Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор malecka (новак)
Публикувано09.02.07 22:16



здравейте .аз съм от софия .живея в центъра до математическата гимназия.имам син роден август 1996 -димитър,дъщеря-габриела родена септември 2001г.и нашето изтърсаЧе яна родена юли 2006 година.не съм омъжена с таткото живеем отделно един от друг-но той е много грижовен и за трите си слънчица





zdraveite .az sam ot sofia .jiveia v zentara do matematiceskata gimnazia.imam sin roden avgust 1996 -dimitar,dachteria-gabriela rodena septemvri 2001g.i nacheto iztarsace iana rodena yuli 2006 godina.ne sam omajena s tatkoto jiveem otdelno edin ot drug-no toi e mnogo grijoven i za trite si slanciza

Редактирано от surfline на 10.02.07 23:20.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор mimy (непознат )
Публикувано16.02.07 12:42



Здравейте! В този клуб съм нова, казвам се Мими, на 32 години съм и чакам първото си дете в края на март. От София съм, по -точно от Люлин и ще се радвам да се свържа с други бъдещи майки от района. Нямам търпение да се роди бебчо, когото чакахме дълги години. Надявам се всичко с моето момиченче да бъде наред.





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: jana]  
Автор bb33 (непознат )
Публикувано21.02.07 15:58



аз съм мама Боряна,имам син на 6г. и дъщеря на 2г.,живея в Младост,омъжена съм



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор pipol4o ()
Публикувано24.02.07 12:23



Аз скоро открих този клуб и съм много щастлива,че мога да общувам с жени с подобни интереси!
Името ми е Ина на 24години(на 26.02 ги навършвам),имам дъщеря на 7месеца - Калина,омъжена съм





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор дeлфинчe (майка на Боби)
Публикувано27.02.07 13:10



Здравейте и от мен. От доста време само чета тук и съм по-активна в Алергии, за съжаление... Не за друго, а защото сме си доста алергични. Момичетата там са страхотни, но мен ме вълнуват и други въпроси, не мога да живея само с мисълта как да храня детето си, нали. Вси пак има и други нужди. И така...
Аз съм Джули, 81 набор - Рак. Обожавам всичко свързано с делфини и за това избрах този прякор. Защо не съм се родила във Варна, ами в София?!?
Имам син на година и два месеца - Борис, на галено Боби. Много е палав, много е умен, голям инат е, но е много сладък и го обичам повече от живота си...
От София съм, от няколко месеца живеем в къща, близо до София. В момента карам шофьорски курс и се надявам като изкарам книжка да си ходя по-често там, че тук ми е доста скучно. Поне за сега.
Ами стига толкова от нас.





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: дeлфинчe]  
Автор emii (непознат )
Публикувано27.02.07 15:28



Здравейте!Много ми харесва клуба,всеки ден чета,но пиша много рядко и аз не знам защо.И така аз съм Еми ,имам дъщеря Любомира на 1 и 3 м.,Стила на писане на Сърфлайн е страхотен,а Щурчо бих искала да познавам лично,направо съм възхитена от тази мама и доста от съветите и следвам.Желая щастие на всички мами,татковци и деца!!!



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор svetla_s (непознат)
Публикувано02.03.07 15:07



Здравейте, аз съм Светла - 32г.,зодия Лъв;София, Левски В.Имам син Дани, роден на 3.11.2006.Бебчо има АБКМ и съм писала в Алергии с молба за съвети.Едва от скоро имам повече време за престой в Интернет и откривайки настоящата тема реших да се представя.Омъжена съм за прекрасен човек.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор mamceto (непознат )
Публикувано13.03.07 18:23



Аз съм майка на две деца,момиченце на 2г и 2мес,и момченце на 5мес.Живея в София и ме радва много тази инициятива





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: mamceto]  
Автор mishonka95 ()
Публикувано12.04.07 16:52



И аз да се запиша.Казвам се Милена и сьм от Добри4.Набор 75 ,зодия Водолей, син Михаил роден на 05.07.1995 и в момента сьм в 16-a седмица с второто ськровище.Още не знаем какво ще е .Другата седмица ако не се вьрти толкова колкото миналия пат ще узнаем и пола.Oмьжена от 12 години.Много 4есто влизам тук ,но рядко пиша.Поздрави на Вси4ки,Бьдете здрави.



"Nikoi ne moge da ozeni tova koeto ima dokato ne go zagubi"

Редактирано от mishonka95 на 12.04.07 16:55.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор ninina (непознат)
Публикувано23.04.07 14:03



Не знам защо, но колкото пъти се опитам да се представя тук все нещо става и мнението не се запазва


Казвам се Нина, живея в София, жк. Хаджи Димитър имам едно прекрасно нощно слънчице, което напоследък и през деня не ще да спи , но какво да се прави
Благодаря на всички тук, много ми помогнахте в края на бременността ми, когато най-накрая си останах в къщи , а и сега честичко се допитвам до вас
Поздрави Нина и Ирен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.