Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Повторно и потретно бременни #5нови  
Автор crazy_chick ()
Публикувано09.06.06 15:57



Ми не мога вече. Чаках, чаках някой да подеме инициативата, след като напуснах стройните редици на повторно бременните, но уви... Вече 8 месеца няма яснота по въпроса с мултимайките и много се тревожа! Някои тихомълком си лепват я втора, я трета лентичка и докато ги забележи човек, дошло време да раждат. Други и тоз труд не си правят. Крайно време е да се хвърли малко светлина върху актуалното състояние на нещата, така че умолявам всички ветеранки в бременеенето да започнат да споделят веднага!



Понеже и на мен ми се пише в тази тема, въпреки че съм небременна, за да не се набивам много на очи, ще се радвам да се включат и останалите ми "колежки"

Давид 21.12.03



Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: crazy_chick]  
Автор buba_atan (мама на Таня)
Публикувано09.06.06 17:40



Хайде аз да се разпиша в графата на повторно бременните.Живот и здраве в началото на януари чакам мойто ЕВРОбебче.Първото ми дете е родено през март 2004 и също е клубно бебе.Засега това от мен и чакам мамите от 2004 активно да започнат да се вписват в темата.ПОЗДРАВИ



Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: crazy_chick]  
Автор Acя ()
Публикувано09.06.06 18:14



Честно казано мислех си да повдигна темата, но така и не го направих


чакаме второто попълнение за септември-14 по-точно, отново е девойка за сега, пък ще видим.
тази бременност обаче ми се отразява по-зле, в началото ми беше мнооого по-лошо от предния път, пък сега започнаха някакви контракции и болки, там където обикновенно са ми яйчниците.
Бебето е много активно и рита понякога така силно, че чак болезнено.
Все пак има си и положителни страни този път времето тече много по-бързо а и кожата ми е доста по-чиста нямам пъпки и други подобни екстри. .Не съм и така изнервена както предния път .това се сещам за сега.
Хайде дано се разпишат много майчета , интересно ми е как се чувстват другите при втора бременност а тези с родени бонбончета да споделят опит.


Елена 10.11.2003

Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: crazy_chick]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано09.06.06 18:42



Здравейте и от мен.
Още съвсем малко ще съм повторно бременна

. Плановото ми секцио е за 20 този месец. Баткото е реколта 2004 год и също е клубно бебче. Ще имаме, живот и здраве, двама юнаци с разлика 2 год и има-няма един месец.
На мен вече доста ми тежи корема и си мисля, че искам времето да минава по-бързо, но от друга страна - с две деца ми се вижда по-сложно. Другата седмица баткото тръгва на ясла. Той е изключително контактен и се надявам да свикне бързо. Лошото е, че още се борим с памперса и смукането на пръстите, ами две годишно бебе си е.
Това е от мен.
Леко бременеене на всички.



Тема Re: Повторно и потретно бременни #5 [re: coccinella]  
Автор Tandoori (непознат)
Публикувано09.06.06 19:41



Ами и аз съм в редичката на повторно бременните :-)
Термина ми е на 21 Август тази година :-) Сега се гоним из къщи с баткото и така :-)



Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: Tandoori]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано10.06.06 16:16



Ами аз се разписах в темата миналата година! Кари се роди на 1 Септември 2005 и вече е на 9 месеца. С батко й имат точно 5 години разлика и и двамата са зодия Дева

Страхотно е да имаш 2 деца! Желая лека бременност и раждане на всички бъдещи майки

Be yourself
no matter
what
they say...

Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: crazy_chick]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано10.06.06 20:03



И аз, слава Богу, вече съм небременна. Че две години бременност... а`е стига толко`
Малко почивка, пък след някоя друга година ще видим. Ако обстоятелствата го позволяват, може да бебеправим пак :)))) Луда съм нали?



Иначе понеже преди време писах в темата за мултимайките, та затова се разписвам пак. Двете ми прицеси са супер, аз ходя на работа, пък тях ги гледат детегледачки. Справяме се с живота за сега Вечер като се върна, едва ми остава време да се преоблека и започва маратона. Чак къмто 11 часа вечерта успявам да си взема душ и трупясала да заспя. Сутрин също е невероятна лудница. Нооооо.... сме мнооооого щастливи

Важното е да сме здравички, че последните 2 седмици цялата фамилия беше болна от гнойна ангина. Кой на антибиотик, кой без, пооздравяваме вече. Не искам да се повтаря този номер пак, че много гадно деба...

И да кажа на всички очакващи бебета мултимайчета - успех, пазете се и батковците и каките да слушкат!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Редактирано от aлбeнaди на 10.06.06 20:06.



Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: crazy_chick]  
Автор Luna (член)
Публикувано11.06.06 01:27



Здравейте, мами!
Отдавна не съм влизала в клуба, но сега имам отново повод. Темата ме заинтригува и реших и аз да се запиша, макар че бях решила само да намина.
Вчера разраб, че съм отново бременна с номер три. Малко шокиращо ми дойде на мен и на таткото. Само каки очи отвори като му казах. Днес е вече втори ден и все още не мога да свикна с мисълта. Първите две бяха планирани и очаквани - там нямаше изненади. Установих обаче, че и непланираната бременност си има своите очарования. Сега съм някъде края на втората или началото на третата седмица. Не ми се гади, не ми са напрегнати гърдите и нямам никакви симптоми. Това е много странно.
Номер едно - Момиче Йоана - на 9 години
Номер две - Мимиче Лора - почти на 2 години
Номер три - неизвестен. Според думите на таткото ако отново е момиче, тогава вече нямало да има надежда да спечели мача, 4:1 било твърде голяма разлика





Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: crazy_chick]  
Автор toutou (и Янчето)
Публикувано11.06.06 17:25



Ами здравейте и от мен!

Отдавна не съм писала тук поради проблемите с дир-а, наминавам чат-пат напоследък, но темата ми се стори съответстваща на моето състояние и терзания! Първата си бременост изкарах тук в клуба-е, вярно , че бях активна най-вече в отчетната темичка на юнските майки 2004. Дъщеря ми преди три дни стана на "цели " две годинки , а след месец-месец и половина чакаме братчето (зависи дали като какаси ще се роди по-рано или е си изчака термина). Резултата ще бъде 2:2. Треминът ми е на 31 Юли.
Втората ми бременсот е абсолютно копие на първата, нищо че чакам бебе от другия пол. В началото нямах почти никакви симптоми, само умора и леееко гадене, колкото да не е без хич, вторият триместър беше прекрасен , все едно не бях бременна, третият триместър се усложни малко с многобройни безболезнени контракции, проблеми малко с толерантността към захарта, но нямам диабет слава богу, от една седмица съм си в къщи в болнични , уж да почивам. Ама (да си дойдем на думата!): как се почива като трябва да се занимавам с голямото дете? Ще се радвам , темата да стане активна и да споделяме опит и хитрости за това как се гледат две деца, особенос малка разлика? Да уточня, че живея в чужбина и нямаме баби наоколо, само в кризисни ситуации пристигат.
Питам се ще се справим ли, как ще реагира голямата на раждането на бебето, и такива разни въпроси....

Да не забравя да честитя бремеността на Луна
До скоро!

Яна, на 1г. и 11 mec.
Novo bebe 31/07/2006

Тема Re: Повторно и потретно бременни #5нови [re: toutou]  
Автор toutou (и Янчето)
Публикувано11.06.06 17:28



Актуализирам си подписа!



Яна, на 2г.!
Novo bebe 31/07/2006


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.