Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имате ли идеи...  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.06.06 14:59



дали се продава някава предпазна решетка, която да може да се прикрепи към нормално легло, така че да е обезопасено и в него да може да спи детенце на около 2 годинки. Примено идеята ми е леглото да е допряно до стената, а от другата страна да се сложи някаква решетка. Другият вариант е със столове... да обаче мъничето се мятка много докато спи и този вариант ме довежда до непрекъснато нощно и следобедно бдение. Ако имате идеи по въпроса, моля ви помагайте



Omnia vincit amor

Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Лyничka]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано28.06.06 15:09



Попитай в меб. магазини. Обикновено такива предпазители се слагат на двуетажните детски легла.
А според мен на 2г може да карате и без решетка. Ще падне 1-2 пъти ще се научи. Естествено трябва да има нещо меко до легло, че да не се нарани детето.



Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Лyничka]  
Автор *щypчo* (непознат )
Публикувано28.06.06 15:36



според мен е възможно да предлагат подобни в НЕОСЕТ. Моя приятелка, която живее в Швейцария, каза,че от раждането на бебето са купили такава и изобщо не са имали бебешко креватче..
Надявам се да се предлагат и тук.



Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: *щypчo*]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.06.06 15:38



Аз не съм в България, така че мога да се разтърся из мебелните магазаини, но понеже не разполагам с много време, и не съм сигурна дали се продават такива екстри, за тов предпочетох първо да попитам, че да си губя времето напразно.


Благодаря

Omnia vincit amor

Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Лyничka]  
Автор shnapy ()
Публикувано28.06.06 15:47



Ако си в Германия мога да ти кажа къде има,а и в интернет можеШ да ги видиШ.



Valentin 10.05.2002

Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Лyничka]  
Автор ЧeтaМодератор (Първа пролет)
Публикувано28.06.06 16:42



Моят съвет е да постилаш нещо меко на пода до леглото, така че ако падне да не се удари, а същевременно да свиква да спи без предпазител.
Борис така падна 2 пъти и се научи, че не може да се таркаля из леглото




чаша бада

Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Чeтa]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.06.06 18:20



Аз лично съм също на този принцип, ако беше мое детенце щях да постъпя по този начин. Но става въпрос за моя племенница, родителите са разведени и през уикенд детенцето е при нас (разбира се нашата рода), но понеже не бъка от специалисти по децата, всички много обичат да си играят с нея, ама спането, къпането, храненето, т.н ми се пада на мен и на свеки като задачка

И тъй като не мислим да купувамя специално легло, а мен ми омръзна да бдя да на се изтърколи, че нали знаете после да не ни кажат нещо И за това ви моля за съвет.

Omnia vincit amor

Редактирано от Лyничka на 28.06.06 18:21.



Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: shnapy]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.06.06 18:22



В Испания съм, но ако е някаква верига магазини където ги предлагат може би и тук ще ги има. Много ти се моля дай ми линк към сайт където мога да погледна за каво става въпрос, ще ми помогнеш много.



Omnia vincit amor

Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Лyничka]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано28.06.06 21:52



Да, гледах такава май беше във www.family-bg.com



Редактирано от gigikas на 28.06.06 21:58.



Тема Re: Имате ли идеи...нови [re: Лyничka]  
Автор shnapy ()
Публикувано28.06.06 23:32



Ето тук можеШ да ги видиШ
http://www.baby-walz.com/neu/SyEngine.php?Act=43560&Do=43546&_SSL=0&pEbene1=145192&pEbene2=145385&pArtikelgruppe=145385

Иzвинявай,но не zнам как да направя активен линка

.Това е страницата на baby-walz (магаzин zа бебеШки неЩа,може да се паzарува и от каталога им).Май ги няма в Испания.Виждала съм такива предпаzни прегради и в toys'r'us (това не съм сигурна че се пиШе така).Дано съм ти помогнала.Ако не успееШ да ги видиШ на адреса който съм ти дала,пиШи.Ще пробвам отново.



Valentin 10.05.2002


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.