Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дневник на Априлските бебоци!  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано27.05.06 07:24



Здравейте!
Нещо се разпръснахме виртуално и реших да пусна темичка, в която да списваме това - онова.
С някои от вас се виждаме, с други ще трябва среща да правим!
Хайде, давайте отчет кое бебе колко е пораснало, колко тежи, какви ваксини му бият, какво яде, гука ли, не гука ли, гледа ли играчките? Може и снимки да праснем, за да ни е по-весела темичката.

p3/.png">

Тема Протестътнови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано27.05.06 07:25



Ще ходим ли, какво ще правим?!

p3/.png">

Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано07.06.06 09:15



Здравейте, мамета и бебоци!

Борис на два месеца вече тежи 5.600 кг., 61 см. Наддал е 1.300 кг. за един месец лакомникът и е пораснал с 6 сантиметра.

Как сте Вие? Кажете нещо за бебетата. Бобо вече започна да се буди по-рядко нощем, разбирайте поне веднъж, но все пак прави интервали по 5-6 часа между буденията. Иначе през деня бодърства понякога доста дълго, 3-4 часа, което доста ме изненадва. Изглежда има още колики, защото има плачливи периоди, а друг е път е просто неузнаваемо спокоен. Много се смее и е много весел, особено когато види батко си и неговите маймунджолъци.


Аз понякога се чувствам доста изморена покрай двамата, но взех да посвиквам. Опитвам се да почивам, когато те почиват. Когато успея, вечер си лягам по-рано. Засега спя заедно с бебето, а Калоян си спи самичък в детската стая. Мисля обаче след месец-два да ги отделя дребните, за да заеме таткото полагаемото му се място в спалнята.

Ние, т.е. аз, бебето и баткото, заминаваме в събота за провинцията за 4 седмици "на почивка", така да се каже. Да не се чудите, че сме зачезнали, защото там няма да имам интернет, освен ако не ходя до кварталното клубче, в което доста се съмнявам. Като се върнем юли, живот и здраве, вече трябва да се видим, че срамота! Пицариите имат лятото масички отвън, подходящи за мами с колички...

Това е засега от мен. Чакам новини от Вас!


Kaloyan - 06.05.2001


Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: poзi4ka]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано07.06.06 10:30



Ние сме 5560, 63 см на 2 месеца! Коликите минаха и плачем само за храна и когато сме наакани! И когато ни се пи, а пък незнаем как се прави това!




Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.06.06 20:29



Здравейте и от мен. Борислава е наддала само 640гр за първия месец, но за сметка на това е пораснала 6см. От три седмици спи в стаята на кака си защото си ляга в 22ч и става в 7ч. Много се смее на кака си и има определени играчки на които се радва. Папка добре /за съжаление АМ/ и слуша /Пу-Пу/. Мами някоя от вас живее ли в Красна поляна да си разхождаме бебоците заедно?



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Raboteshtata]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано07.06.06 21:41



С Чаената сме от Света троица и ходим там в парка!




Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор roya (мама на Емо)
Публикувано08.06.06 09:05



Здравейте от нас с Емо.
Ние сме чак на 16 юни на консултация и не знам колко сме порастнали, но на 25 май Емо беше 6,200кг. Определено растем, защото се наложи да подменим гардероба - всичко изведнъж ни отесня, дългите панталони станаха 7/8, бодитата станаха като втора кожа и т.н.
Коликите ни мъчат предимно вечер, когато наддава сериозен рев. Не съм сигурна дали са колики, защото реве когато не може да пръцне или да се изака. След това се успокоява и раздава блаженни усмивки.
Иначе си спи нощно време и се буди само веднъж към 3-4 часа. От време на време и не яде, а само дръпва един - два пъти и продължава да спи.

Можете да го видите как расте по дни в галерията, която му направих.



Целувки от нас



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор roya (мама на Емо)
Публикувано08.06.06 09:07



Вени, а нас къде ни забрави

. Живея в Зона Б18, но се разхождаме в парка Света Троица.



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: roya]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано08.06.06 10:54



Ами не съм те забравила, но ти хич не идваш?! Не излизате ли, що ли?! Та за туй така написах да видя реакция!




и не живееш в никаква Зона Б18 - там си още Света троица<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Beни на 08.06.06 10:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от Beни на 08.06.06 10:55.



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор roya (мама на Емо)
Публикувано08.06.06 11:08



Провокаторка

.

Ние имахме гости 3 дни. Идваха родителите ми с двете по-големи племенички. Има приложен и снимков материал
След това лошото време 2 пъти ни връща от входа на парка и ходихме с Емо на гости. Вчера ние имахме гости и затова напоследък не сте ни виждали...


Айде доскоро в парка, а ако много ви липсваме елате ни нагости




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.