Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кое първо - сватба или бебе?нови  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано27.07.06 09:00



Искам да направя проучване. Вие какво мислите? Как е по-удачно да се нареди живота на човек? Първо младите да си родят бебенце и като стане да кажем на годинка - да направят сватба или задължително първо да насрочат ден, покани, приготовления, дандания и после да започнат бебеправенето?



Тема Re: Кое първо - сватба или бебе?нови [re: cabaret]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.07.06 09:08



Първо сватба, после бебе...нали си чувала иzраzа "С дете на баня..."...е същото е с бебе на сватба

...респ. на почивка, на кино и пр...дори и да има кой да ти го гледа пак акъла ти е все в него...а сватбата се прави не между "мама" и "татко", а между "съпруг" и "съпруга".




Тема Re: Кое първо - сватба или бебе?нови [re: cabaret]  
Автор tweetyd (D)
Публикувано27.07.06 10:01



Първо сватба ,после бебе



[image][url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/p/fly253py___.png[/img][/url][/image]

Редактирано от tweetyd на 27.07.06 10:03.



Тема Re: Кое първо - сватба или бебе?нови [re: cabaret]  
Автор red_monika (непознат )
Публикувано27.07.06 10:13



Много ясно, че е хубаво първи сватба, после бебе, нека всичко си е последователно. Първо да се изживеят емоциите на приготовлението за сватбата, после самата сватба, сватбеното пътешествие и после да се изживеят емоциите около бебето. Но много двойки предпочитат да направят първо бебето и после сватбата, някои успяват да стигнат до сватба след това други не. Но повечето такива случаи са поради страхове на татковците, чакат да се случи нещо значително, че да се решат на брак.



Тема Re: Кое първо - сватба или бебе?нови [re: red_monika]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано27.07.06 10:37



Аз мисля,че е най-добре първо сватба.Младата двойка да поживее няколко години,да се порадват един на друг,а после да се радват на бебе.Ние ще се женим на 3 септември,но не бързаме с бебеправенето.Да имаш дете е отговорност,която трябва да се поеме съзнателно.Освен това живота ни ще се промени изцяло с бебчето,хубаво е да се порадваме малко на младините си





Тема Re: Кое първо - сватба или бебе? [re: cabaret]  
Автор kokosh4ica (мътеща)
Публикувано27.07.06 10:41



i az sam za vtoria variant: parvo svatba, posle bebe!
Vse pak svatbata e neshto naistina za maza i za zenata... i lichno az sam na mnenie, che edna bremennost/ dete ne sa powod (prichina) za brak... osobeno ako moze da se planuva





Тема Re: Кое първо - сватба или бебе? [re: red_monika]  
Автор pepi6O34 (малко познат)
Публикувано27.07.06 10:57



И аз така мисля.
Първо е сватбата.
Иначе като се роди бебето, начина на живот се променя, празниците стават нови и някак си емоциите на сватбата биха изглеждали твърде бледи.



Тема Re: Кое първо - сватба или бебе? [re: cabaret]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано27.07.06 11:08



Ех че сме консерви....
И аз съм за варианта първо сватба, после бебе.



Тема Re: Кое първо - сватба или бебе? [re: cabaret]  
Автор nadili (мама везничка)
Публикувано27.07.06 12:17



И аз мисля като всички останали, но ... при мен след сватбата се оказа, че двамата не можем да имаме деца, само един Господ знае причината ... и се разведохме. Сега си имам бебе, но не мисля за сватби повече.


Владимир - 04.02.06

Тема Re: Кое първо - сватба или бебе? [re: cabaret]  
Автор hensel_gretel (непознат )
Публикувано27.07.06 13:55



Според мене е най-добре сами с партньора да реШите тоzи въпрос.
Не е нужно да бъдете като всички останали, а кой е каzал, че сватбата е zадължителна

?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.