Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среднощни писъцинови [re: fada]  
Автор Teди (есенна)
Публикувано07.11.06 11:37



Моят е на 4 годинки и може да обяснява добре, но сутрин нищо не помни. Не се е случвало да се събуди с писъци през нощта, само смутолевя нещо на сън.



Тема Re: Среднощни писъцинови [re: SERBEZ]  
Автор ~@%^; (ex-karlaa)
Публикувано07.11.06 13:55



Зълва ми каза, че навремето са имали подобен проблем с единия й син, който е сънувал кошмари и е пищял като че го колят, не можели да го събудят от кошмара и след неуспешни опити да го събудят по нормален начин, на няколко пъти при такива случай бащата му ударил няколко силни шамара - само така се събуждало детето наистина и идвал на себе си. Малко е радикално, но явно е трудно да бъдат събудени, когато сънуват нещо страшно. А иначе кошмарите са често явление при деца на 2-3 г. - те много се впечатляват от неща, които са видели/чули/преживели през деня и нощем явно съзнанието изживява наново определени силни моменти, само че в изкривен вид - под формата на кошмар. Поне така си мисля. Би трябвало да отмине с времето.



Тема Re: Среднощни писъцинови [re: ~@%^;]  
Автор jana (...)
Публикувано07.11.06 14:01



Е каквото и да става не мога да си представя, че ще събудя детето си със силен шамар, това ще е по-голям стрес според мен за него






Тема Re: Среднощни писъцинови [re: SERBEZ]  
Автор SERBEZ (непознат )
Публикувано07.11.06 14:37



Някой чувал ли е за прилагане на хомеопатия в подобни кризисни моменти



Тема Re: Среднощни писъцинови [re: SERBEZ]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.11.06 16:07



Моята голяма дъщеря мина през това. Беше обаче на 2г и нещо - не помня на колко точно. Бях я оставила при майка ми и баща ми. Майка ми има над входната врата една малка баба яга на метла. Аз никога не съм я плашила с нищо защото съм против това. Тя видяла баба яга и баща ми и разказал за нея и торбаланчо. И като си я взех и като се почнаха едни писъци през нощите. Ела да видиш за кво иде реч. Луда бях станала. След извесно време разбрах какво я притеснява - намерихме си и вълшебно мече да ни пази нощем и проблема се реши, но до като разбера какво става.... Идеше ми да убия и баща ми де. Има причина потърси я - може да се е уплашило детенце от нещо. Може да изживява на сън нещо. Успех и спокойствие.



Тема Re: Среднощни писъцинови [re: Raboteshtata]  
Автор jana (...)
Публикувано07.11.06 16:26



А как точно да разбера ако я е страх от нещо? През деня не ми дава признаци за това, забелязах обаче нещо друго, като чуе определени мелодии или песни започва да плаче






Тема Re: Среднощни писъцинови [re: jana]  
Автор SERBEZ (непознат )
Публикувано07.11.06 17:24



Моята дъщеря е много пъзлива. Страхува се от най-различни шумове. Но като се замисля тъй като има ремонти около нашият апартаменти и някои комшии като почнат да чукат или бръмчат с разни пробивни машини я събуждат от следобедния сън и се започва рева. Като се сетя точно него ден я събудиха по този начин.



Тема Re: Среднощни писъцинови [re: SERBEZ]  
Автор лю ()
Публикувано07.11.06 20:22



При моето момче беше същото, но на по-малка възраст - около годинка. Продължи почти до 1 и половина, когато не издържах и се обърнах към хомеопат. За няколко вечери нещата се нормализираха. Тогава се чудех защото толкова съм се забавила с действията, но все търсех някакви реални причини.
Препоръчвам ти да се посъветваш с хомеопат - да ти предпише за твоето дете нещо.
Успех!





Тема Re: Среднощни писъцинови [re: лю]  
Автор jana (...)
Публикувано07.11.06 20:25



Разкажи какво ти предписа, какво ти каза ...






Тема Re: Среднощни писъцинови [re: jana]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано08.11.06 10:13



и аз искам да узная, моля те!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.