Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Още един въпрос за поланови  
Автор solarstone (*****)
Публикувано22.09.06 09:44



Някой може ли да ми каже какви са белезите и сигналите, по които се предполага какъв ще бъде пола на детето.....Чувам толкова противоречиви неща и направо се обърках с тези догадки на всички около мен....Все още на ултразвука не се виждало ясно...или бебчето се било обърнало някак си обратно. Правих си два от тези тестове в интернет за пола на детето и двата пъти се получи, че ще е момиче, но............. дали е така? Мога ли да се доверя напълно. Нетърпелива съм, докато след месец отида на фетална морфология, където ще стане ясно, надявам се :))))



Тема Re: Още един въпрос за поланови [re: solarstone]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано22.09.06 11:12



Категорично на "тестовете" в интернет не можеш да се довериш те са zа zабавление. Докато не ти каже доктора "Честит син/дъщеря" всичко е вятър и мъгла

...На феталната почти винаги се раzбира какво ще е бебето, но има и срамежливи дечица, които не искат да се покажат до последно...при нас се видя в 20 седмица и го потвърдиха 2ма лекари. По добре не си навивай какво ще да е, zа да не се раzочароваш. Най_важното е да е живо и zдраво, а дали ще връzваш панделки или ще купуваш футболни топки по_натам ще ти стане ясно.




Тема Re: Още един въпрос за поланови [re: solarstone]  
Автор snich (Renina mama)
Публикувано23.09.06 08:30



Наистина ,докато не се роди всичко е догатки

Моят корем беше остър(било за момче),на видеозона в началото на деветия месец доктора видя момче.......две седмици след прегледа родих момиче
Мисля,че само на 3Д ако те гледат могат да познаят.Ако е толкова важно за теб да разбереш предварително пола на бебчо,отиди на такъв преглед.
Аз ти пожелавам здраво бебе


1.fevruari.2004

Тема Re: Още един въпрос за поланови [re: snich]  
Автор solarstone (*****)
Публикувано23.09.06 11:54



Благодаря ви, наистина не ми остава нищо друго освен да изчакам феталната морфология. А пък тези истории за предпочитанията ми към сладко, кисело или солено, за изчистеното лице, за разкрасяването, за начинът на напълняване или пък за подритващото от ляво или от дясно бебче....вероятно са най-големите измислици, които ще ме съпътстват дотогава :)))))



Тема Re: Още един въпрос за поланови [re: solarstone]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано23.09.06 14:36



оооооооооо мила solarstone, до края още колко бабини деветини ще чуеш...аz даже по едно време се бях zамислила, че ако на всяка иzмислица, която ми каzваха zа пол, външност и пр. на бебето ми даваха по 1 лв. щях да съм събрала zа харвардска стипендия на малката

.




Тема Re: Още един въпрос за поланови [re: surfline]  
Автор solarstone (*****)
Публикувано23.09.06 15:02



Ти наистина ме развесели. Освен и аз като теб да започна да организирам залагания. Поне бебчето ще има нужда от тези парички в бъдеще. Но честно да ти кажа, околните много ми досаждат с тези предположения, затова реших да попитам миналите по този път. Иначе, аз самата имам предпочитания към пола....искам да е момиче. Толкова се надявам, но най-важното е бебчето, каквото и да е то, да е живо и здраво :))))



Тема Re: Още един въпрос за поланови [re: solarstone]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано23.09.06 16:29



Стискам палци да се похвалиш и ти с госпожица

...а иначе е много неприятно непрекъснатото дуднене от страна на роднини и поzнати...чак да ти се отбременее.




Тема Здравей!нови [re: solarstone]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.09.06 19:36



На мен д-р Марков от Фемина ми каза пола още в 14-та г.с. и позна. Изобщо, той е много добър. Феталната морфология е нещо много ценно, и полезно, и приятно. Стискам палци всичко да е наред, да мине добре, и да имаш наистина здраво и щастливо бебе.





Тема Re: Здравей!нови [re: parvaty]  
Автор ajva (byde6toto mam4e)
Публикувано23.09.06 21:50



Аз да не те разочаровам много,ама на фетална определено ще ти видят пола,освен ако не е седнало,скръстило крака и се скрило-като моето.До сега са ми казвали момче,защото имам петна по лицето,други-момиче-пак заради тези петна,трети,че е момиче,заради малкият корем...Доктора ми каза,че вижда момиче,аз чаках с нетърпение феталната,молих се да го видим,всички ми казваха,че задължително тогава ще разбера,и хоп....то седна,скръсти краката и не ще да ги мръдне-по едно време д-р Димитрова(аз при нея във Фемина ходих),заяви че май било момче,ама не била сигурна да не ме излъже

.И така,сега се отказах да любопитствам и чакам да се роди....Защото не вярвам на никой доктор вече.



Тема Re: Здравей!нови [re: parvaty]  
Автор solarstone (*****)
Публикувано24.09.06 10:12



Ами аз вече това само правя. Очаквам часа за феталната при доктор Димитрова във Фемина. Дано бебето да се раздвижи, както трябва, за да се вижда. Иначе аз почти нямам петна по лицето и вече в петия месец никакъв корем, почти не съм качила килограми само 1, може би...но пък се чувствам добре като цяло. А да, вече нищо не ми се яде, станах безкрайно капризна в яденето, а обикновено не съм била такава...Дано бебечето да се развива добре и нищо да не му липсва. Поздрави на всички и специално на Parvaty....тя знае :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.