Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема д-р Начев - Майчин домнови  
Автор buci (непознат )
Публикувано17.03.06 16:39



Здравейте, мами!
Тай като ми предстои раждане и ме насочиха кам д-р Начев в Майчин дом, моля за вашият съвет и мнение относно въпросната болница или д-ра, които ми препоръчаха.
Благодаря на всички ви и леко бременеене...



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: buci]  
Автор aliemo (непознат )
Публикувано17.03.06 16:55



Ако питаш мен-потърси друг.По-меко не мога да го кажа



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: aliemo]  
Автор buci (непознат )
Публикувано17.03.06 17:06



Благодаря ти... Проблема е че незнам на кои да се спра... коя болница да избера... паниката вече нараства..((( а в шейново загубих преди 2г. бебчето си...((((



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: buci]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано17.03.06 17:49



Здравей,и аз не ти препоръчвам МД, макар, че отначало и аз се бях ориентирала точно натам, дори имам позната акушерка там-много близка, но дори и това не повлия на решението ми да родя в Света София, бившата Тина Киркова, само за там не бях чувала нищо лошо, там ти препоръчвам Д-р Савова, малко е наперена, но е добър специалист, а това е вного важно, сащо така и младият Д-р Ташков, за други от там не мога да кажа, защото с другите съм нямала "вземане-даване" така да се каже.....



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: buci]  
Автор Acя ()
Публикувано17.03.06 19:06



много моля само по слухове да не се изказваме за болници съгласни ли сте????
одавна чета и пиша тук за абсолютно всички болници има ужасно лоши отзиви!бих казала потресаващи!
относно МД аз съм страшно доволна!единственото което не беше съвсем добре беше че по коридора и в стаята не беше много топло, но в стаята на бебчетата беше много топла, като баня!
ако искаш ми пиши на лични ще ти дам координатите на лекаря при когото ходя сега, ще ти споделя впечатления, за да не звучи като реклама, а същия този лекар изроди и Ели!
желая ти успех каквото и да решиш!


Елена 10.11.2003

Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: buci]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано17.03.06 19:24



редно е, човек като дава отрицателно мнение за лекар или болница, да се аргументира поне с нещичко - за да може питащата да се ориентира дали сте сериозни в мнението си или просто работите по слухове и може да я подведете!
аз дотук не прочетох нито едно аргументирано мнение за или против. нито пък прочетох контра-предложение - като се препоръчва да се потърси друг, ами защо не се предложи?



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: buci]  
Автор Darcy ()
Публикувано17.03.06 19:39



Аз също нямам мнение за този доктор. През август месец обаче ми попадна статия в вестник 24 часа точно за този доктор. Та бременна жена ходила при него и като дошло време да ражда и казал че ще и прави секцио. Избрал ден събота, странно малко нали, идва жената, идва анестезиолога, и без необходимите изследвания и слагат упойка и жената прави алергична реакция и едвам спасяват бебчето. Това е станало 2 седмици след като аз родих в Майчин дом но слава богу при друг доктор и то нормално. Нямаше да пиша обаче това което прочетох за този доктор ме потресе. Иначе има много теми за болниците, докторите и т.н. Аз както казах съм раждала в Майчин дом но само защото доктора който ме изражда д-р Николов ние е познат. Иначе условията никак не са добри, ама 3 дни се изтрайва все някак си. Леко раждане мила :)



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: buci]  
Автор Mилeнka (и бате Юли)
Публикувано17.03.06 20:10



Случаят, за който говори Darcy, е описан подробно тук

, но не знам дали е удачно да го четеш. Може би този доктор не е най-добрият вариант.



Тема Re: д-р Начев - Майчин домнови [re: Darcy]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано17.03.06 20:37



аз в никакъв случай не искам да ставам адвокат на този доктор, не го познавам, чувала съм за случая, но не мислите ли, че в случая за бесене е анестезиологът?!
той е този, който отговаря за тестуването, за упойките и дозировката...



Тема Re: д-р Начев - Майчин дом [re: buci]  
Автор redhat (Flame)
Публикувано17.03.06 20:49



Не съм очарована от лекаря, защото докато аз бях в предродилна (раждах в МД през 2004), успях да видя отношението му към неговата родилка-явно по уговорка с него, защото не беше на смяна. Така че видях специалното му отношение, не бих искала да видя нормалнотоБеше много циничен към жената, тя имаше болки а той едва ли не и каза, че преигравала. В резултат на правилната му преценка тя роди в предродилна.
За Николов съм чувала и чела само суперлативи, той беше тогава и завеждащ родилна клиника. Благодарение на него беше възможно да присъства и таткото и беше много възпитан.
И накрая-да си похваля д-р Диков, който ме изроди и е причината Цвети да напусне маминия корем лесно, бързо и без големи щетиПрепоръчвам го горещо!

Боговете ни завиждат, че сме смъртни



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.