Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор gevi (непознат )
Публикувано15.05.07 14:00



казвам се Геновева.От 2 години живея в Истанбул, Турция заради работата на съпруга си.Ще раждам след 2 месеца. Момче:)) тук, но за коледа ще се прибера до бг.
поздрави на всички участници в клуба.




kazvam se genoveva.ot 2 godini jiveia v istanbul, tursia zaradi rabotata na sapruga si.chte rajdam sled 2 mesetsa.momche:)).tuk no za koleda chte se pribera do bg.
pozdravi na vsichki uchastnitsi v kluba.

Здравей и добре дошла, много те моля, иzполzвай КРЕДОР, zа да пишеш на кирилица, той е точно zа родители в чужбина, които не раzполагат с бг клавиатура или кирилиzатор на компЮтъра. Леко добременяване и zдраво бебче на финала.

Редактирано от surfline на 15.05.07 14:36.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: gevi]  
Автор maya_g ()
Публикувано23.05.07 00:21



Привет отново от мен

.Актуализирам информацията



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор ssi ()
Публикувано14.06.07 16:16



Да се включа и аз. Казвам се Стойка, на 33г. съм и живея във Варна. Омъжена съм и имам близнаци на година и половина - Симеон и Доротея. Не съм влизала много отдавна, защото си гледам сама зверчетата и нямам секунда свободно време, а пък се пренесохме и в нов апартамент и докато се организираме да си пуснем нет....... От няколко дни ходим на ясла по половин ден и се надявам да присъствам по-често в клуба.





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор future_momy (непознат )
Публикувано21.06.07 09:47



Здравейте,
аз съм от София на 27г. и сега сме бременни в 17та седмица.Живот и здраве декември ще се роди 1вото ни бебче.С бъдещия тати сключваме брак след 2седмици





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор packa (непознат )
Публикувано05.07.07 18:01



Казвам се Паца Спасова,бременна в 3ти месец,в момента съм в Судан!Радвам се че Ви има!





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор Barabana (Мама лъвица!)
Публикувано09.07.07 22:27



Казвам се Яна с беборана Ема от софия, Младост 4



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор djordana79 (непознат )
Публикувано29.07.07 00:35



Здравейте всички! Казвам се Вени ,живея в Овча купел и имам едно прекрасно слънчице-дъщеря ми Ванина.Родена е на 10.07.2002 - най-щастливата дата за мен!!! Не посещавам много често клуба , но винаги намирам по нещо интересно.Поздрави





Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор dgessi (непознат )
Публикувано25.08.07 22:34



Да се представя и аз казвам с е Роси от София със син на 8г.Радвам с е че го има този клуб .Ще можем взаимно да си помагаме и обсъждаме теми които ни интересуват



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано12.09.07 13:27



Приятно ми е. От София съм, омъжена, с един син на 3 години. Риби. Гоня тридесетака вече.



Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Тема Re: Хайде да се представим и запознаем:)нови [re: Hю]  
Автор Nimeriya (степен вълк)
Публикувано22.09.07 18:59



Здравейте!

Аз съм от Шуменския край, но с мъжа си живея в София от известно време. Преди седмица разбрах, че съм бременна, нямам други деца. Зодия Везни, почти на 22.


Редактирано от Nimeriya на 22.09.07 19:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.