Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Еее ти пък!нови [re: new*]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано08.05.06 22:09



Да бе добре,че някой се сети отвреме навреме да ни поизтупа от прахта.Ню поздрави на Гери,а за бременеенето сериозна съм.Последно преди доста месеци бейб пусна мухата,че е с положителен тест ама дали Моника е вече как кой знае,не влиза момичето вече тук ех



Тема Re: Гепи ме носталгията...нови [re: di_ma]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано08.05.06 22:10



диме вие с албенади и Ружето сте от отличничките



Тема Re: Еее ти пък!нови [re: ruja72]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано08.05.06 22:12



А Руже ма я виж мъничкото ти е порастнало вече,ти последно беше в Париж нали още ли сте там



Тема Re: Гепи ме носталгията...нови [re: geminarius]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано08.05.06 22:24



ха, аз не съм излизала от това състояние
иска ми се постоянно да съм бременна ама нейсе...
толкова ми беше хубаво първия път, но подозирам че втория няма да е така
какво ще кажат "гърмяните" мами, има ли разлика м/у първия и втория път?



Тема Re: Гепи ме носталгията...нови [re: zlatkap]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано08.05.06 23:16



Ми има, има разлика!
Втората бременност минава много по-бързо и много по-приятно. Когато гушнеш второто бебенце, се учудваш колко много място има всъщност в душата ти и знаеш, че си открила за света и себе си още една мъничка вселена. Завивайки нощем едното и целувайки тихичко другото, чувстваш, че няма как да бъдеш по-щастлива. Второто дете ти дава шанс да поправиш някои грешки от предния път, но в същото време те провокира от самото си раждане, защото е безкрайно различно. Да, има трудности, независимо каква е разликата между двете. Но пък колкото повече даваш, толкова повече получаваш. В тоя ход на мисли, да се радваш на три или четири деца сигурно е нещо страхотно

От все сърце ви пожелавам скорошно бремелинство и да знаете, много е хубаво!

Давид 21.12.03





Тема Re: Гепи ме носталгията...нови [re: geminarius]  
Автор Aдpиaнa (:-))
Публикувано08.05.06 23:57



То и мен ме е замъчила носталгията от известно време, но не смея да си го призная Твоята Сара е станала голяма сладурана. Освен и аз да се присъединя и да чакам да кажете кога ще почнете да действате по въпроса за второ, та пак да станем по-активни в писането, не само в четенето



Тема Re: Еее ти пък!нови [re: bimba]  
Автор new* (непозната)
Публикувано08.05.06 23:58



Благодаря за поздравите:). И на Вики много поздрави от Гери, която спи вече ...хе!
Абе и аз съм сериозна със забременяванката, но да видя към кой бранш за работа ще се ориентирам, че все пак нещо трябва да правя, а не да стоя в къщи бременна само.
Дано се улучим стари другари в отчетни теми и да си философстваме късно през ноща. Хубаво време беше... Жалко, че не поддържаме никаква връзка вече.



Тема Re: Еее ти пък!нови [re: bimba]  
Автор ruja72 (член)
Публикувано09.05.06 08:47



Да пораснала е и вече се опитва да ходи, та лудницата е още по-голяма. Ние вече не сме до Париж, преместихме се в друг регион на границата със Швейцария



Тема Re: Гепи ме носталгията...нови [re: bimba]  
Автор ruja72 (член)
Публикувано09.05.06 08:50



Ха ха чак пък отличничка, беше чиста случайност че забременях и първия и втория път. Не бяхме обмисляли още да имаме деца, а виж как се получи.



Тема Re: Гепи ме носталгията...нови [re: geminarius]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано09.05.06 09:52



И аз съм тук.
Все по-малко пиша, ама чета..... от време на време
Но то и децата поотраснаха, така че все по рядко се "вписвам в обстановката".
За бременеенето - отложила съм го за след 10-тина години, че нещо много ми идва с тия две диванета..
Албенади, да вземеш да включиш кюто, бърже

ДЕЯ 30.12.2004
ДИМИТЪР 17.06.2003



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.