Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Къде сте бе, маймуни?нови  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано25.09.06 09:16



Ейййй...не съм писал отдавна и рекох да се включа ъгейн.....




Нашата бебешона вече влиза в нормите, но имаме голям проблем с храненето..зор...зор....голям зор........цокне 60-70 мл и от там нанатък рев, цупене, фасони, постановки.....със зор си изяжда дозичката........

Дайте някакъв съвет..... как да я подтикнем към нормално хранене



Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: TCP/lP]  
Автор *щypчo* (член)
Публикувано25.09.06 18:33



А какво ядете?-кърмите ли я още?Колко пъти?
Дай малко инфо..за да можем да "помагаме" със съвети






Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: TCP/lP]  
Автор jana (...)
Публикувано25.09.06 20:37



Ха ха как да я подтикнем към нормално хранене като намериш тайната да я споделиш и на нас.


Ние и досега се мъчим и залъгваме всеки път със скъпа техника и непозволени неща, за да хапне залък, два ...




Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: jana]  
Автор *щypчo* (член)
Публикувано25.09.06 21:02



А..това със залъгването е грешна тактика..ама явно вече е късно за промяна..

Навсякъде по дебелите книги пише, да не се залъгват а да им се създаде интерес към храненето.
Лично аз никога не съм насилвала или залъгвала дете за да яде,да си дояде или каквото и да е покрай храненето и..не съм имала злоядо дете до сега..(Александър ще го видим..пу-пу да чукам на дърво,че е мъничък още..)
Като откажат да ядат каквото съм им приготвила -прибира мманджата и..си лягат гладни

..Не помня някой да е лягал гладен повече от 2 пъти..Обикновено на третия път се оказва,че всичко обичат..

Номера минава само,ако няма някой друг,който да предложи нещо друго за ядене..или да се държи така,все едно е супер важно и фатално

То..каквото и да ти кажа -все са ти го казвали и други..или с го срещала по книгите ,но..детето си е твое и си го познаваш най-добре,така,че никой не може да ти дава съвети.Със сигурност ти правиш най-доброто за него

И..само да кажа,че Ния изглежда страхотно,явно храненето й е съвсем добре




Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: *щypчo*]  
Автор jana (...)
Публикувано25.09.06 21:52



Ами пробвах тази тактика, минахме през нея. Но лошото е, че я оставих и тя за 4 дена беше изяла половин банан и 4 солети именно от тази тактика. Пие много течности, но това не запълва нуждата от храна, лошото е че при нас това се отразява на имунната система и тя боледува често и й минава бавно. Иначе съм много против насилването над детето под каквато и да е форма, на мнение съм, че дедето само знае колко и кога.

Иначе изглежда добре, мерси, но на кила не наддава и връща. Ще видим как ще се борим с това
Да нацелуваш малкото мъжко дупеееее




Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: *щypчo*]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано26.09.06 02:02



Ами яде предимно кърма, съпругата ми се цеди и го даваме от шише. Когато не стигне или няма изцедено даваме АМ. Това е. Храним се в момента през 3,30 ч като поема средно по 800 мл на ден.



Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: TCP/lP]  
Автор anakin (минаващ)
Публикувано26.09.06 10:01



А защо се изцежда жена ти?По-добре бебка да си суче на поискване колкото пожелае - без време, без количество определено от вас. Моят син е имало моменти когато е сукал и на 30 минутен интервал. Защо дохранвате с АМ. ОСТАВЕТЕ ДЕТЕТО ДА СУЧЕ КОГАТО ПОИСКА И КОЛКОТО ИСКА!!!!

Любомир - 02.12.1994г.

Мартин - 31.03.2006г.


Тема Re: Къде сте бе, маймуни?нови [re: anakin]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано26.09.06 11:05



Това дето го препоръчваш,anakin, при тях вече не важи. За съжаление. Влязоха в омагьосаният кръг кърмене-цедене-дохранване с АМ. От там е много трудно излизането.

Тука сме, маймунчо. Ние проблеми с храненето нямаме. Никакви.
Я дай малко снимки да ви видим. Ама-ха.



Тема Re: Къде сте бе, маймуни? [re: TCP/lP]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.09.06 12:04



Повече раzходки, не се оливайте с течностите(вода, сок, чай), zа да не стигнете до и вие ди популярното лочене на литър вода по градинки и чудене що неще да яде и НЕнасилване с храната...вече сте големи, и килата и раzмерите са ви супер, оставете го това дете да яде колкото иска...няма да прегладнее, нИ са бой

.




Тема Re: Къде сте бе, маймуни? [re: anakin]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано26.09.06 13:46



Айде познай защо не се кърмят нормално?

Ами по две причини:

Малко кърма и невъзможността да преценим колко е изяло бебето...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.