Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор pj (непознат )
Публикувано04.01.07 17:35



Аз сам на 28г. Имам син на 8 и чакам второ





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор pj (непознат )
Публикувано04.01.07 17:36



Аз сам на 28г. Имам син на 8 и чакам второ





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор tzvete_das (търсеща)
Публикувано05.01.07 16:37



Да се запознаем!
Аз съм Цвете, родена съм на 02.03.1975г, от София. Омъжена. Имаме син - Димитър, роден на 24.06.2002г. и сега през август 2007г чакам бебе.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: tzvete_das]  
Автор krisi_83 (непознат)
Публикувано07.01.07 21:00



Ами хайде и аз да се впиша - казвам се Кристина 23 години бременна с първо - термин 28 февруари





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Nasinda78]  
Автор pisi1 (непознат )
Публикувано08.01.07 12:46



Зашо в Сандански? Аz съм от там.

кирилиzирано

zashto v sandanski? az sam ot tam.

Редактирано от surfline на 08.01.07 13:15.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: krisi_83]  
Автор pisi1 (непознат )
Публикувано08.01.07 13:56



здравейте и от мен. в клуба сам от около 1 час и ми е много интересно. в dir сам много често,но този клуб го видях чак днес. аз не съм омъжена и не съм бременна а както може би се очаква все още нямам и деца. на 22 сам и мисля,че в близко бъдеще ще бъда равен и пълноправен член на клуба. очарована сам от любовта с която се изразявате за вашите бебчета и за миля начин по които описвате първата глътка въздух на децата си. отскоро усещам,че като видя малко дете и ми става мило и симпатично,че ми идва да го прегърна и да го държа за ръката за да не падне,като цяло нещо женско в мен се е събудило и чака своя момент. успех на всички настоящи и бъдещи мами.

кирилиzирано

zdraveite i ot men. v kluba sam ot okolo 1 4as i mi e mnogo interesno. v dir sam mnogo 4esto,no tozi klub go vidiah 4ak dnes. az ne sam omajena i ne sam bremenna a kakto moje bi se o4akva vse o6te niamam i deca. na 22 sam i mislia,4e v blizko badeshte 6te bada raven i palnopraven 4len na kluba. o4arovana sam ot lubovta s koiato se izraziavate za vashite beb4eta i za milia na4in po koito opisvate parvata glatka vazduh na decata si. otskoro useshtam,4e kato vidia malko dete i mi stava milo i simpati4no,4e mi idva da go pregarna i da go darja za rakata za da ne padne,kato cialo ne6to jensko v men se e sabudilo i 4aka svoia moment. uspeh na vsi4ki nastoiashti i badeshti mami.

Редактирано от surfline на 08.01.07 14:02.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор kasmet4e (Мама на ИВКА)
Публикувано09.01.07 14:50



Десислава, 30 г. от Перник, омъжена
Имам дъщеря Ива, родена на 08.04.2004 г.




Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор cavnik (новак)
Публикувано11.01.07 15:37



Здравейте, казвам се Савина на 24 години съм, от Балчик и имам дъщеря Елисавета, родена на 25.08.2005 година. Не съм омъжена, живеем си заедно без брак.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: cavnik]  
Автор Zori_D (непознат)
Публикувано07.02.07 22:46



Здравейте,

Казвам се Зорница.С моя съпруг Георги имаме син на почти 9 месеца.Живеем в Пазарджик.
Радвам се че мога непрекъснато да общувам с майки, които са на същата вълна като моята - Майчинство





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано08.02.07 18:28



Ами ето и аз да се представя, че както съм се разписала напоследък



Велимира 29, по корени болярка + малко южнячка(чак от Беломорска Тракия), но живея в Холандия със семейството. Скарида съм, имам мъж кентавър и малък джедай падауан въздух безподобен( 17.06.1998)

Надяваме се за 9годишнината от сватбата(14.02) да си подарим най-хубавия подарък, а свети Никола, който тук е местният дядо Коледа и идва на 5 дек., та той да ни донесе вързопче. Помолили сме му се вече и на дядо Боже също.



I'm a pure new pleasure-seeker


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.