Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Малко тъп въпрос,ама.....  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано18.07.06 23:10



Искам да попитам,възможно ли е да се забременее в поза....и двамата прави ...и естествено след края,всичко ми потече по краката ?
15-ти ден от цикъла съм,прeдполагам че още съм в овулация,цикъла ми е на 29 дни.

Благодаря



Тема Re: Малко тъп въпрос,ама.....нови [re: maia_754]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано18.07.06 23:24



Хм... не мога да преценя кое по-скоро предпочиташ - да е възможно или да не е, ама да, може да се забременее. Впрочем може да забременееш всякак и по всяко време, стига да се наблюдава наличието на партньор и отсъствието на предпазни мерки по време на непрекъснат полов акт



Давид 21.12.03



Тема Re: Малко тъп въпрос,ама.....нови [re: crazy_chick]  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано18.07.06 23:35



Ами аз искам да си имам детенце.И понеже това е първия ми полов акт от таз месечния ми цикъл,затова питам....просто позата ми се стори малко не "бебеправеща"

,защото всичко изтече.
Чела съм че при бебеправене трябва позата да е класическа" и после да се стои с вдигнати крака.

А за овулацията може ли някои да ми каже нещо,аз знам че от 9 до 14 ден на цикъла е

Благодаря



Тема Re: Малко тъп въпрос,ама.....нови [re: maia_754]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано18.07.06 23:48



И аз съм чувала подобни неща, но мисля, че такива специални процедури се налагат при специални обстоятелства. Като изключим тях, може да забременееш наистина във всяка поза. /не може всичко да изтече, все остава/ Аз лично съм забременявала по най-некласическия начин



Обаче с риск да прозвуча като класическа крепостна селячка ще кажа, че и до ден-днешен не знам кога ми е овулацията...

Давид 21.12.03



Тема Re: Малко тъп въпрос,ама.....нови [re: maia_754]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано19.07.06 10:08



Чух, че семейство Бекъм така щяли да си правят момиченцето, това била рецептата - секс прави :)





Тема Re: хи хи хинови [re: gigikas]  
Автор HacTu (HacTu)
Публикувано19.07.06 15:11



Сега разбирам защо ще имам момиченце и дори мога да си спомня кога се е случило ... шегувам се.

Страхотни смехории са това :)



Тема доста фантастичен отговорнови [re: maia_754]  
Автор HacTu (HacTu)
Публикувано19.07.06 15:16



С първото бебе забременях почти 1 ден след края на менстурацията - иначе няма кога да е станало - такива бяха обстоятелствата.

С второто стана още по-страно - за да се предпазваме ползваме тестове за овулация - работят безотказно (т.е. работеха - към 2 г. :)) - когато е положителен - пазим се ... Та теста беше отрицателен, примерно не повече от 10 дни след менз. не се пазихме. Съпруга ми пътява на другата сутрин и се видяхме месец и половина след това - аз вече бременна - не знам какво да кажа :)))).

Четох някъде, че сперматозоидите - някой от тях - може да поживеят из матката ти дори 7 дни (не ми звучи реално, но...) ... всичко се случва, независимо позата






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.