Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови  
Автор new* (непозната)
Публикувано28.05.06 01:45




На първи юни ще има протест в София и Пловдив за всичките неволи съпровождащи майчинството в страната ни. Моля, подпишете се в отвореното писмо до Избраните от нас и дано да бъдем чути...



Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: new*]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано28.05.06 09:16



Браво, new, хайде момичета за всички ни е важно, включете се, моля




Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: mishlentze]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано28.05.06 09:31



От себе си добавих следното и нека да не гозабравяме никога при исканията си, защото е много лесно да станеш една от тях:
Бих добавила, че за решение на демогравския срив ще допринесе и ангажирана държавна политика по въпросите на репродуктивното здраве, а по-точно НЗОК да поема изследванията и манипулациите свързани със стерилитета и защото, както вече всички научиха, 250 000 двойки работят и живеят само с мисълта за създаване на потомство!




Тема Какво се случва с проблемно забременяващитенови [re: Beни]  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано28.05.06 10:15



1. Едва обясняват защо им трябва направление
2. Ходят по частни лекари
3. Плащат си хормоналните изследвания
4. Плащат си лекарствата
5. Плащат си манипулациите, които са нужни

Ако попаднеш в списък за ин витро, то касата отпуска еди-колко си ампули за инжекции, те не ти стигат / а на някои им остават/ и купуваш още, плащайки през цялото време на лекарите, за да те гледат по частните си кабинети, "Защото в болницата е лудница и няма да мога да ти обърна внимание". Това са месеци наред по 20 лв на видеозон най-малко.

И накрая един неуспех те води до отчаяние!!!

p3/.png">

Тема Re: Какво се случва с проблемно забременяващитенови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор gladiol (непознат )
Публикувано28.05.06 10:36



И ние със съпруга ми се борихме със стерилитета 3 години. Подкрепям вени и чаено момиче. Сумите са огромни, шанса е нищожен и един провал те срива за дълго. А толкова много двойки чакат с трепет своето детенце. Теглят заеми и ги изплащат с години. И както винаги помощт от никъде, оправяй се сам.



Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: new*]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано28.05.06 11:47



Девойки, zаЩо не пуснете писмото по другите клубове и форуми в, които влиzате, мисля, че така Ще стане доста популярно...от мен го имате пуснато в Сватбени вълнения, Коzметика, Семейство, Родители и деца,България, клуб София и клуб Пловдив, Женски клуб, Мъжки клуб, ЛЮбов, Приятели, Говорим си zа секс,Българи zа България и сайта на родители в чужбина...има майки не само тук и в БГмамма.

Мисля, че Ще е добре да се раzпространи и по "градските" форуми_колкото повече хора zнаят, толкова по_добре.

Редактирано от surfline на 28.05.06 12:54.



Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: new*]  
Автор Aдpиaнa (:-))
Публикувано28.05.06 12:27



Подписах писмото и в полето за коментар написах собственото си мнение по въпроса, но за съжаление няма да мога да присъствам на протеста, защото съм на работа и не мога да се измъкна. Дано някой най-накрая да ни чуе...



Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: surfline]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано28.05.06 15:14



мечиче пусна линка и в музикалните клубове,в 20-30,30-40,40-50 ...




Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: Aдpиaнa]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано28.05.06 22:34



Сърфлайн, момичета, благодаря за съдействието

Относно точките за осиновяването и репродуктивните методи, които махнахме, момичета, 1 седмица чакам някой от сайтовете за проблемно забременяване да прояви интерес по темата и да изкаже желание да защити каузата и такова лице не се появи. Съжалявам, но не се чувствам компетентна по темата, както и останалите по-инициативни момичета, и затова решихме да махнем тези 2 точки.

Писах и в сайта за проблемно забременяване на дир.бг и в този на бг.мамма. НИКОЙ!

Ами, явно не е чак толкова ноболял проблем, след като нямаше никаква активност по темата, знам ли и аз.

Аз също много исках да оставим тези 2 точки, но при липса на интерес от най-заинтересованите какво да правя




Тема Re: Подпишете се в писмото до министри и депутати!нови [re: new*]  
Автор sysi_mysi (Съсита)
Публикувано28.05.06 22:59



1304-та съм!

[




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.