Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ЯНУАРИ 2007 - 2нови  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано22.07.06 15:44



Момичета хайде на новата тема.Дай боже в нея-САМО ХУБАВИ неща да си говорим и споделяме



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: buba_atan]  
Автор Hим (фа)
Публикувано23.07.06 15:01



Здравейте!
Аз утре съм на ЖК и нямам търпение да видим бебчо вече, струва ми се, че мина ужасно много време от последния път.

Вие ще ходите ли на фетална морфология и ако да - къде сте се записали? Аз на 18 август съм при д-р Димитрова в МЦ Фемина. Вероятно тогава ще видим и пола. А вече нямам търпение да го видя и да го усетя. В тази връзка - някой вече да е усетил бебчовите движения?



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: Hим]  
Автор gladiol (непознат)
Публикувано23.07.06 18:24



здравейте. Поздравления за решението за нова тема, така е доста по добре.
Ним аз ще ходя на 27.07 на биохимичен скрининг. За фетална незнам, ще се консултирам с лекарката си. Мисля че усещам нещо, но незнам какво. Дали е бебенце или червата още не мога да преценя.Надявам се скоро да разбера и да усетя малкото съкровище. На 27 може да видим и пола, миналия път не ми казаха, но аз и не питах де

. Следващия път ще ги тормозя повечко. И бебенце ми го показаха съвсем за малко, абе ще се караме другия път. . Как се справяте с жегата , мен направо ме убива. Уж все с кола и на хладничко гледам да стоя и пак едвам издържам. естествено за да компенсирам пия страшно много течности и ми идва да си пренеса завивките във ваната и да си легна там. През ноща ставам по 2-3 пъти и направо ме втриса от нерви. Все си казвам , бебешка работа и почва да ми става смешно. Представям си Януари как ще се храним и ще сменяме памперси по 24 часа.. А аз съм седнала от сега да мрънкам. Нямам търпение.



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: gladiol]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано24.07.06 17:39



Аз в сряда ще си взема резултатите от биохимичния скрининг и се моля всичко да е наред.Иначе на фетална ходя всяка седмица а ако имате предвид за 3Д имам час при доц.Томова на 8 август.Жегите и мен ме убиват,но няма начин трябва да разхождам детето а ако зависеше от мен по цял ден щях да си ЛЕЖА И СПЯ,но уви.Засега това от мен.Поздрави и МНОГО ЦЕЛУВКИ



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано25.07.06 09:58



Поздравления за новата темичка! Наистина старата я натоварихме доста.
Аз вчера ходих на лекар и видях малкото човече. Беше се излегнало и само махаше с ръчички и крачета. И на мен понякога ми се струва, че бебчето мърда. Попитах лекарката и тя ми каза, че бебето се върти, маха с крачета и ръчички и е много вероятно да го усещам, но не е така отчетливо както ще стане. Тя ми го описа по скоро като гъделичкане долу ниско в корема, което не трябва да е съпроводено с болки. Също така ми каза, че при втора бременност бебето се усеща по-рано. Да знаете мами с по - големи каки и батковци.
Относно допълнителни прегледи, с лекарката се разбрахме в началото на август да уточним дали има нужда да се прави нещо и какво. За сега всичко си е ОК.
Жегите ... ми аз попринцип много обичам лятото и не ми е голям проблем. Гледам и аз да се крия на хладно, ако съм навън да съм под сянка и пия много вода. Ще издържим , момичета!



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: Tsvetentse5]  
Автор sasha_g (непознат )
Публикувано26.07.06 09:40



Здравейте мили мами!
И аз се върнах от морето скоро и сега си почивам по жегите - много ме морят. Поздравявам всички дипломирали се мами и пожелавам много успехи! Аз съм на преглед другата седмица и чакам с нетърпение новите данни за бебчо. Нашата кака още само я подготвям за това че ще е кака и не съм й обяснила подробно нещата - хе знам дали е правилно, но мисля да изчакам още малко ппреди да й обясня, че ще имаме бебче. Въпреки че тя усеща - постоянно ми говори колко иска братче или сестриче - а ако мойе и двете наи-добре


Поздрави!



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: buba_atan]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано27.07.06 09:51



Здравейте, мами! Защо buba_atan не казва какви са резултатите? Нали трябваше да ги вземе в сряда. Ще чакаме.
Надявам се, че всички сте добре. Аз сега ще взема да се подготвям за сватбата в събота,че време не остана, а след това и за море. То не се издържа в тези жеги без море нали! Да стискате палци да издържим аз и малкото бебче на напрежението на сватбата. Пък след това отиваме на моренце да си починем. Много целувки на всички!И след това като си дойдем ще разказвам как сме и какво сме направили!



Тема Re: ЯНУАРИ 2007 - 2нови [re: Tsvetentse5]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано31.07.06 17:21



Здравейте момичета.Просто имам проблеми с нета и затова рядко мога да се разпиша в темата.Надявам се обаче от утре да имам нет постоянно и да нямам проблеми.Иначе с резултатите всичко е наред,много нисък риск 1 към 2 576.Ходих пак да гледам бебо и с него беше всичко добре(ДАЙ БОЖЕ ВСЕ ТАКА ДА Е -КАКТО ПРИ МЕН ,ТАКА И ПРИ ВАС ВСИЧКО ДА Е ОКИ.)Момичета много скоро започваме основен ремонт и направо ме е страх от това какво ни чака-майстори,мърсотия и т.н.гадости.Дано само крайния резултат да е добър и да стане до декември.Вие как сте милички,нещо ново,нещо интересно.Пишете,че темата отиде пак много назад.ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ



Тема Re: Ей Цветенце -ЧЕСТИТОнови [re: Tsvetentse5]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано31.07.06 17:28



Незнам как съм го пропуснала и дано да не бъркам,но ако е била твоята сватба в събота ти желая ПРЕДИ ВСИЧКО МНОГО ЛЮБОВ,РАЗБИРАТЕЛСТВО И най вече хубави и здрави дечица(поне двечки).

Искаме снимки,подробности и въобще разказвай всичко.ПОЗДРАВИ И МНОГО,МНОГО ЦЕЛУВКИ



Тема Re: Ей Цветенце -ЧЕСТИТОнови [re: buba_atan]  
Автор gladiol (непознат)
Публикувано06.08.06 21:07



Къде се загубихте всички. Разказвайте , как сте , как са малките съкровища. Усещате ли ги вече, аз имам чувството , че малкото човече се мята като шаранче в корема ми

. Чак се плаша да не му стане нещо някой път. Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.