Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ЯНУАРИ 2007 - 3нови  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано31.08.06 23:22



Хайде момичета,да ни е честита и новата тема !





Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано01.09.06 15:25



Супер!Нова темичка, която да пълним само с хубави новини.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано05.09.06 09:08



Къде се изгубихте, мами?



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор maya_g (пак мама)
Публикувано05.09.06 13:41



Привет на всички мамчета!!!
Ето я с първата добра новина за нашия клуб. Е, поне за мен, де


Ужасно съм щастлива да споделя с всички, че ще си имаме още едно момиченце А още по-хубавото е, че се успокоих след прегледа вчера, че всичко с бебето е наред, както и с мама... Дано при всички ви също да е така. Лека бременност и щастливи бебоци пожелавам на всички



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: maya_g]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано05.09.06 21:29



Честито миличка,наистина добра новина.
Приветствам те с добре дошла в отбора на мамите с 1-на девойка и очакващи още една.Мисля,че ще си ни е чудесно -ЖЕНСКО ЦАРСТВО,а пък и на татковците хич няма да им е зле с толкова жени


Цветенце при теб няма ли вести ?

Аз да ви кажа ,че днес си запазих час при Мазнейкова за 18 септември и най верочтно ще се ориентирам и за раждане в нейната частна клиника.
А и друго-от понеделник малката тръгва на ясла-още от сега аз вече страдам и ми е мъчно
Поздрави и целувки



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано06.09.06 10:47



Браво за добрите новини при вас.Само това да се чува.Нашето детенце изглежда е доста срамежливо.Много се крие. На 11 септември (странна дата а) сьм на лекар и тогава да видим дали бебето ще ни се покаже най-после...Иначе всичко за сега е наред, според лекарката, пьк и аз се чувстам добре. Много почнах да се ядосвам на тези кг в повече, ама заради детето ще тьрпя.
А buba за раздането е важно ти да си спокойна, че си в добри рьце.За Мазнейкова се чуват много положителни неща, така че добре си се ориентирала.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор gladiol (непознат)
Публикувано06.09.06 15:10



Здравейте. Мая честита принцеса. И аз съм настроена за девойка, но ще видим.
Аз съм на 21 септември на ултразвук и се надявам да се види вече. Започнахте ли с пазаруването . Аз мисля другата седмица да пообиколя. Списъците са толкова дълги, че чак се плаша. А и ремонта доста се позабави в къщи. С две думи времето си минава а ние с мъжа ми сме до никъде. А мен ме тръшкат едни нерви и без това

.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: gladiol]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано06.09.06 15:17



Не сте само вие така.Ние още не сме го започнали ремонта а времето така напредна.Както изглежда до появата на бебка ние изобщо няма да можем да се пренесем и нанесем,т.к.според мен няма да е готово.Абе ужас.
Днес направих първата покупка за бебка.Купих едно комплектче-гащеризонче,боди и шапка.Така,че аз отпочнах пазара





Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано07.09.06 09:37



Ех, тези ремонти край нямат. На мен много неща ми се мотаят из главата - сега едно , утре друго и така пълна съм с идеи за този ремонт, ама парите все не достигат и накрая си казах до където стигнем.
За пазаруването-аз вчера си купих един комплект - боди, блузка, ританки, гащеризонче с дълъг ръкав и шапка.Купих си в жълто, защото бебето не ни се разкрива още. Като го видиях не устоях и купих. Като купувам малко по малко нещата за бебето ще имам достатъчно време за подготовка.Иначе леглото и количката май ще останат за накрая. За сега си харесвам различни модели, но ще видим.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор maya_g (пак мама)
Публикувано07.09.06 14:02



Изобщо не се оплаквайте, че сте до никъде с ремонта... Аз какво да кажа, като нашия татко го няма и ще се върне чак средата на ноември


Но вече не ми пука...каквото успеем да направим, това ще е. Като бях бременна с каката, пак правихме ремонт в последния момент и въпреки че си родих точно на термина, пак мъжа ми и свекито довършваха с боядисването докато бях в болницата. Така че, спокойно момичета, да не си стресираме бебоците, че аз пък единствено като шофирам ми е трудно си сдържам нервите, но пусто... все бързам.
Целувки на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.