Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор djidjit (непознат )
Публикувано24.01.08 12:07



Еи много хубаво си се сетила.Аз се казвам Милена,от Варна съм и съм бремена с първо дете в 4-5 месец.Приятно ми е





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: djidjit]  
Автор violety (непознат)
Публикувано03.02.08 19:51



Здравейте. Аз съм Вили, от София. Чакам първото си бебе и съм във втория месец.

Редактирано от violety на 03.02.08 20:07.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано09.02.08 05:26



Сега откривам аз огромния си пропуск с представянето

и бързам да се поправя.

Казвам се Милена - 30г. (30.03.1977г.- дебелоглав ОВЕН) и живея към момента в Монтреал. Щастлива майка съм на Даниел - роден тук на 26.10.2007г.

Много ми е приятно да съм сред всички вас. Пиша само в този форум, тъй като ми допада "френдли" атмосферата в него, както и го намирам за много спретнат и организиран, за което искам да поздравя нашите модераторки Яна и Сърфлайн.

Редактирано от jana на 09.02.08 14:56.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор Marmelina (KinderSurprise)
Публикувано12.02.08 09:38



Привет от мен! Казвам се Тина. Родена съм на 23 юли 1979 във Велико Търново. От 10 години живея в София.




Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор мaмa дpakoн (непознат )
Публикувано12.02.08 13:15



Ами да се запознаем наистина.Казвам се Пламена , на 31 год.съм от гр.Варна ,семейна от 10години и имам две прекрасни деца.Дъщеря Теодора на почти 10г. и син-Денислав на 4 и половина.Привет на всички.





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.02.08 18:21



Здравеите!

Наи-накрая и аз да имам вьзможноста да се запиша тук

След дьлги месеци умуване и гьдаене - благодарения на вашите сьвети поне го минах този период - както една от мамите тогава ми каза "Те хубавите неща стават бавно" та явно ще е така

Казвам се: Кристина - от малка сьм Криси за всички. На 22 години сьм. Зодия Близнаци и лятото ставам на 23 години. Омьжена от 1 година и полувина.
В Бьлгария сьм живяла на много места, затова и аз незнам точно от кьде сьм. Но в момента живея в Америка, вече от близо 10 години. Таткото е от София, и тои е тук от 6-7 години, запознахме се тук и всичко започна

Ами това е от мен засега. Надявам се да изкарам спокоина бременност тьи като всичко е много ново за мене...но ще свиквам . Сестра ми е в 5-6 месец бременна сьщо. Тя е на 25 години, та поне си имам дружка, много сме щастливи че ще си дебелеем горе-долу заедно а и бьдещата баба е на 7мото небе.

Целувам Ви и нямам тьрпение да си комуникирам с всички Вас.




Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор elly_ss (непознат )
Публикувано28.02.08 19:17



Здравейте! Казвам се Елена. На 38 години съм. Родих момиченцето си Вики (2,750 кг/49 см) на 12 02 2008 в Св. София със секцио при д-р Благоева.





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: elly_ss]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано29.02.08 08:52



Здравейте и от мен. Казвам се Албена, на 37 години, от София, бременна в четвърти месец, имам син Валентин - 19.01.1996 г. Благодаря на всички за мненията относно болниците, в които са родили. Поздрави на всички!



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: elly_ss]  
Автор kiwi girl (непознат )
Публикувано17.03.08 20:40



здравейте,казвам се Силвена омъжена съм от две години а от една и няколко месеца се опитваме да си направим бебе но нещо не става,не сме ходили на лекар но вече май почвам да изпадам в паника.искам съвет дали е необходима специална диета за да стане по лесно и други такива подпомагащи процедури.благодаря



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор anelia1 ()
Публикувано01.04.08 17:50



Извинявам се,че всв още не сам се представила.казвам се Анелия на 31 години сам живея в Ларнака,мъжа ми е кипарец. имаме си момиченце почти на годинка.тук сам от 8 години.а с мъжа ми сме 7 години заедно.идвам си и в България.това е






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.