Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови  
Автор Lss (blue)
Публикувано04.06.06 10:20



Октомврийчета 2005:

17.09. (термин 01.10.) - mam4e_mia -

Бебе Биляна, 3.150 кг, 51 см
27.09. (термин 03.10.) - rastamaster - Бебе Йоан, 3.800 кг, 52 см
28.09. (термин 07.10.) - Lss - Бебе Емил, 3.500 кг, 49 см
28.09. (термин 20.10.) - pmdown - Бебе Михаела, 2.800 кг, 49 см
02.10. (термин 09.10.) - klamerche - Бебе Кристина, 3.850 кг, 52 см
02.10. (термин 22.10.) - dineva - Бебе Тереза, 2.550 кг, 46 см
06.10. (термин 05.10.) - pipi_67 - Бебе Теодора, 3.450 кг, 50 см
06.10. (термин 17.10.) - ® - Бебе Красимир, 3.550 кг, 50 см
13.10. (термин 07.10.) - dessy77 - Бебе Николай, 3.650 кг, 51 см
15.10. (термин 16.10.) - voltage - Бебе Самуил, 3.450 кг, 50 см
16.10. (термин 26.10.) - fani41O - Бебе Десислава, 3.000 кг, 50 см
18.10. (термин 25.10.) - siconik - Бебе момиче, 3.350 кг, 50 см
18.10. (термин 19.10.) - Defi_d - Бебе момче, 3.500 кг, 51 см
20.10. (термин 22.10.) - svetlinkata - Бебе Славян, 4.200 кг, 56 см
23.10. (термин 25.10.) - pipilota viktualia - Бебе Петър, 3.900 кг, 52 см
25.10. (термин 04.11.) - crazy_chick - Бебе Атина, 3.700 кг, 50 см
29.10. (термин ??.??.) - duda75 - Бебе Ивайла, 2.800 кг, 49 см
30.10. (термин 26.10.) - teddy123 - Бебе Ивайла, 3.050 кг, 51 см
30.10. (термин 26.10.) - petinka1979 - Бебе Катрин, 3.200 кг, 50 см
01.11. (термин 22.10.) - julll - Бебе Савина, 4.000 кг, 52 см
02.11. (термин 26.10.) - ma_nda_rinka - Бебе Делян, 3.350 кг, 50 см



Предишни теми:
7.
6.
5.
4.
3.
2.
1.


Братята с лъвски сърца

Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: Lss]  
Автор Lss (blue)
Публикувано04.06.06 10:42



Най-накрая пуснах новата тема

Дано я изпишем по-бързо от старата
Сега да докладвам за нашия пораснал мъник - бяхме на 31.05.2006г. на консултация Емил е 8.700 кг и 71 см - расте детето, не се шегува Педиатърката го похвали
В това хубаво време все ходим по разходки - и децата доволни, и мама също Сега нали е и баткото във ваканция Е, малко домакинската работа поизостава, но какво да се прави...
А вашите сладури как са?
Целувки на всички


Братята с лъвски сърца

Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: Lss]  
Автор pipilotaviktualia (телец)
Публикувано04.06.06 21:30



Здравейте!Радвам се да се видим отново!А бе,вие прави ли стоите на снимката,да не тръгвате да ходите вече?
Използвате ли проходилка м/у другото,аз още не съм го слагала,но скоро ще опитам.
Петьо е 11кг.и 300гр. и 75 см.През последния месец е наддал само 300 гр. и 1см.е пораснал.Аз изпаднах в ужас и казах на педито,че детето ми не расте,като се има в предвид,че досега наддаваше повече от главоломно,а тя умря от смях.
Иначе сме на АМ,само на обяд яде зел.пюре,слобед плодово или каша.Месните пюрета и глутена ще дам след като стане на 8мес.,не виждам смисъл да бързам.
ЕЙ,щях да забравя-бебето прави боц,съвсем съзнателно си дава пръстчето,голямо учудване бе за мен,ама не зная кой го е научил.
Зъби-никакви и никакви прогнози за такива,дано да излязат неусетно.
Целувки на всички и пишете.



Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: pipilotaviktualia]  
Автор dineva (член)
Публикувано04.06.06 23:00



Здравейте и от нас! И ние много се радваме на хубавото време,особено с новата лятна количка.Не съм ходила още на консултацията и не знам колко сме,но ще е някъде около 7,700-7,800.Стова неядене колко да сме?А иначе за уменията ни още не можем да стоим седнали-килка се наляво,надясно,напред.Пляскаме с ръчички/ама то е отдавна и аз май вече се похвалих/,пеем песни/малко приличат на оперети/,правим боц,но не винаги,но не се обръщаме от корем по гръб.Може би има значение че се роди 20 дни по-рано.
Дадох и вече заешко,пуешко и пилешко.Глутен само веднъж с едно пюре/без да изкам/,но друго още не съм и давала с глутен.Мислех да дам жълтък че ми донесоха пресни от село,обаче докато се чудих те минаха 20 дни и вече яйцата не са пресни,затова го отложих.Ами май друго няма.А точно пред магазина за колички/уж да гледам/ ми се счупи зимната и така набързо ми се наложи да взема лятна.Хайде до скоро.



Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: Lss]  
Автор duda75 (нov)
Публикувано05.06.06 13:15



Здравейте и от нас


Ние сме утре на консултация и тогава ще си кажем новите данни
Иначе вече се обръща, но по-лесно и е от корем по гръб, прехвърля си играчките от едната в другата ръка и стои седнала, но все още не много стабилно.Обожава баща си и от една седмица повтаря та-та-та и така броя го за първа думичка да се радва човека.
От вчера и давам готови сокчета на ТЕДИ, харесват и.Вода пие много малко.
Ами сега друго не се сещам, ще пиша след консултацията.
Поздрави и приятни разходки на всички



Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: duda75]  
Автор dineva (член)
Публикувано05.06.06 16:22



Оф това за водата много ме мъчи и мен.Не пие въобще.Купих и сокчета на Кинела,Нестле и Хип и разреждам с малко водичка.Изпива около 60 мл,а понякога и по-малко 2 пъти на ден.И аз взех на Теди и Сонда,но ми казаха чак след това че са за над годинка и ги оставих за мен.Иначе и ние приказваме-тата,папа,а най-напред каза баба преди 3 седмици точно майка ми като беше в къщи.Много се зарадва милата и баба.И други бръщолеви,но са си нейни приказки.На нас пък ни е любимо да се завъртим от корем по гръб.Докато се обърна и е така,обаче след малко започва да мрънка защото още не може обратно и само се въртим като пумпали.Хайде че пак се отлеснах.До скоро.



Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: dineva]  
Автор duda75 (нov)
Публикувано06.06.06 14:54



Привет момичета


Днес бяхме на консултация и сме 8,100кг. и 65см.
Ще правим почивка от 20 дни с Вигантола.Педито иска повече упражнения за обръщането от гръб по корем, но малката не иска.
Еееееее ама много бързо искат да порасват тези деца
Разпитват, сравняват с други деца и само побъркват майките.
Ние вече трябвало да седим седнали стабилно, да се обръщаме и на двете страни, да правим опити да лази и много да и говорим, защото до това време(7м.) трябвало да казва повече думички
Не е ли всяко дете различно?Хубаво това трябва,онова трябва- ми като му дойде времето тогава.Кажете вие лазите ли, говорите ли,имате ли гаджета?
Всички деца ли растат по книга?
Хайде това е от нас отиваме да си говорим и да вдигаме гирички,че ръчичките са ни по-слаби от на някои бебета
Целувки на всички бебочета



Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: duda75]  
Автор dineva (член)
Публикувано06.06.06 16:55



И ние да се отчетем.Тежим 7,530/+150/ и сме 69 см/+1/.На мама злоядото бебче твърдо е решило да става манекенка.
Нито лазим,нито седим и не можем да се обръщаме от корем по гръб.И ние трябвало да правим вече всичко това.Ама наистина само ни шашкат.



Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: dineva]  
Автор Lss (blue)
Публикувано06.06.06 19:18



Ей, този Дир само ме изхвърля!

А сега да попиша, тъкмо съм влязла успешно
Пипилота, прав стои мъника Това е любимата му поза Напоследък се научи и да подскача и сега... да са здрави ръцете на мама Проходилка не ползваме, няма и да ползваме - като му дойде времето, ще ползвам каишки, но сме далеч още... Ама много сте големи вие Грабнахте ни под носа приза за най-голямо бебе
И ние нямаме зъби Седи стабилно, опитва се да се изправя сам, ако има възглавница или дебела пелена зад гърба си се вдига от легнало до седнало положение. Не пълзи, но понякога застава "в поза" Търкаля се във всички посоки по всякакъв начин Бърбори без да спира, но още не мога да преценя дали съзнателно казва "мама" или само си бърборосва...Яде детска млечна кухня, но сутрин и вечер го кърмя. Е, втората закуска е овесени ядки (понякога слагам и просо), а следобедната закуска е елда с плод (сега давам череши), но все пак обедното ядене е от кухнята Много му харесва За водата - наскоро пропи (леле, така го казах, че излезе пияница май ). Обаче не от биберон - отказва категорично! Пие само от открита чаша, без накрайник. Първо се оливаше, но сега пие много добре
Дуда75, разбира се, че всяко дете се развива индивидуално! Я не се шашкайте - когато му дойде времето, всяко бебе се научава да прави това, което трябва А за гадже - ами да, имаме си Даже няколко моми се борят за вниманието на ергена (защото егрените са малко кът при нас), ама ние сме дали вече дума
Хайде лека вечер на всички


Братята с лъвски сърца

Тема Re: Октомврийчета 2005, да се преброим подред!нови [re: Lss]  
Автор dineva (член)
Публикувано06.06.06 23:08



Lss kak ги даваш черешите.В смисъл белиш ли ги/за костилките е ясно/ и после пасираш,или какво?И аз мисля да дам на бебка,но винаги за разходката и вземам плодово и се чудя черешите няма ли да станат на джибри

.Днес изцедих малко в сокчето,че беше вече 18 часа и ми се стори късно да експериментирам как ще ги приеме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.