Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано18.03.06 09:04



какво ви накараха да си платите?
Мен ме карат да си направя кръв и урина в тяхната болница, за да ми ги признаят, което е 40 лв, ако имам васерман и кръвна група малко по-малко.
Става въпрос за планово секцио, здравноосигурена съм.
Дадох 40 лв за анастезиолог+тестване, голям пакет.
Обаче нещо ме съмнява, че другите заплащат. В крайна сметка в раждането не се ли включват и тези изследвания?



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделят [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано18.03.06 11:31



Ох, и аз искам да разбера какво се плаща и какво не, защото аз съм осигурена от работата ми и като раждах там нищо не съм плащала, но ако остана без работа, тъй като второто раждане искам да ми е там, ми е интересно какво ли ще ми се наложи да плащам........



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови [re: fada]  
Автор r_aqua (член)
Публикувано18.03.06 16:21



Аз си платих ВИП-зала, защото раждахме с таткото-200лв и 3 дни двоен ВИП-по 30лв.Общо 290лв.Здавноосигурена съм.Направиха ми куп изследвания, защото се чудиха дали да раждам секцио-с тесен таз и късогледство 6 диоптера.Нищо не съм платила.Бременността ми я следи друг гинеколог, не от тази болница.В крайна сметка родих нормално и без проблеми.Благодаря на д-р Колева.



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано18.03.06 21:05



А това за кръвта и урината не мисля, че щом си здравно осигурена трябва да ги плащаш....и то 40 лева!!! Да не да те наблюдават в друга поликлиника, а там да ходиш като на частно?!?!



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор mishlentze ()
Публикувано19.03.06 09:06



Аз също си платих изследванията в Св. София. Даже още 20 лв. платих, защото съм с резус фактор отрицателен и трябваше да се види преди операцията имам ли антитела И аз съм здравноосигурена и също бях за планово секцио
Желая ти леко раждане



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови [re: fada]  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано21.03.06 15:58



Няма такова нещо. Оказа се, че болницата на своя глава те муфти и понеже нямаш начин - плащаш. Ама аз няма да им се дам така лесно!



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови [re: mishlentze]  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано21.03.06 16:00



А от здравната каса казаха, че Св.София ще си направи изследванията и те ще им ги платят по путеката! Муфтаджии!



Тема Родила си в края на миналата година?нови [re: r_aqua]  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано21.03.06 16:07



Ето затова си минала с 200 лв и още само за вип стая. Сега вече вип зала+татко, или само вип зала е 100, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е с избор на лекар, т.е. 500 лв още.
Както и да е, хубаво е, че всичко ти е минало наред!
Да ти е живо и здраво бебчето, а за Колева се носят добри слухове!



Тема Re: за току-що родилите в Св.София, моля да споделятнови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано21.03.06 21:32



Е как така на своя глава?? Тия пари не ги даваш наръка, а сигурно в каса и ти издават касова бележка??? Макар, че и това не е правилно според мен....тези изследвания би трябвало да влизат в осигуровката да му се невиди! Не се давай разбира се!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.