Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Още 1 септемврийски бебок на линия веченови [re: deeper_m]  
Автор deeper_m (минаващ)
Публикувано28.09.06 15:52



Еййй, ама как може такова нещо!!!! Нашата тема, в нашите месеци е отишла на 3-а страницааааааааааа

. Пишете кой до къде е стигнал!

Аз имам още 4 дни до термина. Мислех, че ще се родим по рано....но както е видно, само с мисленето ще си остана май.

Вчера бях на доктор - казаха, че бебко си бил много добре вътре и не мислел за излизане....... Ама пък като е добре детето там-нека си стои там докато му дойде времето. Иначе...ме тресат големи депресии напоследък, много сълзи......явно хормонките и умората са в повече...От сега щом е така.....не знам после какво ще е.

Вие как сте мили мами? Кетинце дали роди......?? Някой знае ли нещо? В понеделник трябваше да влиза в болница...Щом не е писала да се надяваме, че всичко е минало и вече си гушка бебето!

Целувки на всички ви



Тема Re: Още 1 септемврийски бебок на линия веченови [re: deeper_m]  
Автор margarito (непознат)
Публикувано28.09.06 23:49



Ами аз още си чакам, ама нали съм на края на опашката - дале4е е моята и вече ще се пукна от нетърпение, пусто сърце не трай! Иначе съм много спокойна и енергична, в чудесно настроение през повечето време.
И аз очаквам Кетинце да се включи и да я поздравим с новото попълнение, а и от всички други.
Поздрави и кураж на всички!



Тема Re: Още 1 септемврийски бебок на линия веченови [re: deeper_m]  
Автор Passion (член)
Публикувано29.09.06 00:55



Аз преносвам вече, ама никакви признаци.. Утре съм да ми чуят тоновете и да питам има ли проблеми или да задържа влизането в болницата до понеделник. Нямам търпение вече



Тема Re: Още 1 септемврийски бебок на линия веченови [re: Passion]  
Автор deeper_m (минаващ)
Публикувано29.09.06 03:38



Мммда, това с преносването не е никак приятно...



Не ми се ще да стигам и аз до там, но по думите на моята лекарка, май май точно на там сме се запътили....

Passion, пиши какво са ти казали...Тук до 2 седмици след термина се счита за нормално, разбира се ако бебо е добре и тоновете му са ок...А за мен 2 седмици май са мноооожкоооооо прекарани в чакане де..

Много късмет и положителни емоции на всички пожелавам. До колкото можем разбира се де...



Тема Re: Още 1 септемврийски бебок на линия веченови [re: deeper_m]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано29.09.06 09:43



Да помрънкам и аз


Нищо, че съм чак за 14 октомври по график, обаче онзи ден цял ден гнездих активно, цялата къща излизах и почивка нямах, а и още като се събудих бебето се беше съвсем смъкнало, направо коремът ми беше останал наполовина и си викам: давай да се приготвям, че тия дни ще бъде събитието!
И какво стана? Стегнах си аз багажа за болницата, оправих всичко, а вчера бях на преглед и лекарката каза, че бебето хабер си нямало да се ражда . Та за днес се бях настроила раждателно, тъй да се каже, а сега като няма да раждам направо се чудя какво да правя Ще си пукна от скука, ей тъй: пук, пук, пук!
Според мен, кетинцето може би днес ще го изпишат, дай Боже всичко да е наред, и сигурно ще се похвали.
Късмет на всички предстоящи и да не ви е скучно



Тема Re:Rodih momchence na 25-tiнови [re: ketintze]  
Автор ketintze (минаващ)
Публикувано29.09.06 10:52



Lekarkata na 25-ti na objad mi sloji hapche vav vlagalishteto i vecherta v 21.20 h rodih malkija Martin.Az njamam shevove i se chuvstvam mnogo dobre.Rodih barzo i lesno, napravo nemoga da povjarvam.Zashtoto parvoto si dete rodih adski trudno.Marti teji 3 kg. i e 50 sm.S cherna dalga kosa i cherno ochichki.Goljam lakomnik e.
Kasmet na ostanalite





Тема Честитоооооо!!!!!нови [re: ketintze]  
Автор deeper_m (минаващ)
Публикувано29.09.06 15:35



Честито Кети на теб и цялото ти семейство!

От сърце ти желая много много бързо възстановяване, бързо да свикнете с новия "бебешки" ритъм, много щастливи мигове с марти, а на него едно прекрасно и щастливо детство!!! И не само детство разбира се:-)

Много се радвам, че се чувстваш добре - това сега за всички е много важно!

Късмет и дай снимки деееее





Тема Re:Rodih momchence na 25-tiнови [re: ketintze]  
Автор margarito (непознат)
Публикувано29.09.06 23:05



ЕЕееееее, голямо ЧЕСТИТО от мене! Да расте маалък Марти здраво, хубаво и умно детенце за радост на мама и татаи? Очаквах я тази новина - ама верно ли така бързо и лесно мина всичко?



Тема Re: Още 1 септемврийски бебок на линия веченови [re: deeper_m]  
Автор Passion (член)
Публикувано29.09.06 23:28



Днес само ми чуха тоновете, бяха добри и казаха в понеделник да постъпвам в болницата. Излиза към 5 дни след термин. Тук в БГ май чакат 10 дни след термин и тогава предизвикват раждане. При мен не знам как ще протекат нещата, защото съм след секцио и след всичко, което изчетох, няма да се съгласявам да ме индуцират, по-скоро ще искам пак секцио. Много се надявам до понеделник да съм започнала да раждам вече

На Кетинце честито! Много щастие на цялото семейство и пиши как реагира каката:)



Тема Re:Rodih momchence na 25-tiнови [re: margarito]  
Автор ketintze (минаващ)
Публикувано30.09.06 11:00



Da vjarno mnogo barzo.Znachi v 11 h sutrinta lekarkata mi sloji chetvartinka hapche vav vlagalishteto i v 12 h veche imah kontrakcii.Njamashe bolki , no korema mi se vtvardjavashe mnogo.Otidoh v 14h pak da me pregleda lekarkata i imah 1 sm razkritie.I me prati da se razhojdam v njakoi park i me izvika v 17.30h otidohme s maja mi i oshte si imah 1 sm razkritie i mi sloji oshte chetvartinka hapche.I mi kaza v 19.30 h da se sreshtnem v bolnicata.Veche imah silni bolki koito edvam tarpjah.Otidoh v bolnicata v 19.30 s lekarkata.Kogato me priemashe imah 3 sm razkritie i bolkite bjaha mnogo silni.v 20.40 h mi spuka mehura i imah 5 sm razkritie.Bolkite stanaha netarpimi i ja pomolih da mi slojat upoika.(poneje parvoto dete go rodih s upoika)No trjabvashe da izchakame da stana s 7 sm razkritie i bebo da sleznel nadolu oshte malko.Ta do 21.15h trjabvashe da tarpja.Naprabo mi se stichaha salzi ot bolka i nznaeh na koi svjat se namiram.Stana vreme za upoikata i me premestiha na magareto za da mi ja bijat.I dokato anesteziolojkata mi ja postavjashe poluchih napani i nemojah da se zdarja i napanah dva pati, te barzo me obarnaha i mi kazaha da napana oshte vednaj i bebo izleze.

v 21.20h.I upoikata me hvana sled tova.Njamam shevove i razkasvanija.Zashtoto veche mi ja bjaha slojili.Mnogo tapo ama kakvo da se pravi.I lekarkata nemoje da povjarva che stana tolkova barzo poneje tja me izrajda s parvoto i togava s palno razkritie napavah 2 chasa, a sega tja mi kaza che kogato sa me premestili na magareto sam imala 7-8 sm.
Ta taka vsichko mina barzo, e bolezneno, no pone barzo.
Pojelavam takova rajdane na vsichki badeshti maiki.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.