Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Секс след раждане - кога?нови  
Автор nedover4iva (минаващ)
Публикувано24.10.06 14:08



Абе, мами, я кажете кога възстановихте половия живот след раждането? Знам, че при всеки е индивидуално, ама моят човек вече откача, още повече, че имах и проблемна бременност, та от началото на петия месец до края кара човека на "сух режим". Родих със секцио преди 20 дни и вече се чувствам добре, ама знае ли човек - ако скофтим положението пак аз ще съм на пангала, та викам си да попитам не старило, ами патило.......



Тема Re: Секс след раждане - кога?нови [re: nedover4iva]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано24.10.06 15:33



Здравей,
аз не съм от щастливките при които хормоните така бошуват, че непрекъснато ти се прави секс. За съжаление беше точно обратното. И аз така от 5 месец до 3 след раждане. Чак тогава правихме, но за сметка на това беше най-фантастичната вечер.
Иначе когато си готова....аз бях чак тогава. А половинката много много да не мрънка, я му дай малкото същество да го гледа 24 часа и мерака ще му мине


Поздрави



Тема Re: Секс след раждане - кога?нови [re: nedover4iva]  
Автор Tedulina (мама на Хриси)
Публикувано24.10.06 16:33



Според мен при положение, че си раждала с операция е най-добре да се консултираш с гинеколог. Така или иначе толкова време сте чакали, остава по-малкото. Разбирам те понеже и при нас ситуацията беше подобна, но аз раждах нормално.



Тема Re: Секс след раждане - кога?нови [re: nedover4iva]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано24.10.06 16:58



Ние правихме 22 дни след раждането, но аz бях нормално...не мисля, че е от zначение операцията...все пак внимавайте...то и беz това в началото става само с мноооого нежност

.




Тема Re: Секс след раждане - кога? [re: nedover4iva]  
Автор nedover4iva (минаващ)
Публикувано24.10.06 22:48



Месец след раждането съм на контролен преглед, естествено, че ще поискам съвет и от гинеколога си, просто исках да видя и други мнения. Бих попитала не само за секс, а и за спорт след раждане, и то със секцио. След предишната ми операция /гинекологична, преди доста години/, може би нямаше и месец, когато започнах с коремни преси и бягане и ми се отрази добре. Сега обаче се страхувам, все пак секциото си е баш сериозна интервенция. Чувствам се добре, но пък лохиите...... не знам, ако 5 дни нямам никакво кръвотечение, то на шестия ще се появи, така че май ще е по-добре да поизчакаме още малко. Все пак, благодаря на всички, които се опитаха да ми помогнат със съветите си!



Тема Re: Секс след раждане - кога?нови [re: nedover4iva]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано25.10.06 00:02



До колкото си спомням лекарката на mishlentze и беше раzрешила 40 дни след секциото да ходят на ски с половинката...все пак лекарят ще ти каже най_точно

.




Тема Re: Секс след раждане - кога?нови [re: nedover4iva]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано30.10.06 10:50



Аз раждах със секцио,нямах усложнения,но се престраших на 45 ден,след консулт с докторкака,която ме оперира и следи състоянието ми.Нямаше проблем,само няколко неприятни подръпвания в областта на операцията.Бяхме по внимателни и .....абе като по филмите





Тема Re: Секс след раждане - кога?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор steffy (познат)
Публикувано30.10.06 14:18



И аз бях със секцио, дори на мен ми махаха и един миомен възел, който се падаше там, където се прави разреза за секциото, и въпреки по-сложната операция още след 16-я ден все едно не бях оперирана и понеже нямах и лохии си правихме безпроблемно секс, а и редовно.. , може би затова и много бързо си възвърнах формата и теглото, макар че имах огромен корем, след 4-я месец си изчезна напълно, нямам нито една стрия, коремни преси въоще не съм правила, но по цял ден обикалях с малкия, не съм се спирала и още кърмя.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.