Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Представ......:-) [re: Hю]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано05.11.06 11:12



Винаги съм смятал,че този клуб трябва да се казва: "Бъдещи и настоящи майки и татковци", но УВИ......




Аз съм Александър, 33г. , София, Суха Река, 3-ти коридор, оранжеви плавници, червен шнорхел......

Имам 1 брой тайфун - Вики, родена на 21.06.2006



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: Hю]  
Автор Aдpиaнa (непознат )
Публикувано05.11.06 12:59



Привет и аз съм от по-старите пушки


Казвам се Адриана, на 26 години съм, живея в София, "Младост"-4, имам син Мартин, роден на 17.12.2004г., омъжена съм.

Редактирано от Aдpиaнa на 05.11.06 13:19.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: Hю]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано05.11.06 17:05



Привет и от мен, бъдещи и настоящи майки и татковци!!!


Приятно ми е - казвам се Деси, на 28 години съм, от София - кв. Надежда 4. Омъжена съм, със син Александър /или просто Алекс, както му викам на галенко/ , роден на прекрасния 15-ти август 2004 година във Втора Градска Болница. В този чудесен клуб изкарах цялата си бременност /първа по ред/, запознах се със страхотни момичета, с някои от тях и на живо /цял живот ще помня августинки 2004!!!/, намерих сродни души и приятелки, чувствам се и до днес частица от една красива общност... после заедно се вълнувах вече и като мама... Дълбоко благодарна съм и щастлива, че ви има!!!
Радвам се, че в клуба има толкова нови хора - добре ни дошли!
По образование и призвание съм психолог, понастоящем работя като социален работник в социални грижи. Това е засега.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: Hю]  
Автор mama21 (непознат )
Публикувано05.11.06 17:18



zdravei,az za parvi pat vlizam tyk.Jivea v Byrgas i sam bremenna va 14 g.s.Ima6 da6teri4ka ,az dosta se zamisliam da rajdam v Sofia no neznam kade.6te mi dade6 li savet?





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: mama21]  
Автор lesna (минаващ)
Публикувано05.11.06 18:12



Здравейте и от мен .
Казвам се Диди на 26 г. съм , имам син Никола роден на 28.112005г.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: lesna]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано05.11.06 19:26



Здравейте сладури и сладурки!
Казвам се Атанаска, оставила сърцето си в Сандански, но уви тялото ми се подвизава в София.
Омъжена, горда майка на малка госпожица - Александра. Родена на 24.01.2006г.

п.с .Уважаема госпожо нова модераторке, предишният ти ник по ми харесва.(new). Приятно се изненадах, че живееш в Люлин, ще се радвам да се видим и лично да се запознаем.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: mama21]  
Автор Модератор (непозната)
Публикувано05.11.06 22:41



Виж

. В нея сме описвали ражданията си и впечатлиенията ни от болниците. И си харесай някоя.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: Nasinda78]  
Автор Модератор (непозната)
Публикувано05.11.06 22:44



И аз ще се радвам да се запознаем. Всеки ден, когато времето е хубаво, пием кафе с Писана и дечурлигата в Люлин 8. Ще ни бъде приятно да разширим компанията:).



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: Hю]  
Автор cchery (мама на двама)
Публикувано05.11.06 23:47



Здравейте и от мен! Казвам се Анелия, на 29 год. от Горна Оряховица през Пловдив за София.

Моето сърце си остана в Пловдив, но уви, живея в София - Младост 2. Омъжена съм, с 2 хобита - бай Константин, който след 5 дена е рожденик - ще навърши 4 годинки и кака Белослава - утре става на половин годинка. Да са им честити от сегааааааааааааа!



По професия съм (х)инженер, но специализирам майчинство последните почти 5 години!


Константин - 10.11.02
Белослава - 06.05.06

Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:) [re: Hю]  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано06.11.06 10:09



Здравейте и от мен. Аз съм на 29 г., зодия Риби. От София съм, живея в
кв. Хладилника. В клубчето се подвизавам от далечната 2003, когато разбрах, че съм бременна. Благодарна съм на всички момичета, които ми даваха съвети и опора през този труден, но изключително вълнуващ период от живота ми

. Имам си малък разбойник Боян на 2г. и 7 мес. (27.03.2004). С таткото живеем извън закона, но се успокояваме, че никога не е късно да влезнем в правия път . На всички нови бъдещи и настоящи мами - Добре дошли!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.