Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема септември-октомври-2006нови  
Автор ketintze (непознат )
Публикувано13.02.06 17:08



Zdraveite.Az sam na 23 godini ot sofija i imam momichence na godina i sedem meseca.Skoro razbrah che chakam oshte edno bebe.Zatova kato vidjah che njama tema za tezi meseci reshih da pusna.Az da si priznaja ot kakto rodih mnogo rjadko vlizam tuk i samo chetjah, no sega malkata trjagva na jasla i shte imam vreme da obshtuvam s drugi maiki.Za men shte bade udovolstvie ako ima i drugi.

Редактирано от Чeтa на 16.02.06 21:59.



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: ketintze]  
Автор Passion (минаващ)
Публикувано13.02.06 17:50



Здрасти!
Аз съм с термин 27 септември, но сигурно бебчо ще дойде по-рано, защото ще е секцио. Имаме си една бъдеща кака на годинка и 11 месеца почти, която отсега казва как като дойде бебето ще стане кака и ще му дава на мама гърдичката да папка. ?Целува ми корема, от време на време иска да цунка и бебчето в на тати коремчето:)))
Аз се чувствам отвратително, нищо почти не мога да хапвам, всякакви миризми ме дразнят, постоянно имам гаден горчив вкус в устата. А предната бременност не я усетих. Дано да свършва скоро това.
Бях си обещала да направя така, че Елито никога да не се чувства пренебрегната заради бебето, а отсега има моменти, когато сигурно се чувства така:( Като ми е лощо и лежа, тя плаче, че не иска на мама да и е лощичко и ме кара да ставам:(





Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: Passion]  
Автор ketintze (непознат )
Публикувано13.02.06 18:16



Ami az ot kakto razbrah nesam sprjala da povrashtam.parvata mi bremennost beshe takava i mnogo se nadjavah sega da nesam taka, no uvi pak povrashtam i sam na injekcii protiv povrashtane.I az ot vreme na vreme prenebregvam mojata malka Emi, no kakvo da se pravi kogato mi e zle.i az chesto leja, nadjavam se tova obache da ne prodalji dalgo vreme, do kraja na tozi mesec.Inache i nie kato ja popitame kade shte ima bebche i tja mi gali koremcheto.Ti mislish li che shte ne e mnogo trudno, poneje horata okolo men mnogo me plashat?



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: ketintze]  
Автор Acя ()
Публикувано13.02.06 18:37



и аз чакам бебче през септември!тъкмо се чудех защо няма тема за септември !аз съм на 26 и имам момиченце Елена на 2 години и 3 месеца!тя обаче все още не може да разбере за бебето в корема , бебетата са в колички, като стане дума за бебе ми носи някоя от нейните кукли !
за прилошаването на мен също ми е много лошо!няма ден без да ми е гадно, или главоболие или гадене или болки в корема и кръста.......ще издържим още малко !
поздрави и целувки на вас дечицата и коремчетата!



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: Acя]  
Автор deeper_m (непознат )
Публикувано14.02.06 15:19



Здравейте,

Аз съм бременна за пръв път...и термина ми е за 2-и октомври..Не се оплаквам от кооооой знае колко да ми е лошо..но не ми е и особено комфортно де:-)) Но то сигурно е нормално!! Надявам се да подържаме контакт. Аз съм в Канада и контакта ще е само интернетен, но и това е нещо!!!!

И честит празник на всички обичани и обичащи!!!!

Леко бременеене на всички



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: deeper_m]  
Автор ketintze (непознат )
Публикувано14.02.06 15:38



To veche stanahme poveche, radvame se che i ti se prisaedinjavash kam nas.Nishto che si tolkova daleche, shte si pishem.Moja termin e za 06.10.
Javno vsjaka bremennost proticha razlichno poneje na men mi stava mnogo losho, po tochno povrashtam.No nadejdata che shte mi mine po barzo me krepi



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: ketintze]  
Автор mamasladurana (непознат )
Публикувано14.02.06 17:43



Включвам се и аз. Ще ставам отново мама през октомври. Терминът ми е 16.
Имам дъщеричка на 1 годинка. С таткото винаги сме искали да имаме 2 дечица за да не им е скучно. Засега се чувствам много добре, но препоръката да полежвам повече е мираж, та ние ходим от около месец и нямам никакви шансове.

Лека и безпроблемна бременност на всички.



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: ketintze]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано14.02.06 17:52



Здравейте бъдещи септемврийски и октомврийски мами!

Аз съм мама на октомврийско мъжленце 2005 година. Роди се на 6. окт. и е едно прекрасно, спокойно и добро детенце!

Искам да пожелая на всички вас бъдещи мами да имате една безпроблемна и лека бременност! А на есен да се радвате на здрави и хубави бебенца!

Поздрави!!!




Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: ®]  
Автор mama_tedi (малко бременна)
Публикувано14.02.06 18:45



здравейте,да се присъединя и аз към вас!
моят термин е 10.септември.2006г за мен това е първа бременност,на 22 год съм от русе.
моите симптоми вече по отшумяха,ама аз съм в 10седмица,и се надявам както пише по книгите до 12-тата седмица да свърши тази мъка.
успех на всички,и по-често милвайте коремчетата.



Тема Re: septemvri-oktomvri-2006нови [re: mama_tedi]  
Автор deeper_m (непознат )
Публикувано14.02.06 18:56



Еххх, колко много мами сме се събрали за тогава!!!
Някак си май е по-лесно като има с кого да обменя човек опит....

Много се радвам че всеки има достъп до форума!!!Напоследък имам толкова много работа...а само тук стоя и четааааа ли четааааа:




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.