Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема пак съм бременнанови  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано31.07.06 22:37



здравейте мили майчета,
някои от вас може би ме помнят като дългогодишен член на съседния клуб-проблемно забременяване

слава Богу, вече се радвам на малко момиченце и ето за моя огромна изненада пак съм бременна този път беше непланувано и честно казано въобще не вярвах че ще стане толкова бързо-явно предишните ми мъки са оставили траен отпечатък върху психиката ми.. и така, разликата ще е доста малка - 2 г. което малко ме плаши, но се надявам да се оправя и с ваша помощ.
поздрави на всички

пс и стискайте палци че умирам от шубе... имам един мисед и това ми е кошмар



Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано31.07.06 23:12



Честито, миличка





Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано31.07.06 23:24



Честито!



А разликата е страхотна!



Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано31.07.06 23:26



Честито!

Хихи - добре дошла в клуба на бившите-проблемно-заблеменяващи-и-настоящи-мулти-мами



Няма да се плашиш - всичко ще е супер, вЕрвай ми! А ти щом имаш мисед (той преди или след раждането е бил?) си почивай повечко и да не вдигаш малката или други тежки неща! Пази се и успех!!!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Goljmo chestito ot men!!!!!!!!!!нови [re: zlatkap]  
Автор MeriPopins (оптимист)
Публикувано01.08.06 09:12



Отново и тук честито и дано всичко е наред!
Хей, спри да го мислиш миналото , то си е минало гледай сега напред и ще видиш как всичко ще се нареди.Страх винаги си има, но все пак не трябва да живеем, заради единият страх.
Усмихни се ,както ти си можеш, отпусни душата, радвай се на слънцето и на това, че чудото пак е станало, живей си живота!



Тема Re: пак съм бременнанови [re: aлбeнaди]  
Автор r_s (новак)
Публикувано01.08.06 09:14



Страхотно!Радвам се да те намеря тук отново!Помниш ли ме от предишното бременеене?

Аз се върнах на работа преди един месец и чат-пат хвърлям по едно око в клуба но не мога да намеля никой от "нашите" И ето сега каква приятна изненада
Пожелавам ти лека бременност и здраво и хубаво бебче! И Каката да помага



Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор little.monkey (мама)
Публикувано01.08.06 09:15



Честито и въобще не си мисли глупости. Ще видиш колко щастлива ще бъдеш когато се роди новото бебче и един ден ще се радваш че е станало така и не си го мислила след 1,2,3 ли години да бъде


Аз също съм бременна и нашата разлика ще е 1 година и 8 месеца, но това не ме притеснява, само всичко да бъде наред. Другото идва от самосебе си - мобилизираш се и гледането става възможно и на двете
Ти май си към нашите мартенки или?



Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано01.08.06 09:58



Честито и от мен!
Желая ти най-безпроблемната бременност, за която дори не предполагаш, че може да съществува!




Елица-28/04/2003

Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор Teди (в почивка)
Публикувано01.08.06 10:01



Честито, мила!!!


Лека и спокойна бременност ти желая!

Само щом ти видях темата, веднага се сетих за Албенади



Тема Re: пак съм бременнанови [re: zlatkap]  
Автор ЧeтaМодератор (Първа пролет)
Публикувано01.08.06 10:15



Честито! Лека и безаварийна!




чаша бада


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.