Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вярно ли е това?нови  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано30.05.06 22:46



Че памперсите правят момченцата стерилни?



Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: NikiFin]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано30.05.06 23:04



Тъкмо това писах в темата на jana - нашата педиатърка неведнъж е споделяла подобни опасения. На мен обаче ми е малко чудно отде идва таз мрачна прогноза - няма ни един момък, отглеждан с памперси, който да е достигнал до полова зрялост. За съжаление, едва след 25 години ще може със сигурност да се твърди, така мисля. Освен ако няма някакви други по-ранни симптоми, видни само за лекарите, де да знам

Давид 21.12.03





Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: NikiFin]  
Автор Пиcaнa (Консерва)
Публикувано30.05.06 23:14



Глупости!
В другите държави, поколенията гледани с памперси, вече имат свое поколение, ако беше истина, да са изпищяли отдавна.

Само си помисли кое е по-добре, на едно детет да му е сухо или да е с мокър кръст непрекъснато и подгизнало


София 16.08.2004 г.


Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: Пиcaнa]  
Автор galuni (непознат )
Публикувано30.05.06 23:18



Вероятно има някаква връзка. В тестисите температурата е с 2-3 градуса по-ниска от телесната. Та ако дъгго време са подложени на по-висока температура биха възникнали проблеми



Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: galuni]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано31.05.06 14:50



ами ние какво ще правим тогава



Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: NikiFin]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.05.06 14:53



И мъжът ми и брат му са гледани с памперси...няма проблем със стерилитета във семейството.




Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: NikiFin]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано31.05.06 15:07



Донякъде е вярно. Диагнозата е много страшна, но ако го оставяш да "се проветрява" няколко пъти на ден, няма страшно.
Идеята идва от това, че мъжките полови органи трябва да са на хладно. Затова са "изнесени" навън. В противоположност на женслите полови органи, които са "вътре".

както се знае, памперса може да запари, ако е навън е много топло например.

Та, оставяй го да рита по голо дупе често и няма проблеми.



Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: Пиcaнa]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано31.05.06 15:20



не знам предното поколение датчани дали са били гледани с памперси, но стерилните мъже тук са застрашително голям брой



Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: NikiFin]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано31.05.06 15:47



броят на стерилните мъже и тези с намалена оплодителна способност се увеличава главоломно в целия свят. по данни на СЗО, за последните 30 години, броят на нормално подвижните сперматозоиди в средната мъжка сперма е спаднал на половина...
факторите са комплексни - околна среда, ядене, пиене, дишане, стрес, начин на живот...

апропо, от чисто любопитство - откога се употребяват памперси по света, някой запознат ли е? в България знам, че преди 15 години още ги нямаше.



Тема Re: Вярно ли е това?нови [re: jam]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано31.05.06 15:53



шашнахме се-добре, ама дали с памперс или с пеленка, той малкият пак е затъпкан и коките пак са на топло




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.