Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Nadin_O6]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано03.10.06 15:54



Аз също се надявам всичко с бебето да е наред. Сега като че ритка ниско долу и аз се радвам. Те всички ми обясняват, че бебето не може да рита постоянно и че има дни, в които е доста подвижно, а в други по-малко. Също така при стрес на майката малкото човече усеща всичко и реагира по някакъв начин. И аз реших, че при уплахата, която изпитах първоначално, бебчето е започнало да рита повече и особено през ноща, когато не можах да спя.Но утре сутрината срещата с лекарката е неизбежна.Дори само за мое успокоение...
Благодаря за подкрепата, момичета.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано04.10.06 16:13



Здравейте, мами! Да ви се похваля, че с нас всичко е наред. Сутринта ходих на лекар.Направихме преглед , пуснахме изследвания и т.н. Малкият ни е обърнал гръб и затова мама не усеща толкова ритничета. Сега се е насочил към задната стена на матката и там си играе на бокс. Много съм щастлива, че всичко е наред.
Дано и при всички вас да няма проблеми, че аз искарах една ужасно дълга нощ, с много страхове и притеснения.А сега съм много щастлива.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор Nadin_O6 ()
Публикувано04.10.06 20:08



Цветенце, много се радвам че при вас всичко е ОК.

Вероятно и нашият бебок се е завъртял назад, защото от вчера следобяд го усещам доста слабо. Но все пак го усещам ...





Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Nadin_O6]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано05.10.06 11:02



Абе ние бъдещите мами сме голяма паника.Пък и на мен всичко ми е непознато и се притеснявам от най-малкото. Аз така се бях изплашила, че нощта преди да отида на лекар не можах да мигна. Напълних главата на таткото с какви ли страхотии, а днес съм доста спокойно. То пък бебето не спира да се обажда днес. Явно си има дни в които малките ритат повече и дни, в които хич ги няма.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор gladiol (непознат)
Публикувано05.10.06 18:57



Цветенце, радвам се че всичко е наред при теб. Дано няма повече премеждия и си изкараме спокойно бременноста до края. Поздрави.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано06.10.06 08:42



Мами, да ви благодаря за подкрепата.
А да в питам как сте с килограмите.Аз съм вече +7кг. Приличам на слонче. Основно съм сложила на корема, който стърчи доста напред. Иначе трупнах съвсем малко в ханша и бедрата още в началото и от тогава не съм мръднала. Гърдите ми пораснаха в началото и толкова. Казвайте сега как е при вас и да правим сравнения.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор Nadin_O6 ()
Публикувано06.10.06 09:01



Здравейте!!!

Като гледам времето във Варна, май пак ще се разваля.


Тъкмо се радвах, че вече става за разходки ...

Във връзка с килограмите, последно ходих на консултация на 20.09. и бях около +8 кг, като само последния месец бях качила 5.
Моят кантар сега показва + още около 2, ама май изобщо не трябва да му вярвам, тъй като и предния път ме изненадаха.
Но така като се гледам не съм напълняла особено, защото и панталаните ми стават, само дето не мога да ги заопчавам на шкембето. Явно расте само корема (поне за сега), което не е зле.

А я да ви попитам и аз вие като ходите на ЖК, колко често ви правят изследвания (на кръв и урина)?






Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: Tsvetentse5]  
Автор vessinka (непознат)
Публикувано06.10.06 09:33



Здравейте и от мен!

От много време и аз се каня да се запиша при януарските мами



Живот и здраве очакваме нашето първо детенце на 22.01

И засега се очертава да е момиченце, макар че сме много срамежливи!

Ще се радвам да си пиша с всички вас тук и да си обменяме разни полезни информацийки!

Целувки и хубав ден!



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано06.10.06 16:04



Здравейте момичета,отдавна не съм писала но нещо все нямам време( а какво ли правя?

).Как сте милички?
Цветенце и при мен бебка има дни е много активна има дни много кротка ,така,че не се притеснявай.
Сега бебка е застанала седалищно и ударите и са много лекички,по скоро като някаква топка,която подскача върху пикочния ми мехур.
Добре дошла на новата мама - Весито.
Честит син на кими.

Аз да ви се похваля,че отпочнахме тъпия ремонт но дали ще го завършим до декември-НЕЗНАМ
Таничка сега е болничка и не ходи на ясла и си се гледаме в къщи,но дано не зачестят тези боледувания,че какво ще правим ?
Днес момичета бях в Майчин дом на свиждане на една приятелка( термина и е 22 ноември) и трябва да ви кажа,че така ми се прииска да е вече декември и аз да съм там и да се видя с моито бебенце.Ах мечти
Дай Боже всичко да е наред и нашето време ще дойде.
ПОЗДРАВИ И БЪДЕТЕ ЗДРАВИ



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 3нови [re: buba_atan]  
Автор kimy2 (непознат)
Публикувано07.10.06 12:01



Здравейте,момичета,
вчера бях на преглед,бебчо е застанал с дупето надолу,но се надявам това да е временно и да се обърне за нормално раждане.Всичко друго е наред,даже се прозяваше по време на прегледа,беше страхотно и много се смяхме.
За килограмите-аз съм + 8 засега,основно на корема и дупето,незнам дали са много,аз съм слаба по принцип,а като си помисля,че има още 3 месеца,през които ще кача поне още 8 и ми се струва мноооооооожко.
На мен досега са ми вземали 2 пъти кръв и урина-през 4 и 6 месец.Аз четох,че трябва по-често,но лекарката ми каза,че няма смисъл,при положение,че всичко е наред.
Поздрави на всички и весела събота и неделя от мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.