Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема августовски бебета 2006нови  
Автор vladilena (непознат )
Публикувано06.06.06 17:31



Здравейте бъдищи мамита, казвам се елена на 26 години съм и очаквам първото си бебе. Терминът ми е на 31 август, но вече нямам търпение да го видя дали е живо и здраво. Ако има августовски майки и искат могат да ми пишат, ще се радвам да контактуваме и споделяме общите теми.



Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: vladilena]  
Автор nad_27 (непознат)
Публикувано06.06.06 19:09



Здравей Елена и всички останали мамита, аз съм Надя и също очаквам първото си бебе, само че моят термин е на 10 август. Колокото по малко време остава толкова по нетърпеливи ставаме всички в къщи, но най вече аз да видя моето малко сладко бебче, да го прегърна и целуна и да видя че всичко е наред.





Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: nad_27]  
Автор vladilena (непознат )
Публикувано07.06.06 12:57



Здравей Наде, радвам се ,че си ми писала. Как се чувстваш? Какви лекарства пиеш, кажи нещо интересно за бремеността? Аз съм от 5 месеца в болнични, не че не се съм добре, но по-добре да съм си в къщи. В началото пиех доста хапчета сега само магнезий и но шпа, аз съм с двойна матка, затова трябва много да се пазя и почивам. Сега детето е само в лявата половина, много рита и всяко движение усещам, нямам мног апетит, хапвам нормално, качила съм 8 кг до тук, но вече ми тежат. Решила ли си как ще раждаш? Аз нямам избор освен секцио, но и да имах пак щях да искам секцио.



Тема Божке...нови [re: vladilena]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано07.06.06 15:59



кога изминаха 2 години оттогава?!?



Пише ви Деси, имам син на година и почти 10 месеца, роден е на 15-ти август 2004 година, термин - 16-ти август - казва се Александър, на галено Алекс.

Помня как преди точно 2 години, когато все още бях бременна с него, мнооого се вълнувах, всеки ден четях и пишех тук, особено в нашата си темичка - на августинките! Толкова бяхме много на брой, активни, мили и сладки! Дори се запознахме някои и лично, ходихме в Южния парк на 2 пъти, докато бременеехме... давахме си кураж, споделяхме радостите, трепетите, тревогите, посещавахме курс за бъдещи майки... златни времена бяха...

Така че се чувствам сантиментално свързана с всички августовски бебета и летни майки, както разбирате! От сърце ви желая приятно и безпроблемно бременеене, леко раждане, здраво, кротко и красиво бебче, и щастливо майчинство!!!



Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: vladilena]  
Автор vkw (новак)
Публикувано07.06.06 16:49



Здравейте и от мен. Казвам се Виолета и моят термин е края на август.



Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: vladilena]  
Автор nad_27 (непознат)
Публикувано07.06.06 17:34



Аз не съм работила през цялата бременност, защото жсе имах някакви проблеми. Последно преди 2-3 седмици лежах за задържане, тъй като бях с болки, но за щастие всичко премина и засега съм добре, но повече си почивам в къщи. Аз също пия магнезий и ако се появят болки папавирин, а също така и малтофер (желязо), тъй като съм с нисък хемоглобин. Моето бебче също много рита и постоянно се движи, затова и все още немогат със сигурност да кажат какво ще бъде. За разлика от тебе аз съм качила много повече килограми, въпреки че също ям нормално. На мен килограмите страшно много ми тежат и просто се чудя как ще изкарам до края особено като стане отново жега. Засега мисля да раждам нормално, но ако се наложи ще бъде и секцио, в смисъл ако се завърти сдалищно или пък има няква друга причина.
Ти от къде си? Къде ще раждаш? Какво ще бъде твоето бебче?
И много се радвам, че най после мога споделя с маминка в моите месеци.





Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: nad_27]  
Автор vladilena (непознат )
Публикувано07.06.06 19:34



Здравей мило мамче, бях на разходка и сега видях, че си ми писала аз съм от Пловдив и живея в с.Първенец, от тук е приятеля ми, казвам така защото нямам брак с него, но живеем заедно на семеини начела. Той е разведен с едно дете момиче на 10 години. Ще раждам във Весела, родилен дом. Там работи моят доктор и затова, отностно пола доминалия път не можеше да се види, но миналата седмица докторката каза , че май ще е момче. Докато не родя не се настройвам , за да не съм разочарована иначе аз искам момче, а ти?



Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: vladilena]  
Автор vkw (новак)
Публикувано07.06.06 20:37



е, направо не мога да повярвам, 4е дори на този етап от бременността лекарите не са сигурни за пола - аз го знаех о6те в 18 г.с. -въпреки, 4е и моето бебе е страхотен акробат

.



Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: nad_27]  
Автор nedover4iva (новак)
Публикувано07.06.06 21:45



Още една бъдеща мама-августовка - снаха ми ще ражда пръвото си бебе и мой племеник през август. Терминът й всъщност е на 1 септември. Аз ще трябва още да почакам, моят е на 20 октомври, но реших, че трябва и нея да я включа в редиците на летните бебешоци.



Тема Re: августовски бебета 2006нови [re: vladilena]  
Автор nad_27 (непознат)
Публикувано08.06.06 13:18



Аз съм от Ботевград и тук живеем. Ще раждам обаче в София по точно в Шейново, тъй като при нас лекарите не са за предпочитане.


По въпроса за това какво бебе искам за мен няма абсолютно никакво заначение искам само всичко да мине добре и да се роди живо и здраво.
А на мен уж го видяха още в петия месец и тогава казаха че ще е момче, на другата консултация казаха момиче, после пак момче на следващите две консултации. Но винаги след всяка консултация казват че не са сигурни, че много мърда, че не може точно да се види и т.н.
Аз исках да знам от тази гледна точка, че да мога да си подготвя някои неща предварително в съответната цветова гама. Но пък сега пак ще се подготвя само че ще бъде в такива цветове , че да стават и за момиче и за момче. Знам че всички казват, че небило хубаво да се подготвят предварително нещата за бебето, но аз смятам че това са бабини деветини и невярвам на такива глупости. Вие какво смятате по този въпрос?
Май малко се поувляках в писането затова засега спирам, но сигурно ниама да е за дълго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.