Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема мами на 40нови  
Автор anji_mama (непознат )
Публикувано27.07.06 17:34



Има ли и други като мен в клуба? Моля споделете опит!



Тема Re: мами на 40нови [re: anji_mama]  
Автор *щypчo* (минаващ)
Публикувано27.07.06 21:45



Добре дошла


Мислех,че аз с моите почти 39 години съм най-голямата тук..
За опит..уж имам, ама всичко съм забравила и сега си припомням с младите мами в клуба..




Тема Re: мами на 40нови [re: anji_mama]  
Автор Juli2OO6 (притеснена)
Публикувано27.07.06 22:48



Ами не мога да разбера ти на колко години си точно. Аз преди няколко дни навърших 41 г./!/ и съм вече в 7 месец.... Първото е вече на 15 г. Много се тревожа незнам как ще се оправя, всичко съм забравила, но се надявам да се оправя. Повече ме тревожи факта, че ще съм стара майка и ще се срамувам от младите. А и самото дете след години как ли ще се чувства...



Тема Re: мами на 40нови [re: anji_mama]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано28.07.06 04:56



аз съм новоизлюпена 39-годишна мама на един малък красавец на 40 дни



какъв по-точно опит те интересува?



Тема Re: мами на 40нови [re: Juli2OO6]  
Автор red_monika (непознат )
Публикувано28.07.06 09:30



ООооо какви са тези неоснователни притеснения? Напротив трябва да се гордееш и радваш, че въпреки годините си се справяш и ще се справиш и занапред!



Тема Re: мами на 40нови [re: Juli2OO6]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано28.07.06 09:36



Стига бе, бебето ще те подмлади и ще се чувстваш все едно си на 20 и кусур..., поне аз така се чувствах, когато родих второто (на 34 и половина).
Всичко бях забравила .... хранене, кърмене и т.н, кога, как ..... е, благодарение на нета доста неща си припомних....
Колкото до оправянето, нали знаеш ".... знае и две и двеста".... всичко ще се нареди... Пък и ще спретнеш баткото/каката да ти помага.... при нас баткото помага, верно със зор по някой път, но напоследък много активно се вживява в ролята на "големия" (той се е де, на 14 год) защитник и радетел за правилното отглеждане на сестра си ........

..... и е много смешен.... абе, купон .... и веселба...

А колкото до - "Повече ме тревожи факта, че ще съм стара майка и ще се срамувам от младите." - я не се затормозявай излишно с глупости



Тема Re: мами на 40нови [re: anji_mama]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано28.07.06 09:45



Аз съм на 37 - вече мама на 3 синчета - на 8 г., на 5 г. и на 50 дни.





Тема Re: мами на 40 [re: Juli2OO6]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано28.07.06 09:45



Лелеее недейте така бе!
Догодина правя 40 и силно се надявам да мога да родя още едно дете. Нито се чувствам нито изглеждам стара, даже напротив малките ми деца ме подмладяват.
На моя съученичка тази година дъщеля и беше абитуриентка, а пък аз с второкласник

е коя е по-младата.
Радвам се че има и други на моя акъл



Тема Re: мами на 40 [re: Juli2OO6]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано28.07.06 09:52



Повече ме тревожи факта, че ще съм стара майка и ще се срамувам от младите.

Бе как ще се срамуваш!?
Децата подмладяват.

Наскоро мъжът ми, който тази година става на 40, посети сайт където можеш да намериш съученици и състуденти. Написа той критерия и по едно време го чувам да казва искрено изненадан - "ама тука излизат некакви 39-40 годишни..."

Смях! Ами викам - ти на колко си?

А той хич не се чувства на 40...с тия малки деца!

Нали знаеш: Малки деца - млади родители

Не е важно колко време ще прекараме на белия свят с децата си, а колко пълноценно ще е то....



Тема Re: мами на 40 [re: happy_mama]  
Автор Juli2OO6 (притеснена)
Публикувано28.07.06 10:43



Е, е, Браво, Браво! Аз по-принцип много се радвам на такива смели майки и въобще не се съмнявам, че има нещо по-велико и важно нещо в живота, но кагато това се случи с мен, изпадам в паника....А всъщност много, много исках това бебе, мечтаех си, сънувах го... А пък сега може би и това, че рано разбрах какъв ще е пола - пак момче!!! ме настрои песимистично... И като се прибавят и тревогите за годините и то стана една депресия...Явно въобще не трябва да се знае предварително пола. А ти как се справи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.