Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Септември-Октомври'2006  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано18.05.06 22:48



Мили момичета,

Пускам нова темичката..старата се попрепълни, а и там никой не иска да пише.

Предлагам да се преброим и най накрая да се запознаем може би...че в предната тема всеки пишеше, но кой от къде и как и защо не беше много ясно



И така аз започвам.

Казвам се Мария, на 25 г. съм от Бургас, но живея в Монреал от няколко години..
Първа бременност. За сега бебето е определно за мъжко и трябва да се роди на 2 октомври.


Хайде давайте, сега сте вие



Тема Re: Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор Meri Popins (оптимист)
Публикувано19.05.06 07:19



Здравейте всички,
Казвам се Силвия и понастоящем живея в София. Бебето е първо и много желано от нас.Борихме се 6 години със стерилитет и сега малко ние е трудно още да осъзнаем, че най-накрая нещата станаха, въпреки, че съм вече в началото на 5 месец. На моменти много се радваме, после ни е страх и така май ще си е до края.
Много се радвам, че пусна темата.Ти малко ме изпревари, защото аз си мислех да пусна такава и да питам за мами, които чакат бебета по същото време като мен-края на октомври и живеят в Студентски град, за да си ходим насам натам заедно, (пишете на бележки)

Редактирано от Meri Popins на 19.05.06 08:40.



Тема Re: Октомври'2006нови [re: Meri Popins]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано19.05.06 10:13



Zdraveite.Az se kazvam Ekaterina na 23 godini.Imam dashterichka na godina i deset meseca.Jiveem v Sofija-Mladost4.Za sega kazaha che bebeto koeto chakam mai pak shte e momichence.Termina mi e na 6-ti oktomvri.
Celuvki



Тема Re: Октомври'2006нови [re: ketintze]  
Автор borq (непознат )
Публикувано19.05.06 10:55



Здравейте, казвам се Малина на 33год. от София. Имам дъщеря на 12год. и сега чакам момиченце на 3 октомври.Ходя на кансултация в Шейново и там ще раждам.
Целувки и от мен



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор mira sm (непознат )
Публикувано19.05.06 14:02



Здравейте и от мен мили мами. Аз съм с термин 30 октомври и го чакам с нетърпение.Живея в София, Овча Купел 1 и ще се радвам да се запозная и с други мами с които да си се разхождаме в летните часове.
Някоя от вас правили си изследванието на Даун ,защото ми предстои другата седмица и ще чакам мнения за това.
Благодаря предварително.




Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: mira sm]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано19.05.06 15:11



Ехаааа, колко много мами!

Много се радвам че пишете. Вижте колко много мами сте от София и сте в София!!! Събирайте се и на кафетаааааа и на разходкиииии.
Ораганизирайте се, че иначе трябва да дойда!!!:-)

Кети, на който му върви на момичета...си му върви на момичета:-) Аз лично много исках момиченце, но...каквото такова в крайна сметка:-)

Поздрави на всички вас и се пазете!



Тема Re:Daunнови [re: deeper_m]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано19.05.06 16:39



Da az predi mesec njakade si pravih izsledvaneto na Daun.Otivash i ti vzimat krav mnogo e prosto.Ne trjabva da e nagladno.No to samo dava informacija kakav e riska deteto da se razbolee, a dali tova shte stane nikoi nemoje predvaritelno da ti kaje.Ne se pritesnjavai vsichko shte mine ok.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор pak mama (dovolna)
Публикувано20.05.06 10:58



Zdraveite!
Kazvam se Maria i chakav vtoro detence .Termina mi e na 28 oktomvri. Pqrvoto mi e momche ,a vtoroto oshte ne znam, no kakvoto i de smo da e zivo i zdravo.
Jiveia v Sofia i sqm na 33godini. Mnogo se radvam da se zapoznaem i da omeniame opit zaedno.
Uspeh na vsichki.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано22.05.06 14:49



охоооо, пропуснала съм
Аз се казвам Александра, от София на 30 г. малкият мъж го очакваме на 20 септември, няколко дни преди рождения ден на мама



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: manhattan]  
Автор elito1 (непознат)
Публикувано22.05.06 16:49



Здравейте!

Аз съм на 26г. от София. Термина ми е 29 октомври. Казаха че ще е момиченце и ще ми е първо.
Тази седмица имах малък проблем, но май всичко се размина. Заради силна кашлица получих 2см отлепване на плацентата и прокървих еднократно. Така се стреснах! Помогнаха ми в Майчин дом. Условията там са лоши, но важното е че помагат! Сега трябва да пазя леглото! Ако някой е имал подобен проблем - споделете!
Приятна бременност на всички!



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: elito1]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано23.05.06 16:47



Здравейте и от нас

Как сте мами? Искам да ви питам как сте с килограмите..??? Аз от нацхалото на бременноста се оказва че съм качила 6!!!!
Това ми се струва множко..а най интересното е, че аз не се чувствам като със 6 кила отгоре..:-((( В смисъл, знам че съм напълняла....но 6 кг са си 6 кг!!!!

Малко съм стресирана...меко казано. Пък..съм си гладна.

Споделете при вас как е

Поздрави и лека седмица на всички



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано23.05.06 16:59



и аз 6 и не знам къде са. всички ме хвалят, че съм много слабичка и елегантна, но както казваш 6 кила са си 6 кила. а последното тримесечие кво ще правимто тогава се хвърчи яко. максимумът, който съм си отпусналае 12 кг. до края. ама ако я карам така........



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: manhattan]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано23.05.06 17:07



Здравей ман,

Ти си и 2 седмици пред мен..Не знам, в чудо се видях. И на мен така всички ми обясняват че на външен вид съм си същата...Усещам че пълнея, но не мога да разбера къде отиват..Аз понеже съм по-пълна..казаха ми до края не повече от 12-ина..И аз не искам повече, ама...то и сега не искам да са 6 отгоре, а те са си.

После ще правим диети..то се е видяло...



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: manhattan]  
Автор mira sm (непознат )
Публикувано23.05.06 20:28



И аз да ви се оплача много взеха да ми тежат килограмите напоследък,качила съм около 4 кг но ми се струват много и коремчето ми взе да расте имам чувството че вървя напред с него.Освен това доста се изморявам .



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: mira sm]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано24.05.06 00:44



Привет и на теб Мира,

И аз много се измарям...и все гледам да си полегна...и да подремна даже ако може! Но то си е нормално...

И килцата са си нормални ама..в рамки де

Ти в кой месец си?



Тема Честит празник!нови [re: deeper_m]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано24.05.06 10:31



Честит празник, мамчета!
Надявам се, че латиницата няма да измести кирилицата във всички форуми. Защото заради нас братята Кирил и Методий са се трудили да създадат нашата си азбука.

Как се чувствате в тези горещини? На мен краката започнаха да ми отичат вече и никак не е приятно... Вие как се справяте? А искам да ви попитам и от къде сте обновили гардероба си , защото аз не мога да си намеря подходящи дрехи из близките магазини... . А в тези топли дни в центъра не ми се ходи... Аз по принцип не се погаждам с горещините и сега не смея да ходя много по слънцето и в душния градски транспорт. И това е мястото да се запознаем : Аз съм от София, и по- точно от "Надежда". Ще се радвам, ако има и други мамчета от "Надежда", та да можем да се разхождаме заедно - Северният парк е близо .
До скоро!




Тема Re: Честит празник!нови [re: e_mili_1]  
Автор mira sm (непознат )
Публикувано24.05.06 23:19



Ами какво да ти кажа deeper_m имам чувството че от доста време вече съм бременна но за съжаление съм едва в 17г.с. иска ми се по-барзо да расте бебчо но не става .
Пожелавам на всички ви по леки мигове в тия жеги.



Тема Re: Магазин "Мамма"нови [re: e_mili_1]  
Автор mishelinka (непознат )
Публикувано25.05.06 20:05



Здравейте,
Аз живея в София, Младост 1а. Термин - 21 септември.
Намрих един страхотен магазин на Солунска и Самуил за бременни "Мамма". Само дето е малко скъпичко, ама то и в другите е така , а дрехите са ужасни.



Тема Списъкнови [re: mishelinka]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано26.05.06 17:19



Здравейте мами,

Направих списък по ред на номерата...Който не се види в него да не ми се сърди, а да се обади да попълним данните!!

1. manhattan (Александра) - термин 20.09.2006

2. mishelinka - термин 21.09.2006

3. deeper_m (Мария) - термин 02.10.2006 - 1во бебе

4. borq (Малина) - термин 03.10.2006 - 2ро бебе

5. ketintze (Екатерина) - термин 06.10.2006 - 2ро бебе

6. pak mama (Мария) - термин 28.10.2006 - 2ро бебе

7. elito1 - термин 29.10. 2006 - 1во бебе

8. mira sm - термин 30.10. 2006

9. Meri Popins (Силвия) - термин края на 10.06 - 1во бебе



Тема Re: Списъкнови [re: deeper_m]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано26.05.06 19:54



Mili mami zdraveite.Posledno se okaza che shte imam momchence.Mojata lekarka me gleda vav vtornik, i e sigurna.Predi tova bjah hodila na fetalnata i me gleda edin maj i toi togava mi beshe kazal che mai e momiche ama ne bil siguren i taka, i az mnogo mnogo ne mu povjarvah. Beshe njakakav mladok i mnogo stranen.A pak tja vse pak mi pozna parvoto i imam vjara
Kak ste inache?Na men mi se pojaviha hemoroidi.Mnogo neprijatna rabota.Sega se maja s edno mazilo.



Тема Re: Списъкнови [re: ketintze]  
Автор hera_76 (бъдеща мама)
Публикувано28.05.06 17:39



Здравейте и от нас
Казвам се Евдокия и съм вече на 30 г. Чакаме първото си детенце на 04.10.2006 и за сега е момченце. Забравих да пиша, че съм от Стара Загора.
Относно мазилата...се мажа с Кеч балсам и с крема на Дева против стрии но знам, че всичко е до кожа.



Тема запушен носнови [re: hera_76]  
Автор mishelinka (непознат )
Публикувано28.05.06 22:28



Имам един проблем. Още откакто забременях ми е запишен носа почти през цялото време. Отначало си мислех, че съм настинала, после прочетох, че на бременните лигавицата им се променяла и било нормално. Но вече страшно ме дразни да не могам да дишам през носа.
Има ли някой подобен проблем и как се лекува? Аз все забравям да питам лекарката, но следващият път вече....то не се идържа.



Тема Re: запушен носнови [re: mishelinka]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано29.05.06 06:24



Здравей mishelinka,

Пръскай такъв разтвор...вода и сол. Не знам как се казва, физиологичен май беше...Тук при мен се казва Salinex. На мен ми помага много. Носа ми е запушен само като сум грипава и болна, в смисъл не хронично, но..този разтвор ми помага. Дано помогне и на теб!




Тема Re: Списъкнови [re: hera_76]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано29.05.06 06:25



Здравей,

Добре дошла при нас и леко бременеене!

Добавям те в списъка



Тема Re: Списъкнови [re: deeper_m]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано29.05.06 09:32



Здравей!
Моят термин е 21 септември. Пише го в предишната тема - провери там и за други мамчета.



Тема Re: запушен носнови [re: deeper_m]  
Автор mishelinka (непознат )
Публикувано29.05.06 20:47



Благодаря ти за отговора. Това го пробвах от 1 седмица, но не помага



Тема Re: Триизмерен видеозоннови [re: deeper_m]  
Автор mira sm (непознат )
Публикувано30.05.06 19:00



Здравейте искам да попитам мамите които са ходили на триизмерен видеозон при
доктор Мазнейкова на новият им адрес на бул. България .Какви са впечатленията ви от нея и дали си заслужава да давам 70лв.
Благодаря ви предварително.

Редактирано от mira sm на 30.05.06 19:00.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор elito1 (непознат)
Публикувано31.05.06 16:59



Здравейте,

Хайде да направим списък и на магазините с дрехи за бременни! Аз знам само два - на Пиротска 9 и зад съдебната палата в София!
Засягам тази тема защото всичко вече ми е малко и не мога да си намерия хубави летни дрешки



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: elito1]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано31.05.06 17:25



ами аз не си купувам дрехи за бременни, защото са потресаващо ужасни ние сме бременни, красиви, прекрасни и не трябва да приличаме на тетки
аз си купувам нормални дрехи в по-големи размери. преобладаващо рокли - удобно, прохладно и романтично



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: manhattan]  
Автор deeper_m (непознат)
Публикувано31.05.06 18:02



Здравейте,

Аз също съм зле с дрехите. И тук са ужасни и последното нещо, което искам е да приличам на леличка.
В темата за магазините не мога да се включа, защото не съм в България, но съм за идеята колкото се може по малко "бременелски" дрехи да се купуват. Наистина са направени все едно че като сме бременни, трябва да ходим като циганки



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано01.06.06 10:53



Добре са си тези, които могат да си ги ушият самички



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: e_mili_1]  
Автор mira sm (нетърпеливата)
Публикувано01.06.06 12:29



Да права си аз смятам да направя точно това,и без туй имам доста платове които могат да ми свършат добра работа .На другите мами желая късмет.



Тема Re: Kakvo mi se sluchiнови [re: mira sm]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано01.06.06 15:33



Zdraveite ot men.Da vi se oplacha vchera prokarvih , i mnogo se oplashih.Beshe malko , no vse pak ne e hubavo.Bjah pri lekarkata i tja me uspokoi da ne se pritesnjavam, vsichko shtjalo da bade nared.Poluchilo se e ne tolkova ot fizichesko prenatovarvane , a ot stres.Poneje brat mi tezi dni e zle i go operiraha onzi den i az javno sam se pritesnila dosta i tova e okazalo vlijanie.Sega pija edna shepa s lekarstva i kapki ot valerijan.Pak i Emi neshto se opitva da se razboljava.pisna mi veche



Тема Re: Kakvo mi se sluchiнови [re: ketintze]  
Автор mira sm (нетърпеливата)
Публикувано01.06.06 21:01



Не е добре да се притесняваш да не си докараш и друга беля.Брат ти ще се оправи не се коси а ти се пази и ще видиш че нещета ще се наредят от самосебе си,само се успокой.
Желая ти спокоини дни от тук напред.



Тема скрининг-?нови [re: deeper_m]  
Автор loreta_27 (новак)
Публикувано02.06.06 11:27



Момичета понеже вървите месец напред пред мен ми се иска да Ви попитам правиха ли Ви скрининг? Какво показват резултатите от това изследване? Казаха ми, че ще стане след 2 седмици. Имам още една да почакам и наистина се притеснявам дали всичко е наред


Освен това изследване са ми взеали веднъж само кръв и урина.
При Вас как е? Какви изследвания Ви правят?




Тема Re: скрининг-?нови [re: loreta_27]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано02.06.06 15:54



Здравей loreta_27!

Аз скрининг не съм правила. Тук, където съм, не правят. Гледат на 3D видеозон и казват че е достатъчно.

И понеже ти четох темата за стреса искам и аз да ти кажа - по спокойно!!! Аз също в началото много плаках-мъжа ми се беше луднал с мен...Но е период, който трябва да мине...А на теб, като ти гледам седмиците-ти е време да минава!!!

Лека бременност ти пожелавам и спокойно!!!!! Всичко ще е наред





Тема Re: скрининг-?нови [re: deeper_m]  
Автор Passion (член)
Публикувано05.06.06 15:03



На 26г съм и живея в София. На 27 септември (или по-рано) чакаме второто съкровище, имаме си една кака Ели.
От първата бременност имам панталон и гащеризон, но са зимни, сега си купих страхотен летен панталон, плитък, от Асита - магазина на Графа, под колоните. Не е много удобен, обаче, постоянно ми се смъква. Блузи, туники и такива не ми се е налагало да си купувам, щото съм дребничка и всичко си ми става. Мислех за рокля, ама из парка да клеча в рокля и да се катеря по пързалките с нея не ми се струва удачно, а и без това другаде не ходя..
Качила съм 4кг и се чувствам страхотно, не усещам, че съм бременна, акивна съм си много, само да можеше малко повече да поспивам.. Корема ми е огромен - като към 7ми месец от миналата бременност.
Каката чака с нетърпение бебето да порастне, чичото да го извади и тя да го гушка цялото:) Много ми цунка корема и сутрин като ме прескача в леглото, за да иде да се гушне при тати сама си казва, че не трябва да се обляга на мама на коремчето:)
Предния път не ме беше страх от раждането въобще, но сега, колкото повече наближава, почва да ме хваща шубето:( Най-вече за Елито - как ще се справят сами вкъщи, как ще го преживее тя и тн. Надявам се да стане чудо, да родя нормално и максимално бързо да съм си обартно вкъщи.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор mishelinka (непознат )
Публикувано09.06.06 17:34



Здравейте,

вчера бях на консултация, оказа се че имам лека анемия и ми предписаха Магнерич. Също така докторката ме нахока, че съм наддала 9 кг, а съм в 25 гс и да не пълнея толкова.

Това е от мен, вие как сте?



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: mishelinka]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано09.06.06 19:06



mishelinka,

Нека си хокат..

. Бебето нали е добре? Аз съм във вторник...да ме понахокат и мен



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: mishelinka]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано11.06.06 10:46



Ne i se vrazvai na doktorkata za kilogramite.Ti ne si vinovna.Az s parvata si bremennost bjah kachila 25 kg, kato sam jala samo plodove i zelenchuci.Poneje pak bjah bremenna ljatoto i ot jegite ne mi se jadeshe nishto drugo.Palnee si organizma kolkoto si iska i ti nishto osobenno nemojesh da napravish.Posle kato rodih bez dieta si svalih kilogramite za 6 meseca, ei taka ot samosebesi.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: ketintze]  
Автор mishelinka (непознат )
Публикувано12.06.06 17:21



Мерси за отговорите, надявам се, че при вас всичко е ОК. Особено при теб, ketintze. Желая ви повече спокойствие





Тема Може ли да се включа?нови [re: mishelinka]  
Автор liuboznaika (любопиткова)
Публикувано17.06.06 15:20



Здравейте,аз съм Ради от Асеновград ,на 25 съм ,в 22 г.с ,не знам още пола ,но е много чакано /8 години / и няма значение.Терминът ми е 20 октомври-дано всчичко е наред с нас,пожелавам го и на всички вас -Успех!



Тема Re: Може ли да се включа?нови [re: liuboznaika]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано18.06.06 07:49



Здравей Ради,

Първо честито и добре дошла при нас!!!
Нещо не мога да правя корекции по списъка с мамите и термините, но скоро ще направя нов - ако някой не го направи преди мен разбира се

.

Надявям се да обменяме опит..и да споделяме. Нали за това сме тук..А на финали здрави и добри бебета!

До скоро



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор elito1 (непознат)
Публикувано25.06.06 08:22



Здравейте,
Как понасяте жегите? Започнаха ли да ви се понадуват ръцете и краката? Аз лично след разходка ако е било по топло не мога да си сваля пръстените!
Има ли някой запек? Ям по 1кг. череши на ден и не помага





Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: elito1]  
Автор mishelinka (непознат )
Публикувано27.06.06 12:24



Да, и на мен ми се подуват, но вече свикнах. А за запека, аз имах преди да забременея,а сега като че ли съм по-редовна. Странно. Но затова пък страдам от непрекъснато запушен нос. Също така ми се схващат малките пръсти (кутрето) на ръцете. Това било от липса на магнезий. И крампи на прасците също имам. Хемоглубина ми беше 116 и също с магнезия ми предписаха и желязо. Това е от мен. Приятен и усмихнат ден!!!



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: elito1]  
Автор vkw (новак)
Публикувано27.06.06 19:42



Hi4 i ne 4akai 4ere6ite da ti pomognat. Na men mi predpisaha MAGNESIA protiv zapek. Ot dnes zapo4vam da go pia......dano da pomogne.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: elito1]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано28.06.06 12:18



Здравейте!
Как понасям жегите ли? Чувствам се като парен котел! Краката почти не могат да ми спаднат, въпреки геловете за мазане. Имам чувството, че ще се пръснат. А пръстени въобще не слагам вече, за да не затруднявам кръвообращението.
Добре е , че запек нямам - може би динята ми помага, а и ме разхлажда.
И никакви разходки под слънцето! Само сутрин или вечер.
Пожелавам си (а и на всички вас) по-прохладно лято.





Тема За подутите краканови [re: e_mili_1]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано28.06.06 15:55



Здравейте,

На мен ми се подуха краката много..само веднъж. Ще ви кажа бабешката рецепта от която аз се оправих и да чукна на дърво от тогава не съм се "подувала" защото непрекъснато си пия чайчето. Чай от магданоз. Варите си просто чайче и си го пиете. Пропорциите са ми на око...Вода като се замисля около 3 чаши..такива за кафе големи..И една "стиска" магданоз.
Пробвайте и дано има ефект!!

Поздрави от мен и наистина..дано е по-прохладно лятото





Тема Re: За подутите краканови [re: deeper_m]  
Автор doni972 (непознат )
Публикувано11.07.06 17:58



Здравейте и от мен!
Казвам се Дони и съм от Бургас, но от няколко месец живея в Ст.Загора .Терминът ми е 17 септември и очаквам с нетърпение този ден.Тъй като имам церквиална недостатъчност ми поставиха серклажи бременността ми попада в категорията рискова.
Пожелавам успешно бременеене на всички бъдещи мами и целувки.





Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор doni972 (непознат)
Публикувано12.07.06 17:42



къде сте момичета???
Да не би всички да сте някъде на морския бряг и само аз сам самичка да се потя в тези горещини пред компютъра......



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: doni972]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано13.07.06 06:25



Здравей:-)

Тук сме тук сме....Само че и аз напоследък много се потя и гледам да стоя далеч от компютъра...

Как са нещатата при теб? На мен ми тежи коремчето...не знам дали не ми е раничко още,,,,



Иначе бебо много мърда и рита и бута...Сигурно и на него му е топличко.

Като ти видях лентичката се сетих че и аз трябва да сменя моята..Чакахме го момиче, но последно уж се оказа мъж:-))

Поздрави



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор doni972 (непознат)
Публикувано13.07.06 23:19



да си кажа честно и на мен ми е много топличко, обаче каквоо друго ми остава освен по цял ден да се ровя из разните му страници в интернерт.и без това трябва да не мърдам много-много.
а жегите направо ме убиват.....по принцип съм свикнала на друг климат-малко по-влажен, а тук , където съм сега е по-сух.
нооооооооо трябва да се справим, нали така мамчета???повечето мина :)))
а и моето коремче ми тежи и си мисля , че докато ми дойде времето ще стана слонче...
а бебока е от по-мързеливите , не е толкова подвижен и не ме бута толкова силно....
а за лентичката---и ние преди 2-3 месеца бяхме момиченце,ама :)))))))) видеозона документира друго





Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: doni972]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано14.07.06 00:21



Ти къде си?





Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор doni972 (непознат)
Публикувано14.07.06 09:45



от февруари живея в Стара Загора, но иначе съм от Бургас ( или бях ....)


а ти?



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: doni972]  
Автор nedover4iva (новак)
Публикувано14.07.06 15:29



Ето ме и мен!
За първи път съм на път да стана мама, след 5 години борба със стерилитета. Вече съм в 27 г. с., а терминът ми е 19 октомври. Вече видяхме пишока на бебчо и мислим за мъжки имена. Лошото е, че е с дупето надолу, а плацентата ми е много ниско и според доктора ми именно тя пречи на плода да се завърти, но все пак не е невъзможно.
Успех на всички мамчета!

Пропуснах да отбележа - от Пловдив съм, на 29 години и ще раждам в родилен дом "Весела".

Редактирано от nedover4iva на 14.07.06 15:30.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: nedover4iva]  
Автор *щypчo* (новак)
Публикувано14.07.06 17:27



Честито!!!
Дано бебчо намери начин да се завърти..пък..ако не- не го мисли - ще го извадят и така.
Важното е да си здрава,усмихната и бременеенето ти да е леко.
Късмет!




Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: doni972]  
Автор deeper_m (новак)
Публикувано14.07.06 19:38



Ааа и аз съм от Бургас...Живея в Канада обаче...





Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: deeper_m]  
Автор doni972 (непознат)
Публикувано14.07.06 19:45



е страхотно и за двете/Бургас и Канада/ и каксе озова там????



Недоверчива, не се бой и моето бебе беше с дупето напред,но преди седмица , когато се преглеждахме вече се беше обърнало нормално .
ех, тези мъже ....какво да ги правиш-Все на опъки ще ти застанат.



Тема Re: Септември-Октомври'2006нови [re: doni972]  
Автор e_mili_1 (нова )
Публикувано26.07.06 10:19



Къде се загубихтер майчета? Нещо времето като че ли лети... моментът наближава =) Как се чувствате?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.