Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бързо първо ражданенови  
Автор bubulina (член)
Публикувано07.04.06 13:16



Здравейте момичета. Знаете ли случаи на първо раждане при които това става бързо? Без дългите часове до получаване на разкритие?
Благодаря предварително!



Тема Re: Бързо първо ражданенови [re: bubulina]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.04.06 13:25



Зная, zная...продуктът на въпросното раждане ти се хили от долу.В съЩност аz и контракциите не ги усетих, чак като станаха на 1_2 мин. и раzкритието ми беШе 8 см. zапочнаха да стават по_неприятни, но ми сложиха обеzболяваЩа инжекция(не упойка) и след 20 мин. вече се напъвахме...след 10 мин. вече хамстера ревеШе.




Тема Знаем разбира сенови [re: bubulina]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано07.04.06 13:28




Още един пример съм аз.
Като се включат и други ще видиш че сме много
Ний ще станем милиони



Тема Re: Бързо първо ражданенови [re: bubulina]  
Автор Other Voice (crimson)
Публикувано07.04.06 13:33



Моето раждане трая два 4аса. В два следобед полу4их първите болезнени контракции и в 4етири родих. Вярно, 4е беше бързо, но това са двата най-кошмарни 4асове в живота ми, добре 4е резултатът е толкова сладък



Тема Re: Бързо първо ражданенови [re: bubulina]  
Автор ROSl (преродена)
Публикувано07.04.06 13:35



Аз знам . Не е моето първо раждане - то трая 3ч. Една приятелка получила контрации в къщи, изтекли й водите и мъжът й веднага я качил в колата. Докато потеглят към болницата, момичето(тогава на 17г.) даже поискало да се връщат да роди вкъщи, защото мислела че това ще стане в колата... но устискала и след 5мин. на магарето - родила дъщеря . Знам и още един такъв случай, но е било второ раждане .. Жената отишла на консултация, доктора я прегледал и видял че има голямо разкритие . Веднага я приема и тя ражда за 10мин .
Е, това е от мен . Незнам дали чакаш бебче, но ако е така - желая ти най-красивото и здраво ,пухкаво човече !

Жики18.09.03.Боби22.01.05.



Тема Re: Бързо първо ражданенови [re: bubulina]  
Автор mamika_anika ()
Публикувано07.04.06 13:36



Знам и съм имала такова - първото ми раждане, на всяка жена пожелавам такова.
В 22ч. ми изтекоха водите, в 22:10 започнаха контракции през 5 мин. /болезнени, но поносими/, в 00:00ч. ми идваше да умра и псувах мъжа ми до 9-то коляно, че и нагоре, в 1:00ч отидох в болницата и бях с 10 см разкритие, в 2:05 родих /чак тогава, защото нямах никакви напъни/ - без системи, упойки, клизми, шевове и разни други "екстри" /за което благодаря на Бог/. За сметка на това втория път със секциото ми излезе през носа, но това е друга тема.




Тема Re: Бързо първо ражданенови [re: ROSl]  
Автор zarche ()
Публикувано07.04.06 13:44



Моето беше бързо. 2 и 1/2часа от както ми изтекоха водите. Изведнъж почнаха адските болки, но ми сложиха епидурална упоика и от нея много бързо ми се изглади шийката и получих разкритие....Болките понамаляха ,а като не боли толкова силно времето минава по-бързо. Напъните почти не ги усетих. Абе щастливка съм!
Леко раждане на всички, на които им предстои!



Тема Re: Знаем разбира сенови [re: pimpim]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано07.04.06 13:51



Пиши и мен към милионите

Редактирано от Blondi на 07.04.06 13:52.



Тема Re: Знаем разбира сенови [re: Blondi]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано07.04.06 13:53



Добре.
1 000 001



Тема Re: Знаем разбира сенови [re: pimpim]  
Автор ROSl (преродена)
Публикувано07.04.06 14:07





Жики18.09.03.Боби22.01.05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.