Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови  
Автор bubulina (минаващ)
Публикувано30.03.06 13:05



И те ми отговориха, че моето мнение е единственото негативно! Увериха ме, че четат този форум и тук въобще не пише това което им писах ! Така че момичета ПИШЕТЕ!
program@btv.bg
Защото животът в Шейново не е това което показват! И някоя бъдеща майка може да бъде много неприятно изненадана и дори ШОКИРАНА от отношението им, ако отиде просто така без уговорка и плащане!



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: bubulina]  
Автор KAMELlA (DESI)
Публикувано30.03.06 13:16



И аз писах,нямам отговор.



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: KAMELlA]  
Автор bubulina (минаващ)
Публикувано30.03.06 13:22



Получих учтив отговор още на следващия ден. Лично аз не очаквах толкова бърза реакция?! И все си мисля, че причината та преместят това "реалити шоу" в не толкова гледано време са писмата, които са получили. Но нека им пишат още момичета, защото това което дават няма нищо общо с реалното отношение на персонала към родилките.



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: bubulina]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано30.03.06 13:24



Изненадана съм, че очаквате обективност от бТВ. Като цяло тази телевизия буди отвращение и обида у мен, че с начина си на водене на програмите и с подбора на самите програми считат мен и другите за абсолютни малоумници. Нивото и е страшно ниско. Аз просто не я гледам, но попрочетох за това "реалити" и съм убедена, че сте прави. Аз не мога да сравнявам,защото нито гледам въпросното "шоу", нито съм раждала във въпросната болница. Но категорично вярвам на вас и подкрепям идеята, че не трябва да се мълчи.
Успех ви желая!



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: bubulina]  
Автор Пoли (член)
Публикувано30.03.06 13:36



Четат този форум и тук въобще не пише подобно нещо??????????? Нямам думи. Има ли смисъл тогава да им се пише? Откакто е започнало това предаване на всяка серия редовно из всички форуми се критикува Шейново с персонала там. Аз бях позитивно настроена към самото предаване и смятах и все още смятам, че беше крайно време да се покажат обективно нещата, НО. Показването изобщо не е обективно. Естествено е персоналът да се държи неестествено и да се преувеличава грижата им за пред камера. Но никак не е естествено да се демонтрират от снимачния екип предразсъдъци по отношение на пациентите. Бях шокирана в последната серия.

Ще им пиша задължително през уикенда- нямам време за момента.



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: actinia]  
Автор bubulina (минаващ)
Публикувано30.03.06 13:38



Благодаря за подкрепата!
Аз се ядосах, защото от БТВ ми писаха, че е "нормално" персоналът да се държи по-различно пред камерите !
Аз питам? Защо да е нормално да се държи по-различно? Нека си крещят и обиждат и т.н..... нека ги видят реално хората!
НЕ МОЖЕ ДА ОТИДЕШ ДА РАЖДАШ т.е. да ДАРИШ ЖИВОТ и да се държат със теб като с ПАРЦАЛ И БОКЛУК!!! Да нямаш право нищо да попиташ или поискаш абе може да не съм ги хванала в подходящия момент?!



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: Пoли]  
Автор bubulina (минаващ)
Публикувано30.03.06 13:43



Права си, аз мислех да им отговоря на отговора но реших, че няма смисъл?! Няма да има никакъв ефект от по-нататъшната ми кореспонденция с тях но мисля, че трябва да получат колкото се може повече мнения като моето и ми е много интересно дали ще продължат да отговарят на всяко следващо, че е единственото такова?!



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"нови [re: bubulina]  
Автор Пoли (член)
Публикувано30.03.06 13:49




------------------------------------------

Би било добре да се види, но не би било възможно да стане. Освен ако не се снима със скрита камера без тяхно знание. А това не е законно, нито етично.

Най-страшното е, че дори през нагласеното им поведение се виждат огромните недостатъци на системата. Какво да си мислим за реалното положение на нещата.



Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА" [re: Пoли]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано30.03.06 14:03



Момичета, zаЩо не пиШете в някоя друга конкурентна телевиzия или до "Господари на ефира"...то е ясно, че гарван гарвану око не вади и от БТВ няма да си плЮят върху продукцията, но други могат да се zаинтересуват.




Тема Re: ПИСАХ НА БТВ ЗА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА" [re: surfline]  
Автор Пoли (член)
Публикувано30.03.06 14:24



БТВ е единствената телевизия, която частично имам възможност да гледам в И-нет.
Забележките са основно не към предаването (въпреки някои недостатъци, които забелязвам в последната серия)- трябва да се оцени по достойнство самата идея да се разкрие тази част от живота на хората. Това е само по себе си чудесна идея, но наше задължение е да повдигнем множеството въпроси относно качеството на акушерска помощ, а задължение на медиите е да повдигнат проблемите за широка и масова дискусия. Само така е възможна промяна. В противен случай, няма никаква полза от толкова писаници по този повод.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.