Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 16.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема майката или бебетонови  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано23.04.06 11:11



Ако ви кажат преди раждането, че има риск и трябва да изберете вас ли да спасят или детето, ако се наложи, кого ще изберете?

Разнообразие -



Тема Re: майката или бебетонови [re: NadG]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано23.04.06 11:14



Мен.




Тема Re: майката или бебетонови [re: NadG]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано23.04.06 11:50



Извинявай, ама това е тема-тъпизъм. Днес такива неща не стават. Поне в цивилизования свят, където има нормална медицина.
Може би си чела книги и си гледала филми. Може би си се впечатлила от историята за майката на доктор Франкенщайн, която дава да и разрежат корема, за да се роди бебето, а тя умира.Но не забравяй, че тази зловеща история се развива все пак преди около триста години. Оттогава човешкия прогрес значително е мръднал напред. Особено в технологиите за безпроблемно, и безболезнено раждане.
Ако все пак се стигне до зъпроса ТО или ТЯ, медицинската етика изисква да се спаси живота на жената. Така пише в учебниците по акушерство и гинекология.
Абе, що не се занимавате с по-весели неща, ами си мътите бременните главици с такива мрачни теми?



Тема Re: майката или бебетонови [re: Maka_]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано23.04.06 12:01



Ти пък като си толкова умна (умен) 'що не четеш въпроса, а философствуваш наоколо . Аз питам за личното мнение и личното желание, а не за някакви медицински теории и практики. И хич не мисля, че темата е мрачна - съвсем прост въпрос, за съвсем прост отговор.

Разнообразие -



Тема Re: майката или бебетонови [re: NadG]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано23.04.06 12:17



И какво ще ти даде този "прост отговор"?
С какво тази тема може да помогне на една бременна жена, на която и предстои да ражда?
Да се пита - АЗ или ТО?
Наред ли си,та да задаваш такива въпроси?И изобщо, била ли си някога бременна? Раждала ли си?
Смятам, че модераторите трябва да се намесят и да изтрият темата, преди да се е разразил скандал и да има огорчени душички.



Тема Re: майката или бебетонови [re: Maka_]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано23.04.06 12:26



Ми, да те светна като ще ми дуднеш, аз задавам въпроси заради самата себе си и когато аз искам да разбера нещо. Не мога да си предствая, че някой е седнал $да се пита$. Всеки възрастен човек все пак си има мнение. Или едното, или другото.

Иди пий едно валерианче или се попечи на слънце, че явно нещо теб те тресат нервичките, за да избухваш по подобен смешен начин за някакъв елементарен въпрос. Ми като те притеснява, не чети.

Разнообразие -



Тема Re: майката или бебетонови [re: Maka_]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано23.04.06 12:27



мдаааам...






Тема Re: майката или бебетонови [re: NadG]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано23.04.06 12:36



Нали те насочих към литература. Ако четеш повечко няма да питаш така тъпо
и да тормозиш бременните жени с нелепата си тема?
Ако имаш някакъ в проблем, обърни се към специалист. Клубовете не са място зза провеждане на анкети с цел задоволяване на любопитството.



Тема Re: майката или бебетонови [re: NadG]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано23.04.06 13:07



а какъв е твоят личен отговор?



Тема Re: майката или бебетонови [re: NikiFin]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано23.04.06 13:18



Майката.

Говорехме си с едни мами с бебета в колички и една - в корема за това, колко хора биха били на единия или на другия акъл. Мисля, че повече хора биха страдали за нея. А за някои хора загубата на жената, сестрата, дъщерята или приятелката би била унищожителна - в психологическо отношение. Бебето никой не го познава. И понеже се учудих, че далеч не съм сама на страната на това становище реших да питам и тук, където има доста повече майки от нашата снощна групичка.

Разнообразие -




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.