Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Септември-Октомври-Бебоците идват  
Автор ketintze (новак)
Публикувано15.09.06 18:00



Zdraveite.Haide da se prebroim.

Koi kakvo bebeche chaka i koga.
Az chakam vtoro bebe momchence.Termina mi poprincip e na 06.10, no lekarkata shte mi predizvika rajdane s hapche.Eventualno na 23-ti septemvri.Ako statusa mi pozvoljava.Veche njamam tarpenie.
Jelaja leko rajdane na vsichki.I hubavi bebcheta.



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: ketintze]  
Автор deeper_m (минаващ)
Публикувано15.09.06 19:30



Здравейте!

и аз съм тук! нещо нета ми прави мизерии тези два дни, но се надявам да мога да си постна съобщението този път. Моя термин е за 1.10. Вече сме в о4акване...Остават точно 2 седмици.

Вчера бяхме на доктор - резултата е 3 см разкритие (каквото и да значи това!!! В смисъл хубаво ли е -лошо ли е.....!!!!). Бебко е отдавна с главата надолу-дано е така и занапаред!!

Поздрави от нас и късмет на вси4ки!!!!





Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: ketintze]  
Автор MeriPopins (оптимист)
Публикувано15.09.06 20:09



Хайде и ние да се включим:).
Моя термин е 30.10, но вероятно бебка ще се появи малко по-рано. В момента сме с главата надолу и 2.300, а аз нямам търпение времето да мине и да си я гушна малката футболистка, която ме тормози о цяла нощ и ден.
Успех на мамите, на които им остава мъничко още.



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: ketintze]  
Автор nedover4iva (новак)
Публикувано16.09.06 00:28



Ето ме и мен!
Терминът ми е 20.10.06 г., но мисля, че бебокът ще се появи по-рано. Според докторът върви едричък, но само един Бог знае каква е истината. Все още не се знае как ще раждам, защото забременях след 4-5 годишен стерилитет и в такива случаи много жени и лекари предпочитат секциото. Не знам защо, на мен не ми се ще, ама....... има още време, ще видим. Ако е нормално раждане, ще искам епидурална. Вие какво ще изберете на мое място?



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: deeper_m]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано16.09.06 11:10



Ami bez da te plasha ama men s tri santimetra razkritie me prieha da rodja Emi predi 2 godini.Vkluchiha mi sistema i sled 6-7 chasa rodih.Na teb ne ti li kazaha nishto???Mnogo stranno



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: ketintze]  
Автор deeper_m (минаващ)
Публикувано16.09.06 21:36



Привет кетинце,

Ами нищичко не ми казаха. Казаха ми , че след седмица съм пак на преглед...Тук ако бременността е нормална и бебето е ок, приемат в болница, чак след два 4аса контракции през 5 мин. Т.е. казаха ми, преди да се втурна към болницата да раждам, да из4акам поне 2 часа с контракции....И на мен ми се стори странно, но....
В понеделник ми предстои и дълъг път..който почти не търпи отлагане..Та не знам...

.

Абе на някоя от вас лошо ли и е? На мен от няколко дни ми се повръща все едно съм бременна в трети месец???? Дали е нормално? Не повръщам, но непрекъснато ми се гади...?? Пишете ако знаете нещо.

Вие как сте? Надявам се, че всички сте добре...доколкото позволява да си добре бременност в 9-и месец де....

До скоро!



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: deeper_m]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано17.09.06 13:49



Ami i na men mi e losho daje povrashtam vecherno vreme.A na vsichkoto otgore me hvana i njakakav grip.Ta sega pija hapcheta.Kashljam, otpadnala sam, imam hrema.Trjabva da ozdraveija che inache nemoje da mi predizvikat rajdane.


A i sam izpadnala v najakakva depresija



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: ketintze]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано18.09.06 09:57



Здравейте, мацки


Аз май едва за втори път пиша тук. Но така се случи. Цяло лято нямахме нет, а и се наложи да лежа повечко.
Моят термин е на 14.10. Изобщо не бързам да раждам по-рано, напротив, малко съм в стрес какво ли е това чудо раждането и няколко нощи само раждане сънувам . Иначе чакаме момченце. От вчера и аз съм с някакво грипче с хрема, много противно, дано по-бързо да ми мине пущината, че още ни един парцал не съм купила за бебето и мислех точно тези дни да пазарувам, а сега съм болна
За nedover4iva - и аз забременях след стерилитет, но за пурви път чувам някой лекар да препоръчва секцио, само защото някой е забременял след стерилитет. Това си е коремна операция и кой каквото да разправя, естественото раждане си е най-доброто (ако няма някакви противопоказания). Надявам се при мен да е естествено, но още не са ми мерили таза и не знам дали ще ни мине главата оттам
Поздрави на всички и чакам някой да отвори бебешкия сезон



Тема Re: Септември-Октомври-Бебоците идватнови [re: Kitten]  
Автор deeper_m (минаващ)
Публикувано21.09.06 20:46



Привет на всички,

Започна малко по малко да се открива бебешкия сезон май, а?:-)

Аз да ви кажа честно вече станах доста нетърпелива

. И то нетърпението ми не идва от това, че искам по-бърза среща с бебока (и това разбира се де!!!), ами от очакване на неизвестното...Много тъпо!! И съм станала една ревлива, точно като в началото...Дали е нормално???

Депресийка ли...какво ли ще да е това чудо и аз не зная.... Но всичко е добре, когато завърши добре,та сега ще чакаме края...:-) Или по скоро новото начало.

Вие как сте мами? Нещо ново при някоя от вас? Аз вчера бях на лекар и тайно се надявах разкритието да се е увеличило, но уви..Иначе всичко е наред каза докторката..надявам се да е така и занапред...:-)

Стискам палци да сте добре и всичко да е наред с вас и бебоците.




Тема Re:Az sam za 25-tiнови [re: deeper_m]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано22.09.06 08:28



Zdraveite.Vchera bjah pri lekarkata i tja mi opredeli da mi pahne hapche na 25-ti.Da vi kaja nesam spala mnogo me e strah.Az Emi ja rodih mnogo trudno i sega veche kato znam datata me e obzelo edno shube....


Pone taka kato znaja sega shte dovarsha vsichko koeto mi e ostanalo vkashti i shte sam napalno gotova.Smjatam i pochivnite dni da gi prekaram s malkata poneje ot drugata sedmica veche njama da e samichka.Shte trjabva da deli maika si i bashta si s oshte njakogo.Makar che tja chaka brat si s netarpenie.
Stiskaite mi palci.
Jelaja kasmet na vsichki vi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.