Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще има протест на 1 юли в няколко града  
Автор Petetooo (непознат )
Публикувано23.06.06 11:59



На 1 юли пак ще има протест за увеличаване на детските и на парите за майчинство. Протестни шествия ще има в няколко града. Повече информация вижте на





Тема Петенце...нови [re: Petetooo]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано23.06.06 19:10



изпреварила си ме с темата си с няколко часа... добре, че я видях твоята... тъкмо щях да пусна и аз подобна тук!


В бг-мама може да видите всички подробности, които ви интересуват, относно протестите!
Аз искам само да ви призова: моля ви, майки, отидете! Важно е за нас и за децата ни! Бях на първи юни, сега на първи юли пак ще ида с Алекс! Ако не можете да дойдете, изпратете инфо на ваши близки или изпратете снимка на детето си или подпишете онлайн подписката в подкрепа на нашите справедливи искания! Нека покажем, че не сме овце, а активно гражданско общество!
Ако бъдем заедно, ще сме силни и ще ни чуят!!! От сърце желая да се появим там на първи юли, много, маса народ - бременни жени, майки с колички, майки с деца на ръце, в кенгуру, хванати за ръка, кой както му е удобно - обединени, дошли с приятели, близки, с мъжете си... искам да е истинско мирно шествие... клаузата просто си заслужава! искам да сме новина номер 1 не само един ден по всички новини, а дни наред да се помним... дано не си остана само с желанията... сега е времето! ние трябва да се борим за децата си, явно няма кой друг да го направи...
Дано бъдем много и единни пред Президенството в 10 часа на първи юли в София! Пада се събота. Чистенето вкъщи може да почака за друг път, нали? Вземете половинката си и дечко! Елате! Хайде, пък това ще е и повод за голям купон, грандиозно и весело, цветно събиране на бременни, бебета, майки, деца... не се съмнявам, че ще е супер! и не се отказвайте, ако е лошо времето! и не си мислете - дори да не съм там аз, други ще отидат! Не! Всеки от нас е важен и нужен там! С приятелски поздрав и зов за родителска активност - Деси.
Това беше от мен. Дано не ви прозвучах като едно време... като в лозунгите... като наивна агитаторка... просто бях искрена...
дано...

след малко ще гледам да пусна и линкове по темата, сега не мога...

Редактирано от desykv на 23.06.06 19:11.



Тема Обещаните линкове и още нещо...нови [re: Petetooo]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано23.06.06 19:25





Искам нещо да добавя към миналия си постинг, и то е следното - ако ви е тежко, ако имате финансови проблеми, ако искате отглеждането на любимото ви дете/деца да не е свързано с лишения и куп изхабени нерви, ако досегашното положение не ви устройва, ако искате повече деца, но просто не можете да си ги позволите, ако вярвате, че децата ви заслужават по-добро бъдеще и сте готови да се борите за него, ако знаете, че хубавите промени стават по-бързо когато много хора протестират и се покажат навън, ако сте бременна и мечтаете да осигурите по-добър стандарт на живот на разширяващото ви се семейство, ако по време на майчинството не искате да се чувствате като просякиня, унизена и издържана от други хора, ако сте се върнала на работа много рано, просто защото парите все не стигат и сте била принудена да дадете детето си на друг да го гледа /било баба, било ясла, било детегледачка.../, ако се чувствате депресирана и разтревожена, ако... - ами просто елате и го заявете на първи! С достойно вдигната глава на Жена, на бъдеща или настояща Майка!



Вижте и това, ако ви се гласува или просто, за да дадете своето мнение:



Благодаря за вниманието!!!

Редактирано от desykv на 23.06.06 19:27.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.