Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Историята на Исуснови  
Автор rashi ()
Публикувано04.04.06 18:32



Историята на Исус за деца? Този филм подходящ ли за деца наистина? Да не е промотиран от някоя секта, сле дкато православната църква го отрича? Мерси :)



Тема Re: Историята на Исуснови [re: rashi]  
Автор briaanna (непознат )
Публикувано04.04.06 19:56



Виж:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=spodeleno&number=1945458466&page=0&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: Историята на Исуснови [re: rashi]  
Автор roya (кандидат мама)
Публикувано04.04.06 20:11



В сайта на "Двери на православието" попаднах на следната статия от в. Монитор

и още един материал по темата на Златина Иванова - автор на "Двери"



Тема Re: Историята на Исуснови [re: rashi]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано04.04.06 22:00



Доколкото знам не е свързан със секта, макар че думата секта твърде разтегливо понятие.
Иначе аз смятам да го гледам, за да знам за какво всъщност иде реч и да не говоря наизуст

Слышу голос из Прекрасного Далека....
......В Прекрасное Далеко Я начинаю путь


Тема Re: Историята на Исуснови [re: Maktub]  
Автор blizna4e (мартенска мама)
Публикувано04.04.06 22:24



Мен пък ме възмущава рекламата ! "Ако сте баща ,трябва да гледате този филм заедно със сина си !" или нещо такова...А дъщерите да ги избием ли ?.И само бащите ли могат да водят децата на кино,майките да не са чудовища ?
Та мен това ме възмущава. А вас ?
Иначе филма може и да е хубав,незнам....





Тема Re: Историята на Исуснови [re: blizna4e]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано04.04.06 22:35



О, да и мен ми бърка в здравето, но е гаф на ПР-агенцията.. надявам се да не го повторят

Слышу голос из Прекрасного Далека....
......В Прекрасное Далеко Я начинаю путь


Тема Re: Историята на Исуснови [re: Maktub]  
Автор briaanna (непознат )
Публикувано04.04.06 22:52



Аз също много се подразних от така направената реклама,но явно те се поправиха по някакъв начин.Нали показват сега едно момиченце,което казва,че ще покани всичките си съученици.
Лично аз няма да отида на този филм,колкото и да го промоцират.Смятам,че когато дойде време ще обясня на дъщеря си каквото трябва за Иисус.А и смятам,че Библията е добър източник,но когато му дойде времето.



Тема Re: Историята на Исуснови [re: blizna4e]  
Автор roya (кандидат мама)
Публикувано05.04.06 12:48



При протестантите (в случая разпространителите на филма) жената има само едно място и то е в кухнята. Така се възпитават и дъщерите. На тях не им се полагат удоволствия като кино или разходки. След като се нададе вой заради смехотворната им реклама за бащата и сина се сетиха да пуснат и такава, която да показва момиченце и майката. Иначе общественият скандал не им мърдаше. ХУбаво е да се гледат такива филми, но се пазете от зарибителите след филма, защото няма да пропуснат да ви подарят някоя и друга книжка, да ви учат на семейни ценности и да ви поканят на тяхната "сбирка", където ще отговорят на всички въпроси за семейството, децата, света и каквото още ви интересува. И постепенно ще ви овържат към сектата си.
Не напразно Православната църква отказва да има каквото и да е общо с този филм и разпространителите му.



Тема Re: Историята на Исуснови [re: roya]  
Автор ROSl (преродена)
Публикувано05.04.06 18:26



Напълно съм съгласна с теб!!!

Жики18.09.03.Боби22.01.05.



Тема Re: Историята на Исуснови [re: rashi]  
Автор Xrisa (член)
Публикувано05.04.06 20:33



Ето още една забавна статия на тази тема



Редактирано от Xrisa на 05.04.06 20:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.