д-р Марков,като човек и лекар.Посъветвайте ме как мога да се запиша възможно най-скоро ако вече не е късно.Надявам се притесненията ми да се окажат неоснователни,но трябва да се запиша още тази седмица.МОЛЯ ВИ д-р Кременски помогнете ми,прочетох че сте много отзивчив и добър човек.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: zari_a]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано13.08.07 14:46



Уважаема Госпожо,

Нямате никакви основания за паника.
Аз не съм акушер-гинеколог и не гледам на ултразвук.
Заповядайте още утре и ще Ви бъдат организирани съответните изследвания.
Ако не можете, моля посочете телефон за връзка или се обадете на нашия телефон.

Кременски
02/ 9172 268



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: zari_a]  
Автор zari_a (непознат )
Публикувано13.08.07 14:59



много благодаря за отговора,но звъня на този телефон и никой не вдига. Кога и къде мога да дойда за фетална морфология и каквито други изследвания се налага? Моят телефон е 02/9290924.може да ми отговорите и тук.Разбрах че часове се записват за месец напред ,а аз се страхувам че ще е късно.Много се притеснявам и незная какво да правя.Много,много благодаря,че Ви има.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: zari_a]  
Автор zari_a (непознат )
Публикувано13.08.07 15:24



Много,много Ви благодаря д-р Кременски за обажданете.Не очаквах,че все още има лекари които се интересуват от хората, не само от парите! Дано притесненията ми се окажат неоснователни и доскоро!



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕнови [re: пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи]  
Автор elkika (нова)
Публикувано14.08.07 23:26



Уважаеми проф. Кременски,

Родих преди 2 месеца-нормално, без усложнения, бебе момченце-живо и здраво, слава Богу! Заради проточване на жълтеничката му правим изледвания през втория месец всяка седмица. Билирубинът от 32 спадна до 17, но чернодробните ензими са високи около АСАТ: 160, АЛАТ: 140. При последното изследване дадох кръвна проба и аз - и моите ензими са високи-АСАТ: 65, АЛАТ: 170. Педиатрите не казват нищо, казват, че детето изглежда здраво бебе, не му предписват нищо, казват-всичко ще се изчисти, малко се чудят на високите ензими обаче.

Моят личен лекар като видя високите ми ензими, ми пусна изследвания за Хепатит, А, В, С-излязоха отрицателни. Имам час за гастроентеролог. Мнението на личния ми лекар, е, че евентуално имаме кръвногрупова несъвместимост (аз съм О+, мъжът ми е Б+) аз и бебето и това е "имунна реакция"-така се изрази. Не зная кръвната група на бебето.

Въпросът ми е каква е тази несъвместимост, вредно ли е това за мен, за бебето, очакват ли се усложнения?

П.П. Бебето има и по-нисък хемоглобин-93.





Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕ [re: elkika]  
Автор пpoф.д-pИ.Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано21.08.07 16:52



Уважема Госпожо,
Вече някалко пъти се опитвам да Ви отговоря.
Ако, все още имате проблеми, най-добре е да посетите нашата консултация, в която да дискутираме и се опитаме да решим остатъка от проблемите Ви.
За целта ще бъдат направени и съответните изследвания, ако се налагат такива.
Разбира се консултацията ще бъде безплатна.
Кременски.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.