Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: майки на 30+нови [re: belerbyy]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано20.07.06 11:54



а не защото така искат клюкарките от входа.


Тук сбърка - не го искат. Замисляш ли се за какво ще си говорят когато родиш? Ми те ще си помрат от скука





Тема Re: майки на 30+нови [re: red_monika]  
Автор roya (мама на Емо)
Публикувано20.07.06 12:53



Едно бебе си струва да се роди дори и на 40г. Аз родих на 32г и мисля поне още 2-3 да си родя - ако даде Господ.
Плашех се, че съм над 30-те и че съм с наднормено тегло, но изкарах лека бременност до 8-я месец, когато бебето започна да расте бързо и ми беше сплескал бъбреците и яйчниците (установено впоследствие). Родих със секцио, заради голямото бебе и очни деградации. Възстанових се страшно бързо и си гледам бебчо сама.
Не им мисли на клюкарките, те винаги ще намерят тема и човек за обсъждане. Данък "обществено мнение" не се плаща. Гледай си живота и когато се почувстваш готова започвай с бебеправенето.
Успех и горе главата.



Тема Re: майки на 30+нови [re: roya]  
Автор dineva (член)
Публикувано20.07.06 14:02



Аз забременях на 34 г след 6 месечно НЕпазене.Не е работено специално по въпроса.Изкарах лека бременност,но родих малко по-раничко със секцио/така и не кротнах в шетането/.



Тема Re: майки на 30+нови [re: red_monika]  
Автор *щypчo* (новак)
Публикувано20.07.06 14:46



Спокойно..не е страшно! Сигурна съм,че ще се справиш..
Най-важното е да обичаш децата и да имаш желание да си родиш свое..
КЪСМЕТ!




Тема Re: майки на 30+нови [re: red_monika]  
Автор Koeva (непознат)
Публикувано21.07.06 11:02



Аз се омъжих на 32г., забременях на 34г и родих на 35г. След раждането на третия месец отново забременях и родих отново на 36г. - сега съм щастлива мама на две вълшебства. Всичко това без особени проблеми, само с обичакните за случая неразположения.



Тема Re: майки на 30+нови [re: red_monika]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано21.07.06 16:01



Аз забременях от третия път - тъкмо навършвах 36. Даже теста за бременност си го направих на рождения ми ден. Мисля че стана лесно, като отчета неуспеха от първия месец заради преодоляване на 10 -часовата разлика между тихоокеански щат и България, а втория цикъл заради убийствена гангрена на два кътника. В петия месец съвсем сама отново летях обратно. Имах лека бременност и работих до последно преди беба да тръгне да излиза. Родих нормално. Възтановявах се по-дълго - все пак беба беше голямка (3800 гр.) и имах сериозни шевове.

Сега правим опити за второ. Май няма да е много лесно, особено заради неохотата на тати. Казват, че 40-ти рожден ден на се празнува, ама да видим.




Елица-28/04/2003

Тема Re: майки на 30+нови [re: sisislava]  
Автор *щypчo* (новак)
Публикувано21.07.06 22:42



Поздравления за опитите - желая успех!
Видях ,че дъщеричката ти е родена на 28.04..също като моята най-голяма кака.Много са добрички теленцата момиченца






Тема Re: майки на 30+нови [re: *щypчo*]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано23.07.06 12:30



Благодаря ти, Щурчо!
Завиждам ти страхотно за четирите слънчица! Евала, че си случила на тате!
Аз винаги съм искала много деца (поне 3). Имам 2 сестри и 1 брат и знам какво е да имаш такова богатство, особено сега, когато сме големи.
За съжаление аз не случих на баща, който да желае деца като мен. То и с Елица бяха молби и рев с години, затова я родих чак на 36. И сега не се отчайвам за второ.




Елица-28/04/2003

Тема Re: майки на 30+нови [re: sisislava]  
Автор *щypчo* (новак)
Публикувано23.07.06 21:11



Сигурна съм,че ще си родиш и второ..
Никога не е късно..
Между другото - повечето от татковците не искат следващи деца, защото не искат да те делят с тях (като внимание и време), защото не могат да си представят,че са в състояние да делят обичта си между повече от едно дете или.. просто не са се наживели и може би искат да разполагат с времето си за да се "наживеят".. или ревнуват, от това,че децата обичат повече мама и се чувстват изолирани..

Е.. който и вариант да е вашия татко, сигурна съм,че ще намериш правилния път да го убедиш..



Аз обожавам децата си.. вярвам,че са най-ценното нещо, което човек създава в живота си. И..никога не е късно..КЪСМЕТ и УСПЕХ с таткото




Тема Re: майки на 30+нови [re: red_monika]  
Автор even (спокойна)
Публикувано24.07.06 17:50



След 8 годишни безуспешни опити (изследвания, манипулации, операции и т.н.), забременях на 32 г. Лекарите бяха категорични, че по естествен път няма да забременея, а то взе, че стана


Карам лека бременност, в четвъртия месец даже бях на екскурзия в Египет!!!
живи и здрави, ще родя на навършени 33 г. и се чувствам страхотно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.