Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: roya]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано08.06.06 12:25



Извинена си, тогава! Много сладки племеннички имаш, едната е удрала кожата на бабата! а лошото време много ни прецака - сега съм с две деца в къщи - питай ме!




Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано08.06.06 12:36



На мен ми е близо и аз се разхождам до там. Може да се разберем някои ден за среща ако искате. Поздрави от мен.



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: roya]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано08.06.06 12:44



Много сладко бебче, Ройски!!!

Отдалече се вижда, че сте много щастливи заедно. Прилича май и на двама Ви с таткото - чудесна комбинация от гени.


Kaloyan - 06.05.2001


Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано08.06.06 12:55



Вени, и аз съм в същото положение - с двете деца вкъщи, всички играчки на пода, бебето врещи периодично, а баткото непрекъснато, пералнята работи, стягам багажа - половината гардебор изваден, и всичко е един огромен хаос.


Жалко, че не живеем наблизо - щяхме по-редовно да се виждаме.


Kaloyan - 06.05.2001


Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Raboteshtata]  
Автор ЧaeнoMoмичe (тиха церемония)
Публикувано08.06.06 13:07



Може, разбира се!
Нека се оправи времето!



p3/.png">

Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: poзi4ka]  
Автор roya (мама на Емо)
Публикувано08.06.06 16:49



Мерси Розичка, мерси

.
Ние с таткото още спорим на кого прилича повече. Всеки дърпа към него си и не се знае докъде ще стигнем . Вярно е, че много си го обичаме, но всички родители си обичат отрочетата.
Предполагам, че и твоя Бобо се е разкрасил и вече поотраснал не те плаши толкова. Дай някоя снимка да му се порадваме, че кой знае кога ще се видим...

Това за снимките се отнася и до другите мами. Що си криете бебчетата? Я ги плеснете в нета да им се порадваме



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: roya]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано08.06.06 17:32




Ето го и Мати!
Розичка, много искам да се видим, ама ти сега заминаваш и няма май да е скоро! Хайде дай някоя снимка поне!
Работещата, ние сме в градинката всеки ден, стига да не вали, на алеята от центъра към Цар Симеон! Тия дни съм с едно ярко червено яке, заради лошото време.




Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано09.06.06 10:22



Вени, много готин е бебока. Изобщо всички сте много готини - разгледах цялото албумче.

Да е жив и здрав и да порасне голям дангалака.

Аз още не съм направила албумче на бебето.
Но ако някой иска снимки, да даде имейл - ще му пратя. Малко се очовечи вече грозничето наистина.


Kaloyan - 06.05.2001


Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Beни]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано09.06.06 11:43



Много е сладък бебо. За съжаление Ивана е болна и с излизаме по съвсем малко с Борислава. В понеделник като отиде на градина и ако е хубаво времето с удоволствие ще се разходя до там.



Тема Re: Дневник на Априлските бебоци!нови [re: Raboteshtata]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано09.06.06 14:51



venus_melena@yahoo.com





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.