Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Nesquik-от кога  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано08.06.06 13:34



Здравейте мами,
все гледам рекламите на нескуик по телевизията, често попадам на промоциите им в Метро и започнах да се чудя от кога мога да давам на детенцето. Скоро гледах опаковката на какаото им за пиене и не видях указание за възраст. На рекламите дечицата ми изглеждат по-големички от моя Коко.
Вие кои продукти давате и от каква възраст?
Мерси предварително за отговорите.



Тема Re: Nesquik-от коганови [re: coccinella]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.06.06 13:53



Според мамйте тук най_рано 3 годинки...има много zахар вътре, а и да не се алергоса неЩо от какаото

.




Тема Re: Nesquik-от коганови [re: coccinella]  
Автор Acя ()
Публикувано08.06.06 14:33



и според мен най-рано на 3
аз бих изтъкнала и друга причина, какаото все пак действа възбуждащо, според мен е добре да се избягва в по-ранна възраст.




Елена 10.11.2003

Тема Re: Nesquik-от коганови [re: coccinella]  
Автор Passion (член)
Публикувано08.06.06 15:00



Аз давам какао на Милка, но слагам по много малко - по-малко от лъжичка на чаена чаша, иначе мляко не мога да и дам по никакъв начин.
Опитвала е топченцата Нескуик, но не и допадат, виж Cheerios-a ги обожава - така само да си ги хруска:)



Тема Re: Nesquik-от коганови [re: coccinella]  
Автор Пиcaнa (Консерва)
Публикувано08.06.06 15:11



Не виждам смисъл от такава храна и за голям човек, пък за дете съвсем




София 16.08.2004 г.


Тема Re: Nesquik-от коганови [re: Пиcaнa]  
Автор Aдpиaнa (:-))
Публикувано08.06.06 15:33



И аз така. Винаги съм гледала с голямо недоверие на този тип храни - привърженик съм на мюслите с плодове и в последно време гледам да му давам понякога за закуска, но специално разни корнфлексове изобщо не бих му купила.



Тема Re: Nesquik-от коганови [re: coccinella]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано09.06.06 09:14



Ами... имаш още много време.... изчакай...
аз на сима ми му дадох за сефте нескуик (какото за мляко), когато беше на 5-6 годинки. В този период не можеше да погледне млякото и това беше спасението...
Но винаги сум му слагала по една, максимум две ч.л. в чаша от 300 мл.
М/у другото някъде бях чела, че млякото не се усвоява пълноценно, когато е с какао...





Тема Re: Nesquik-от коганови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Stryper_BG (новак)
Публикувано10.06.06 01:55



Големият ми син - който сега е на 4 и 1/2 години, го захраних по стандартната българска схема - със сок във 2-рия месец, после пюрета, каши и тн. След 2-та годинка си ядеше шоколад и пиеше какао. Давам му нескуик, защото така изпива поне 200-300 мл мляко. А и нали са обогатени с витамини. Смятам, че няма проблем да го давам на детето си.



Тема Re: Nesquik-от коганови [re: coccinella]  
Автор dpavlova (непознат)
Публикувано13.06.06 14:58



Внимвай, защото моят син се опъпчи веднага.Той е на 1г.и 9м.По -добре изчакай.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.