Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема много ме дразнинови  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано17.05.06 16:03



на последък свекито.Знам че много от вас биха ме упрекнали но искам да си споделя пак каквото ще да става.Свеки ми помага много от както се е родила малката,но се наложи да започна работа и съм по цял ден извън кащи.Когато се прибера вечер в къщи и искам да се п0орадвам на детето си бабата започва...Не я пипай така,защо си я облякла така???,Защо закъсня?,И куп други неща... Аз имам възможност да си взимам детето на работа с мен,но като им кажа в къщи утр я взимам и свеки ми вика ааааа Няма да я взимаш....и на въпроса защо се отговаря аз да съм спокойна....За какво да е спокойна нали аз съм му майка на това дете....Много се ядосвам и най лошото е че за момента не мога да й казвам нищо на въпреки по простата причина че вместо да седи по цял ден с мен детето в един офис бабата го разхожда навън а и както вече казах в къщи всичко е на 6 като се прибера.....Незнам как да си скривам яда понякога и как да и обясня че тя триабва да си знае мястото и да престане да ме командва....



Тема Re: много ме дразнинови [re: balerinkata]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано17.05.06 16:56



Zashto ne sednesh da pogovorish otkrito s neja???



Тема Re: много ме дразнинови [re: ketintze]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано17.05.06 17:01



Защото е възрастна на 61 години и ще ме разбере погрешно.Поне от малките забележкикоито съм и правила съм останала с такова впечатление.



Тема Re: много ме дразнинови [re: balerinkata]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано17.05.06 17:51



Има 2 варианта - или ти говориш директно и си отстояваш мнението, все пак детето е твое, или търпиш.
В zависимост от това как ти го обясниш, има вариант и да те раzбере правилно, нали така
Аz бих намекнала, че искаш да я пуснеш на ясла, да видим как би реагирала. Важното е да не си мисли, че тя владее ситуацията.

5drerrrrrrrrru ncxf n joelk jmksfjw we eq cgy<tfvqw trqwvrf qvw vt <


Тема Re: много ме дразнинови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано17.05.06 18:21



Ами вzимай си я малката с теб...преz обедната почивка Ще я раzхождаШ, после след работа пак, като държиШ проzореца в офиса ти отворен Ще има достатъчно свеж въzдух... какво да кажа друго, че някой, ако ми каже да не пипам едикак си Симона не мога да гарантирам zа реакцията ми, но все пак ние с татко и сами си я гледаме, а ти трябва да се съобраzяваШ с нейната помоЩ.




Тема Re: много ме дразнинови [re: balerinkata]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано17.05.06 20:52



Започни да нареждаш ти. Сунтринта й казваш с какво да облече малката, кога и как да я храни ... Всяка сутрин й давай нареждания и след това питай дали са изпълнени. Така ще усети, че ти си водещата фигура - майката. Изисквай да се съобразява с твоя начин на гледане на детето, но не пропускай да я похвалиш и да и благодариш за помощта. Така и двете ще сте доволни.



Тема Re: много ме дразнинови [re: di_ma]  
Автор simna (новак)
Публикувано18.05.06 10:45



а защо не се обсъжда варианта за действие чрез мъжа?! Все пак той й е син...



Тема Re: много ме дразнинови [re: simna]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано18.05.06 11:09



Аз му пилих снощи на главата,защото след като обясних на свеки че за пижама не желая да обличам една блузка а свеки и я облече вече ми кипна и го почнах.....А той каза че щял да вземе нещата в свои ръце.Не искам да се карам с нея ама тя е решила че ще бъде тартор в къши и си прави каквото си поиска.



Тема Re: много ме дразнинови [re: simna]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано18.05.06 12:00



И все пак тя му е майка...



Тема Re: много ме дразнинови [re: di_ma]  
Автор Aйeз Ceдaй ((бойна))
Публикувано18.05.06 12:14



Абсолютно съгласна. Според мен най-правилния подход.
така и двете страни ще са доволни. Ти - водещата фигура и бабата -"видите ли снахата оценява помощта ми".
Пробвай така вместо да се косиш и ядосваш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.