Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Приветнови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано17.04.06 02:28



Имам сериозна приятелка от 2 години и почти не и изневерявам.
Няколко забежки с непълнолетни пичета от сайта сладур.ком не се броят според мен защото аз наистина обичам Сотира и бих дал всичко за нея.

Живееше в съседния блок в квартал Обеля и от малки се знаеме,но чак отскоро осъзнахме,че сме един за друг.
От началото се опасявах,че е с мен само заради скъпата ми кола и елегантен външен вид ,в тон с всички модни тенденции в София.
Но след това разбрах,че и тя като мене най-после е намерила своя принц и връзката ни винаги е била стабилна и се е градяла на взаимно доверие и уважение.

Проблемът, заради който дойдох в този клуб обаче е свързан с бебе.
Преди около месец аз и Сотира се прибирахме след супер яко парти в елитната дискотека в София О АЗИС и двамата бяхме пили много и още бяхме в еуфорията от ритмите в заведението.
Малко преди Обеля те просто ме сграбчи докато карах и се наложи да отбия в една градинка.
Под изгасените светлини на колата ми ФАУ ВЕ Голф 3, правихме поредният секс,но този път без кондом и резултата излезе наяве онзи ден.
Сотира е бременна.

Моля за съвет какво трябва да предприема аз като бъдещ баща и как трябва да предразположа Сотира да направи АБОРТ ?

Аз съ млад,известен в квартала и финансово стабилен,но не искам бебе.
Не и на този етап.

ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ


Винаги верни

Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор kati_k (ентусиаст)
Публикувано17.04.06 09:26



"Прекрасни Татко", със скъпа кола и материално осигурен, сбъркал си форума, само това мога да кажа, а на приятелката ти, съболезнования за това, 4е си е въобразявала, 4е е намерила своя "принц".



Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано17.04.06 10:39



С глас съм се смяла

Завалията



Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор stefco (непознат )
Публикувано17.04.06 11:14



Здравейте и от мен!
Колега, преди да правиш секс и преди да си готов за дете, трябва да се замислиш за предпазните средства, които ползваш, а когато правиш секс и не си готов за това, мисли малко с голямата си глава, а не само с малката, защото едно дете си е една голяма отговорност, без значение каква кола караш, колко си известен в махалата и колко са ти джобните пари. Невинаги парите купуват всичко, което искаш. Горката девойка, надали се е хванала с теб заради парите, ама сигурно те обича и тежко и горко, ако остане с теб, след това, което си й подготвил. Първо се замисли дали наистина не искаш дете и тогава й предлагай да прави аборт, защото това е една голяма отговорност, ти унищожаваш един човешки жвиот.



Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор pinkiwinki (член)
Публикувано17.04.06 11:16



На твое място, за просветление и информация, бих надникнала в съседния клуб - Проблемно забременяване, та белким като видиш как хората се борят за това, да имат дете, и на теб да ти просветне. Горкото момиче, явно доста добре си успял да го омотаеш и заблудиш, че си мечтаният принц. А когато правеше секс, не мислеше за последствия, нали? Помислил ли си само за това, какви последствия може да има един аборт за момичето, което уж много обичаш? Де да я познавах, бих и отворила очите на момента, но уви!



Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор indian rose (букетче)
Публикувано17.04.06 11:21



Абе не се връзвайте, това е очевидна провокация и майтап според мен



Тема Re: Привет [re: indian rose]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано17.04.06 11:37



И според мен е така!



Тема Re: Приветнови [re: kadrokosa]  
Автор Acя ()
Публикувано17.04.06 11:48



и според мен!
но ако не е така мястото на темата не е тук!тук се бориме за живота нали!



Елена 10.11.2003

Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор anakin (минаващ)
Публикувано17.04.06 13:14



Сега може да не си готов за дете, но когато си готов - може дете да няма. Не всичко в живота върви по план. Има неща , които не могат да се предвидят.
Ако сега се махне детето - не се знае после дали няма за цял живот да остане отпечатък -- всеки аборт крие рискове.

[imagе]http://b1.lilypie.com/Mu3Ip3/.png[/image]



Тема Re: Приветнови [re: Гeнaди]  
Автор sysi_mysi (Съсита)
Публикувано17.04.06 14:09



И това ако не е разказ с елементи на пълна измислица от наи-големия комплексар в квартала здраве му кажи!!!!
Поне внесе малко интрига в еднообразното ни ежедневие!

[




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.